Bir yıl önce, bir tabloid yanlış iddia edildi Kelly Ripa ve Mark Consuelos Hamptons'da yeminlerini yeniliyorlardı. Abartılı ama hayali tören, yüzlerce misafirin önünde yapılacak ve 1 milyon dolara mal olacaktı. Dedikoducu Polis içine baktıktan sonra ortaya çıktığında hikayeyi bozdu. Romantik ama kurgusal hikayeyi neden çürüttüğümüz işte budur.

Geçen yaz Küre iddia etti Kelly Ripa ve Mark Consuelos nihayet tüm süslemelerle büyük düğünü yapacaklardı. 23. yıldönümlerini kutlamak için. Ripa ve Consuelos, onlarca yıl önce evlenmeye karar verdiklerinde Las Vegas'ta kaçtılar. Sözde içeriden biri, Ripa'nın kocasına tekrar evlenmesi için yalvardığını ve aktörün teslim olduğunu iddia etti. Sözde içeriden Ripa, 'tüm detayları koordine ettiği' bir düğün planlayıcısına sahipti.Şüpheli içeriden biri, 'Arkadaşlarına, Hamptons'daki evlerinde tüm çanlar ve ıslıklarla büyük bir gösterişli düğün ve resepsiyon planlarının hareket halinde olduğunu söylüyor,' dedi. Hikaye, Ripa ve Consuelos’un töreninin çifte 1 milyon dolara mal olacağını iddia etti ve makale çiftin 'kolayca karşılayabileceğini' iddia etti. Kabataslak içeriden biri, büyük gün için Ryan Seacrest, Andy Cohen ve Sarah Michelle Gellar gibi çiftin ünlü arkadaşları da dahil olmak üzere 500 misafirin hazır bulunacağını ekledi. Her şeyin üstesinden gelmek için, dergi Gordon Ramsay'ın çiftin ayrıntılı etkinliğine hizmet edeceğini iddia etti.

Ancak, Dedikoducu Polis ne yazık ki sahte hikayeyi düzeltmek zorunda kaldı. Bu kulağa tuhaf gelse de, tamamen uydurulmuştu. Süre Ripa ve Consuelos, geçen yıl yıldönümleri için sosyal medya aracılığıyla birbirlerine çok güzel mesajlar paylaştılar. , ikisi bir düğün töreninde 1 milyon doları mahvetmedi. Dedikoducu Polis Ripa'ya yakın olan ve hikayenin yanlış olduğunu ve hikayenin nereden geldiği konusunda daha da şaşkın olan daha güvenilir bir kaynakla kontrol edildi. Dürüst olmak gerekirse, magazin dergilerinin Ripa hakkında yanıldığı kanıtlandığı için bu bir sürpriz değil.

İki gün önce, anlatıyı düzelttik. Kelly Ripa ayrılacaktı Canlı! Kelly ve Ryan ile Ryan Seacrest kalıcı olarak Los Angeles'a taşındıysa . Sahte hikaye web sitesinden geldi, Yaramaz Dedikodu Ripa, şovun yapımcılarının kendisi veya Ryan arasında seçim yapmasını talep ettiğini, çünkü aktrisin gösteriyi çekmek için Los Angeles'a taşınmadığını iddia ediyordu. Ancak bu doğru değildi. Birkaç kez kanıtladığımız gibi, ne Ripa ne de Seacrest popüler sabah şovundan ayrılıyordu.

Bundan önce, web sitesini iddia ettiği için tekrar bozduk. Ripa ve Seacrest’in personeli şehirden ayrıldıkları için onlara kızgındı. . Bu aynı zamanda Ripa ve yardımcı sunucusunu olumsuz bir şekilde tasvir etmeye çalışan sahte bir hikayeydi. Çıkış, Ripa ve Seacrest'in koronavirüs salgını sırasında personelini terk ettiğini iddia etti. Dedikoducu Polis duruma yakın, hikayenin gülünç ve yanlış olduğunu doğrulayan daha saygın kaynaklarla konuştu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.