Birkaç yıl önce, bir tabloid hikayeleri dalgası konumlandırıldı Kelly Ripa gündüz televizyonunda herkesle çekişme gibi. Dedikoducu Polis 2017'de bu sahte iddiaların her birini bozdu. Üç yıl sonra, söylentilerin sahte olduğu aşikar.



mein 600 lb Leben Bernstein Update

Kelly Ripa, Megyn Kelly'ye Karşı

Mayıs 2017'de Temasta iddia etti Ripa, Megyn Kelly ile 'çirkin bir savaş' içindeydi . Kısa bir süre önce Kelly'nin NBC News'de aynı anda yayınlanacak bir şov alacağı duyurulmuştu. Kelly ve Ryan ile yaşa. Sözde bir 'kaynak' olan derecelendirme yarışması kişiselleşti: 'Kelly’nin son derece rekabetçi ve Megyn’i üstlenmeye gelince gerçek bir‘ devam et! ’Tavrı var.' Hikaye tam bir kurguydu: her iki medya şahsiyetine yakın kaynaklar anlattı Dedikoducu Polis reyting mücadelesi kesinlikle bir endişe kaynağı olsa da, aralarında kişisel bir kan davası oluşmadığını.



Yardımcı Ev Sahibi Davası

Sadece bir hafta sonra, Star bunu yazdı Ripa aslında Ryan Seacrest ile kamera arkası çekişmesi içindeydi. . İkilinin ekrandaki kimyasının sadece bir cephe olduğunu iddia eden bir başka isimsiz ihbarda göre, hem Ripa'nın hem de yardımcı sunucunun sözde 'dev egoları' çalışma ortamlarını 'pozitif olarak toksik' hale getirmişti. Ancak hem Ripa hem de Seacrest sözcülerinin yanı sıra şovlarına aşina olan bir kaynak, Dedikoducu Polis yardımcı ev sahiplerinin birlikte çalışmaktan mutluluktan başka bir şey yok .

Kim Kardashian tarafından değiştirildi mi?

O ağustos Ripa, Kim Kardashian tarafından işinden atıldı. . Geçenlerde Ripa tatildeyken Kim Kardashian'ın programın sunucusu olarak Ripa'yı dolduracağı açıklanmıştı. Bu güncel haberden ilham alarak planlama dedikodu blogu Celeb Dirty Laundry, Ripa'nın Kardashian tarafından 'değiştirildiği' için çok hakarete uğradığını ve istifa etmek üzere olduğunu 'bildirdi' Canlı. Çıkış, 'Senin için büyük bir ünlünün devreye girmesi başka bir şey ve Kardashian gibi, azalan bir gerçeklik yıldızı olması başka bir şey,' diye yazdı. Dedikoducu Polis Ripa'ya yakın olan kaynağımızı kontrol etti ve bize hikayenin 'uydurma' olduğuna yine güvence verdi.



Ellen DeGeneres Dövüşü

Son olarak, vardı Ellen DeGeneres affetmesi için Ripa'ya 'yalvarıyor' sözde ona ihanet ettikten sonra. DeGeneres geçtiğimiz günlerde Ripa’nın eski yardımcı sunucusu Michael Strahan’ı şovuna davet etmişti ve görünüşe göre 'ikili tarafından Kelly'ye sadık kalmanın bir yolu olarak hazırlandı.' Gazetenin karanlık kaynağı DeGeneres, 'ne kadar incitici olduğunu anladı' ve af diledi. DeGeneres'e yakın bir kaynak, hikayeye şaka olarak güldü. Dedikoducu Polis ulaştı.