Katy Perry oldu üç yargıç arasında o katıldı Amerikan İdolü ne zaman 2018'de yeniden canlandı . O zamandan beri, Perry'nin yetenek gösterisinin perde arkasında birçok soruna neden olduğuna dair söylentiler var. Dedikoducu Polis ev sahibi hakkında araştırdığımız ve düzelttiğimiz birkaç hikaye topladı. İşte Perry'nin iddia ettiği magazin dergilerinin realite yarışması setinde bazı dramlar uyandırdığı zamanlar.

Katy Perry’nin Diva'sı Kısa Bir Kiralamada mı Kaldı?

Mart 2018'de, TAMAM MI! , iddia etti yapımcıları Amerikan İdolü söyledi Katy Perry şovda şehvetli olmayı bırakacak . Magazin gazetesi, Perry'nin 'garip değerlendirme yorumları' hakkında 'şimdiden şikayetler aldığını' ve şovun yapımcılarının 'Katy'yi sıkı sıkıya bağlı tuttuklarını' vurguladı. İddiaya göre içeriden biri, Perry herhangi bir 'diva davranışı' gösterirse yapımcıların 'çıldırdığını' iddia etti. Dedikoducu Polis şovda biraz tuhaf olabilecek birkaç olay olduğunu kaydetti. Örneğin, Perry erkek yarışmacılardan bazılarıyla flört ediyor . Ancak Perry'nin 'diva' tutumu yoktu ve 'kısa süreli kiralama' yapmamıştı. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi reddeden hikayenin bir temsilcisi tarafından hikayeyi yayınladı.Katy Perry

(ABC)

Katy Perry, Taylor Swift Tarafından Değiştirilecek mi?

Daha sonra NaughtyGossip.com, şovun yapımcılarının Perry yerine Taylor Swift . Güvenilmez web sitesi, gösterinin Perry'den memnun olmadığını iddia etti ve ilk sezon bittikten sonra onu kovmayı planladı. Sözde içeriden biri, ağın 'Havai Fişek' şarkıcısının pahalı maaşını ödeyemediğini, çünkü bu miktarda paranın ödenmeye devam etmesi için gereken izleyici sayısını sağlayamadı. ' Bu nedenle, Perry'nin 'düşmanı' Swift ile değiştirilmesine karar verildi. Dedikoducu Polis sahte hikayeye baktı ve yanlış olduğunu anladı. Buna ek olarak Swift, Perry’nin 'düşmanı' değil. Aslında daha bu hafta sonu Perry, Taylor Swift'e bir bebek hediyesi için tatlı bir teşekkür gönderdi.

https://www.instagram.com/p/CFG0-c3hU04/

Hat Vin Diesel eine Frau?

Katy-Taylor Dramı Devam Ediyor

Aylar sonra National Enquirer Perry-Swift çoğunluğuna Amerikan İdolü Perry'yi Swift'ten özür dilemeye zorladı . Perry, Swift'den özür diledi ama gazete, Perry'nin bunu sadece gösteri onu yaptığı için yaptığını iddia ediyordu. Gazeteye göre, 'California Girls' şarkıcısı Swift ile baltayı gömmek için 'baskı' ile karşı karşıyaydı çünkü yapımcılar potansiyel olarak 'resmi olmayan bir Taylor yasağıyla ikinci bir sezona başlamaktan' korkuyorlardı. Gerçekte, durum hiç de böyle değildi. Perry, Swift ile olan kan davasını neden bitirmeye karar verdiğini ve bunun şovun kendisine 'baskı yapması' ile hiçbir ilgisi olmadığını açıkladı. The Enquirer Hikayesi çok uzak bir temele dayanıyordu, bu yüzden sahte hikayeyi çürütüyoruz.

Katy Perry

(ABC)

Kısacası, Katy Perry Yakın Zamanda Herhangi Bir Yere Gitmeyecek

Perry hala şovda olduğu ve yargıç arkadaşlarıyla iyi bir ilişkisi var gibi göründüğü için, Dedikoducu Polis şarkıcı hakkındaki bu söylentilerin sorun yarattığı kesin mi? Amerikan İdolü sadece saçma ve kötü habercilik.