Katy Perry ve Orlando Bloom koronavirüs kilitlenmesi nedeniyle düğünlerini ertelemek zorunda kaldılar. Magazin dergileri bu talihsiz durumu istismar etti ve Perry'nin tüm planları kalıcı olarak iptal etmeye hazır olduğunu iddia eden bir sürü hikaye uydurdu. Dedikoducu Polis son haftalarda bununla ilgili birçok hikayeyi çürüttü.

28 Mart'ta Yaşam tarzı bunu bildirdi Perry düğünün ertelendiği için rahatladı ve çiftin ilk çocuğuna hamile olmasına rağmen tüm fikirden vazgeçmeyi düşünüyordu. Güvenilir olmayan tabloid, Perry'nin ertelemenin 'Tanrı'nın Orlando'nun tek olmadığına dair bir işaret' olduğunu düşündüğünü iddia etti. Çıkış, sözde bir kaynağın 'Bazı arkadaşlar düğünü iptal ettiği için gizlice rahatladığını düşünüyor' dediğini de aktardı.Ne yazık ki tabloid için bu hikaye çürütülmesi kolaydı. Şüpheli çıkış, ertelemenin pop yıldızının hamile olmasından kaynaklandığını iddia etti. Aslında Orlando Bloom ve Katy Perry’nin düğünü, dünya çapında devam eden salgın nedeniyle bu yaz Japonya’da gerçekleşmeyecek. Sadece hikayenin sahte olduğunu doğrulamak için, Dedikoducu Polis 'Hear Me Roar' şarkıcısına yakın olan ve hikayenin gerçekten saçma olduğu konusunda bize güvence veren kendi kusursuz kaynağımızla görüştük.

Üç gün sonra, TAMAM MI! Katy Perry'nin 'soğuk ayakları' olduğunu ve düğününü iptal etmek Orlando Bloom'a. Hatta gazeteci, Hawaii'deki sözde Yeni Yıl düğünlerini erteledikleri için bunun çift için ilk kez olmadığını savundu - ki bu da doğru değildi. Hatta magazin gazetesi, 'Tanrı'nın işareti' saçmalığı da dahil olmak üzere, burada alıntı yapılan önceki hikayeyle aynı alıntıların çoğunu kullandı. Bir kere daha, Dedikoducu Polis hikayeyi bozdu. Kaynağımız daha önce Perry'nin hiçbir şeyi iptal etmediğini doğrulamakla kalmadı, yıldızların sık sık birlikte sahilde yürürken ve sosyal medyada birbirleriyle flört ettikleri görüldü.

En sonunda, Kadınlar Günü kavgaya geçen hafta katıldı. Katy Perry, Bloom'u partiyi bırakması konusunda uyardı . Parti yapmayı bırakalım mı? Bir salgın var! Bloom dünyanın neresinde parti yapıyordu? Her şey başladığından beri nişanlısıyla kilitlendi! Dedikoducu Polis düzmece makalede alıntılanan tabloid'in tüm geçmiş olayların yıllar öncesine ait olduğuna ve bugünle hiçbir ilgisinin olmadığına hemen işaret etti. Hikaye gülünçtü.

Tabii ki, magazin dergilerinin en iyi yaptığı şey saçmadır - tıpkı zaman gibi KB iddia etti Katy Perry ve Orlando Bloom, Kanye West'ten düğünlerini yönetmesini istemişti . Ve bu, birkaç taneden sadece biriydi çılgın iddialar Bloom ve Perry’nin geçen yıl nişanlandıklarını duyurduklarından beri düğünü hakkında dedikodu medyası tarafından yapılmıştır. Dedikoducu Polis elbette bu paçavraları gerçek olmayan hikayeler için çağırmaya devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.