Uzun zamandır söylentiler var Kelly Ripa yardımcı ev sahipleriyle anlaşamıyor . Özellikle oyuncuyu yanlış şekilde ovuşturduğu iddia edilen bir kişi Michael Strahan . Eski futbolcu, gündüz söyleşi programına ev sahipliği yaptı. Kelly ve Michael ile yaşa Strahan, ayrıldıktan sonra 2012'den 2016'ya kadar Günaydın Amerika . Bu, gazetecilerin Ripa ve Strahan'ın gergin bir ilişkisi olabileceğini iddia etmesine yol açtı. Dedikoducu Polis Ripa ve Strahan hakkında araştırdığımız birkaç hikâyeyi toparladı.Kelly Ripa ve Michael Strahan’ın Garip Emmy Yarışması

Nisan 2018'de, Yaşam tarzı iddia edilen Ripa ve Strahan garip bir karşılaşma yaşardı. Daytime Emmy Ödülleri'nde. Gazeteci, Ripa'nın yeni ortak sunucusu Ryan Seacrest ile bir ödüle aday gösterildiğinden beri Strahan ile rahatsız edici bir yüzleşmeye hazırlandığını iddia etti. Ancak, Dedikoducu Polis sahte raporu düzeltti. Ev sahibinin törene katılmayacağını onaylayan Ripa için bir temsilciyle konuştuk. Artı, Ripa 2003'ten beri yıllık ödül törenine katılmamıştı. Bu nedenle, Ripa veya Strahan'ın hazırlanmak zorunda olduğu 'tuhaf' yüz yüze bir görüşme yoktu.bret michaels rock of love gewinner

Michael To Kelly: Beni Geri Al!

Daha sonra RadarOnline adlı web sitesinde, Strahan onu geri alması için Ripa'ya yalvardı . Çıkışa dökülen sözde 'ağ kaynağı' Strahan, 'üçüncü muz' olduğu için gündüz talk şovundan ayrıldığına pişman oldu. Günaydın Amerika . Şüpheli içeriden biri, Strahan ve ekibinin onu Ryan Seacrest ile 'değiştirmiş' olmasına rağmen Ripa'ya nasıl yaklaşılacağı konusunda 'bir strateji üzerinde çalıştıklarını' ileri sürdü. Dedikoducu Polis Ancak, parçanın saçma olduğunu düşünen ABC stüdyolarından daha güvenilir kaynaklarla kontrol edildi. Ayrıca Strahan ayrılmak istedi Canlı ve pişman olmadığını belirtti bunu yapmakla ilgili.

Yine de, magazin dergileri ABC stüdyolarında bir tür drama olduğuna ikna oldu. Güvenilmez yayınlar, her şeyin karışımına Strahan'ın diğer meslektaşlarını bile eklemeye çalıştı.Kelly, Robin Roberts'ın Michael'la Rekabeti Olarak Öfkeli?

Şubat 2017'de National Enquirer iddia edilen Robin Roberts, Strahan ile çekişiyordu . Gazete, takımlar arasında destansı bir sette çatışma gibi görünen şeylerin resimlerini yayınladı. GMA ev sahipleri ve yapımcılar. Sözde kavga o kadar kötüydü ki, Roberts durumdan şikayet ederken Strahan'ın setin başka bir alanına götürülmesi gerekiyordu. Dedikoducu Polis resimlerdeki adamın yapımcısı olmadığını açıklayarak tüm anlatıyı netleştirebildi. GMA ama ESPN muhabiri Tom Rinaldi. Ayrıca üçlü tartışmıyordu. Güvenilmez yayın, Strahan'dan intikamını aldığını iddia ederek Ripa'yı dramatik hikayeye de sürükledi.

Michael GMA'dan mı Öldü?

Bir yıl sonra Enquirer Bir kez daha eski NFL yıldızının popüler sabah talk şovunda sıcak suda olduğunu iddia ederek korumaya çalıştı Michael Strahan, GMA . Bu kez gazete, Strahan ve onun yeni yardımcı sunucusu Sarah Haines, Kelly Ripa ve Ryan Seacrest gibi olmak için 'çok fazla' uğraştıklarında ısrar etti. Daha sonra sözde bir kaynak, ABC yöneticilerinin Strahan'ın 'maço davranışı' nedeniyle kapatıldığını ve 'Michael için aylarca bir çıkış stratejisinden söz ettiğini' ekledi. Dedikoducu Polis Strahan'ın stüdyoda sevildiğini bize garanti eden ABC'den gerçek bir kaynakla kontrol edildi.

ist Joanna wird schwanger mit ihrem 6 Kind

Gerçek şu ki, Michael Strahan ve Kelly Ripa gayet iyi anlaşıyor ve aralarında kötü kan yok. Gazetelerin anlatmaya çalıştıklarına rağmen. Strahan ayrılmak istemesinin nedenlerinden bahsetti Canlı ve övdüğü ve övgüyle bahsetmeye devam ettiği Ripa ile hiçbir ilgisi yok.