Çirkin internet komplo teorilerini eğlendirecek tip değiliz, ama viral 'Keanu Reeves is Immortal' memine gelince, nasıl direnebiliriz? Oyuncu onlarca yıldır yaşına meydan okudu. Hollywood’un en gizemli başrol oyuncularından biri olarak ünü, yalnızca entrikaya katkıda bulunur. Nasıl olduğunu öğrenin John Wick yıldız bu çılgın ama eğlenceli söylentiye konu oldu.Keanu Reeves'in En Çok Tanınan Nedir?

1989 komedisindeki çıkış rolünden beri Bill & Ted’in Mükemmel Macerası , Keanu Reeves sertifikalı bir Hollywood yıldızı olmuştur. 90'lı yıllarda rolleri ile tanınan bir isim oldu. Hız ve Kırılma noktası ama Neo olarak rolü Matrix üçleme onu bir sonraki yıldızlığa götürdü. 2020 yılında New York Times yazar A.O. ile “21. Yüzyılın (Şimdiye Kadar) En Büyük 25 Erkek Oyuncusu” listesinde 4. sırada yer aldı. Scott okuyuculara, 'Varlığıyla iyileştirilmemiş bir filmin adını söyleyebilir misiniz?' Diye sordu.Warum trennten sich Blake und Miranda?

Övgüye rağmen Reeves, 2010'larda kariyerinde bir durgunluk yaşadı. Belki de 2014'lerde efsanevi geri dönüşünün nedeni budur. John Wick çok beklenmedikti. Başarı, beş bölümlük bir film dizisinin yanı sıra bir TV prequel'i ortaya çıkardı. Resmi fragmanda aksiyon-gerilimden sahnelere göz atın:John Wick’in serbest bırakıldığı sırada 50 yaşında olan Reeves’in şu anki gibi görünmesi inanılmaz. Matrix 15 yıl önce. Aslında, 1991'lerde olduğu gibi neredeyse aynıydı. Kırılma noktası . İnsanlar nasıl genç kalacağına dair sırlar için sık sık kadın ünlülere yönelse de, muhtemelen Keanu'ya bu soruları sormaları gerekir.

Keanu Reeves Ölümsüzlük Teorisi Nasıl Başladı?

2010 yılında Davide adıyla anılan gizemli bir kişi web sitesini başlattı Keanu Reeves Ölümsüzdür . Reeves'in yüzyılları farklı kimlikler altında yayan bir tür zamanda yolculuk yapan bir şekil değiştirici olduğu teorisini öne sürüyor.

'Bunu ilk ortaya atanın ben olduğumu iddia etmeyeceğim, ama kesinlikle onu büyük harfle yazıp geliştiren kişi benim,' dedi Akbaba Davide, biri 1847 doğumlu bir Fransız aktör olan Reeves ve Paul Mounet arasında bir benzerlik fark ettiğinde teorinin Reddit'te ilk kez ortaya çıktığını açıkladı. ) Reeves'in şeklini aldı.Davide'in bulguları komplo teorisyenlerinin ilgisini çekti. Reeves’in ilerlemesinin bugüne kadar 2 milyondan fazla izlenme çektiğini gösteren YouTube'daki açıklayıcı bir video.

Davide, 'Aldığım en ilginç e-postalardan biri, bana tökezlememem gereken bir şeye rastladığımı söyleyen ve güvende kalmam için yalvaran çok uzundu,' diye ekledi.

Keanu Reeves Söylentileri Asla Reddetmiyor

Herhangi bir hayırsever tanrı gibi, Reeves de hayırsever çabalarında düşük bir profile sahip olan aktif ve cömert bir hayırseverdir. Göre Wall Street Journal Reeves, özel efektler ve kostüm departmanlarına sunulabilmesi için The Matrix Reloaded ve The Matrix Revolutions'tan elde ettiği kârın önemli bir kısmını kaybetti. Rapor edildi miktar 80 milyon dolar kadar yüksekti.

Reeves, 'Düşündüğüm son şey para,' dedi. 'Önümüzdeki birkaç yüzyıl boyunca halihazırda yaptığım şeyle yaşayabilirim.'

Reeves'in hasta çocuklara yardım etmek için önemli bağışlar yaptığı da söyleniyor. 2009'da Ladies Home Journal makale, açıkladı , 'Beş altı yıldır çalışan özel bir vakfım var ve birkaç çocuk hastanesine ve kanser araştırmalarına yardımcı oluyor. Ona adımı eklemekten hoşlanmıyorum, sadece vakfın yaptığını yapmasına izin verdim. '

Oyuncunun bilge, yaşlanmayan bir tanrı olduğunun daha fazla kanıtı mı? Reeves teoriyle eğleniyor gibi görünüyor. Bugüne kadar bunu tamamen inkar etmedi. Gece geç saatlere kadar ev sahibi olarak soğukkanlı bir şekilde oynarken sadece bir dinleyin Jimmy Fallon onu teori ile tanıştırır.

Komplo Ayrı Düştüğü Yer

Elbette, 1990'lar ve 2000'ler arasında Reeves'e bakarsanız, bir gün yaşlanmış gibi görünmüyor.

Spitze aus Rock of Love jetzt
Keanu Reeves 2003 yılında bir basın toplantısında

(Featureflash Fotoğraf Ajansı / Shutterstock.com)

Ancak 2019'da yüzünün ayrıntılarına baktığınızda, olgunlaştığı aşikar.

2019

(lev radin / Shutterstock.com)

'Kişisel görüşüm, gerçekten iyi yaşlandığı' dedi Keanu Reeves Ölümsüzdür yaratıcısı Davide. 'Bence o da kendi yaşlanmasını benimseyen biri. Mesela, gerçekte olduklarından daha genç görünmeye çalışan pek çok Hollywood oyuncusu görüyorum, diyelim ki, değişen başarılar. Bazıları onu çıkarır. Halbuki doğal olarak yaşlanmasına izin veriyor ve bence bu çok güzel bir şekilde gösteriyor. '

Günün sonunda, Reeves’in süper gücü büyük genlere sahip. Şakaya karıştığına ve hayranlarını zararsız bir eğlenceyle şımartmaya istekli olmasına sevindik.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.