Katie Holmes ayrılmasının ardından 'boşa gitmiyor' Jamie foxx Geçen Mayıs, yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis saçma hikayeyi düzeltebilir. Doğrusu yok.

Holmes ve Foxx sekiz ay önce tamamen ayrıldılar, ancak her ne sebeple olursa olsun, National Enquirer ve Radar Çevrimiçi aktrisin 'kalbi kırıldığını' anlatan hikayeler yayınlıyor. İsimsiz bir içeriden biri dergiye şöyle diyor: “Katie, içine bir avuç tohum ve fındık atılmış kereviz sapları ve maruldan biraz daha fazlasını yiyor. Günde 500 kaloriden fazlasını alamıyor ve elbiseleri tellerinden sarkıyor- askı çerçevesi. 'Bilinmeyen kaynak, oyuncunun 'şimdi çok çabuk nefessiz kaldığı ve makyajının altında zayıf ve gri olduğu' noktaya kadar giderek zayıfladığını söylüyor. İddiacı, aktrisin Foxx ile olan aşkının geçen yıl sona ermesinden bu yana özgüven sorunları yaşadığını söylemeye devam ediyor. “Gerçekten evleneceklerini düşünüyordu ve şimdi dünya çapında bir aptal gibi hissediyor. Kendine güveni kırıldı ve tüm bu çılgın diyetleri fazlasıyla telafi ediyor! '

David Schwimmer und Jennifer Aniston datierten im wirklichen Leben

Magazin raporuyla ilgili hiçbir şey doğru değil. Daha geçen ay Holmes kendisi sağlığı ve mutluluğu hakkında konuştu onun kapak hikayesinde Şekil dergi. Başlangıç ​​olarak aktris, fitness rutini hakkında konuştu ve spinning, boks, yoga ve dans dersleri dahil olmak üzere çeşitli egzersizlerle 'haftada dört kez' egzersiz yaptığını belirtti. Bu, güçlükle nefes alabilecek kadar zayıf birine benzemiyor.

Holmes ayrıca yaşlandıkça daha kendine güvenmeyi öğrenmeye başladı ve belirli bir alanda emin olmadığında bile, 'Oturup tam olarak neyi başarmak istediğim ve yapabileceğim tüm farklı yollar üzerinde çalışıyorum başarın. ' Oyuncu ayrıca 'öz bakıma büyük bir inanan' ve 'yemeğe dengeli bir yaklaşımı' olduğunu belirtti. 'Vücuduma besleyici şeyler koymaya odaklanıyorum ama buna takıntılı değilim. Arkadaşlarımla yemeğe çıkacaksam, güzel bir yemeğin tadını çıkarırım. Abur cubur varsa, onu alırım ve ertesi gün daha sağlıklı beslerim. '

Basitçe söylemek gerekirse, Holmes açıkça olumlu bir tutuma sahiptir ve kendini mutlu ve sağlıklı hissetmesini sağlayacak öz farkındalığa sahiptir. The Enquirer ve RadarOnline oyuncuya temelsizce saldırıyor. Holmes, Foxx'tan ayrılmasıyla ilgili olarak ezilmiş hissetmenin aksine, hayatına devam etti. 13 yaşındaki kızı Suri'ye, kariyerine ve tabii ki kendi iyiliğine odaklandı.

Ek olarak, Holmes'un sözcüsü derginin raporunu çürütmek için kayda girecek. Kaynağın tanımlanamayan 'kaynak' iddialarına rağmen, aktrisin temsilcisi onun harika olduğunu doğruluyor. Bu ilk defa değil Enquirer oyuncunun ayrılışıyla ilgili kurgu yayınladı. Kasım'da, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Holmes ortalıkta dolaşıp Foxx konuşuyor dinleyen herkese.

Geçen Temmuz, Dedikoducu Polis hak iddia ettiği için dergiyi çağırdı Holmes, Foxx'un hamile kalmasını istiyordu yoksa onu terk ederdi. Çift, sahte makalenin yayınlandığı tarihte çoktan ayrılmıştı, ancak haber henüz kamuoyuna açıklanmadı. Tabloid, aktrisin Foxx ile olan ilişkisi hakkında hiçbir zaman bir fikir edinmedi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.