2019'da bir tabloid haberi Katie Holmes ayrılmasının ardından plastik cerrahiye çok para harcadı. Jamie foxx . Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi araştırdı. İşte keşfettiklerimiz.

Katie Holmes 'İntikam' Plastik Cerrahi

Geçen Eylül, KB bunu bildirdi Katie Holmes plastik cerrahiye 75.000 dolardan fazla para harcadı intikam postası için Jamie Foxx'tan ayrıldı. Dergi, aktrisin New York Moda Haftası hazırlıklarında birden fazla kozmetik prosedür yaptırdığını belirtti. Bir kaynak, Holmes'un 'ameliyatları' nın o yılki olayın 'konuşması' olduğunu söyledi.Gazeteci daha sonra plastik cerrahın tedavisini yapmayan bir cerrahtan alıntı yaptı. Dawson's Creek aktris, ancak Holmes'un görünümünden aktrisin yüz germe, dudak dolgusu ve Botoks yaptırdığını anladı. Çıktının alıntıladığı ve aktrisin burnunun 'daha belirgin' bir ucu için rinoplasti de yaptırabileceğini söylediği diğer cerrahlar. KB 'In içeriden biri Holmes'un 'yeni bedenine mutlak bir servet harcadığını' ve bunun aynı zamanda aktrisin 'ateşli ve ağır' film rolleri edinme yolu olduğunu ekledi.

https://www.instagram.com/p/CDxJ-a1pyG7/

Katie Yarardan Çok Zarar mı Verdi?

Yine de dergi, bir kişinin Batman Başlıyor yıldızın yeni görünümü. Göre KB Holmes'un kızı Suri, annesinin sert dönüşümü ve düzensiz davranışları karşısında 'tuhaflaştı'. Başka bir içeriden, Holmes'un yaptığı şeyin genç kızı için 'zararlı' olduğunu belirtti.

Katie Holmes Sorunlarını Sıkıştırmadı ve Uzaklaştırmadı

Dedikoducu Polis ancak biraz araştırma yaptı ve bu hesapla çeşitli tutarsızlıklar buldu. Holmes'un bütün bu işi vücuduna yaptığını iddia eden bu 'cerrahlar' kimdi? Bu doktorlar oyuncuya hiç davranmasaydı, oyuncuya ne yapıldığını bu kadar ayrıntılı olarak nasıl bileceklerdi? Bayan Meadows star? Ayrıca hikaye bir yıl önce ortaya çıktı ve bugüne kadar aktrisin kendisine herhangi bir prosedürü uygulanmış gibi görünmüyordu. Holmes'un Foxx'tan ayrıldığından beri değiştirdiği tek şey gardırobudur. Oyuncu bu yılın başlarında yeni bir görünümle görüldü Moda Haftası öncesinde bir akşam yemeğine katılırken. Basitçe söylemek gerekirse, tüm hikaye bir sahtekarlıktı.

ist Rihanna schwanger von Drake

https://www.instagram.com/p/CDT0MFnpXeU/

Jamie Foxx'tan Katie Holmes Ayrılığı Hakkında Daha Fazla Yanlış Hikaye

Foxx'tan ayrılmasının ardından, KB Holmes'un ayrılıkla nasıl başa çıktığına dair yanlış hikayeler yaratmak için çok zaman harcadı. Bu sahte hikâye ortaya çıkarken, tabloid de şunu iddia etti: Holmes açlıktan ölüyordu çünkü ayrıldığı için çok kalbi kırılmıştı. Dedikoducu Polis bu sahte suçlamayı destekleyecek en ufak bir delil bile bulamadı.

Geçen Kasım, KB iddia edilen Katie Holmes üç aylık hamileydi ve ya Jamie Foxx ya da Justin Theroux babaydı. Cidden, tabloid bu senaryoyu nereden buldu? Hikayenin dokuz ay önce ortaya çıktığı ve Holmes'un bir çocuk doğurmadığı unutulmamalıdır. Ayrıca Holmes, Theroux ile hiçbir zaman ilgilenmedi, peki o, nasıl bebeğin potansiyel babası olabilirdi? Dürüst olmak gerekirse, bu tabloid'in ne dediğine kimse nasıl güvenebilir? Dedikoducu Polis bu dergiyi ve bu gülünç anlatıları yapmaya devam eden diğerlerini ifşa etmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.