2020 yılının sonlarına doğru, Katie Holmes restauranteur ile yeniden aşkı buldum Emilio Vitolo Jr. Ancak ilişki göründüğü kadar kusursuz değildi. İkili medyanın yoğun ilgisini çekti, bunun nedeni Vitolo Jr.'ın Holmes ile çıkmadan önce nişanlanmış . Dedikoducu Polis çift ​​ve ilişkilerinin mevcut durumu hakkında araştırdığımız birkaç söylenti topladı.

Katie Holmes, Emilio Vitolo ile Bağlandı mı?

Ekimde, Yaşam tarzı Katie Holmes'u çoktan bildirdi Emilio Vitolo Jr. ile taşınmayı planladı. Tabloid, aktrisin ünlü aşçıya deli olduğunu ve aynı şekilde hissettiğini, bu yüzden ilişkinin çok hızlı ilerlediğini iddia etti. Ancak içeriden biri, Vitolo'nun aktrisle takılmaya hazır olmadığını da ortaya çıkardı. Muhbir ayrıca şefin bir 'fahişe' olduğunu belirtti. Dedikoducu Polis tüm hesabın yanlış olduğunu öğrendim. Holmes için bir temsilci raporu yalanladı.Katie Holmes ve Emilio Vitolo Zaten Çocuklar Aranıyor mu?

Çok geçmeden Kadınlar Günü sözde Holmes Vitolo'nun bebeğine hamileydi . Yine de, daha fazla araştırma üzerine, Dedikoducu Polis Hikayenin derginin bir başka 'yem ve değiştir' taktiği olduğunu keşfetti. Gazeteye göre, Batman Başlıyor oyuncu şef tarafından hamile kalmak için her şeyi deniyordu. Ardından, içeriden biri, aktrisin zaten beklediğini, çünkü Central Park'ta 'karnına çok dokunduğunu ve nereye bastığı konusunda temkinli davrandığını' söyledi. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi bir parça bile satın almadı. Magazin gazeteleri, aktrisin hamile olup olmadığını sürekli olarak tahmin ediyor. Bu sefer farklı değildi.

Bebek Treni Katie ve Emilio İçin Devam Ediyordu

Ne yazık ki bebek söylentileri durmadı. Kasım ayında aynı dergi Katie Holmes'un Emilio Vitolo Jr.'dan bir çocuk istiyordu. Çıkış, yeni çiftin arkadaşlarına 'hayalindeki ikinci çocuğa hazırlandıklarını' söylediğini iddia etti. Yayın ayrıca çiftin 'konuşan bebek isimleri, kreş tasarımı, renkler, kumaşlar, bebek arabaları' olduğunu ortaya koydu. Dedikoducu Polis hikayeyi açıklığa kavuşturdu, ayrıca aynı hikayeyi bir ay önce bozduğumuz için, bu raporun da yanlış olduğu açıktı.

Katie Holmes, Deli Diyeti Nedeniyle Emilio Vitolo’nun Yemeğine Hakaret mi Etti?

Çıkışlar daha sonra Holmes ve Vitolo Jr.'ın sorun yaşadığını iddia ederek taktik değiştirdiler. Aralıkta, Yeni fikir çiftin sahip olduğunu iddia etti ilk büyük tartışmalarına girdiler . Dergi iddia edilen sözde kavga, Holmes'un diyetini patlattı ve aktrisin erkek arkadaşına saldırdığı bildirildi. İçeriden biri Vitolo Jr.'ın 'üç saatini sos yapmak için harcadı ve kendisine yalvarsa da tadına bile bakmayı reddetti' dedi. Hala, Dedikoducu Polis ikisinin yiyecek konusunda patlayıcı bir tartışma yaşadığı fikrine inanmadı. Yıllarca, magazin dergileri Holmes'un çok zayıf olduğunu ya da kendini aç bıraktığını iddia etti. Dergi, oyuncunun yeni ilişkisini yorgun, yanlış anlatıyı geri dönüştürmek için bir bahane olarak kullanıyor gibiydi. Dedikoducu Polis parçayı reddetti.

Genel olarak, Katie Holmes ve Emilio Vitolo Jr.'ın ilişkisinin nereye gideceğini yalnızca zaman gösterecek, ancak Dedikoducu Polis ikisi hakkında herhangi bir sahte hikayeyi ortaya çıkarmak için orada olacak.