Katie Holmes iflas etmiyor. Ailesiyle eve taşınmıyor ve 'parası bitmiyor'. Tüm bu iddialar, Dawson's Creek aktris son zamanlarda çeşitli magazin dergilerinde, ama hiçbiri doğru değil. Dedikoducu Polis bu saçma iddiaları yıkıyor.

Vin Diesel das Rock Beef

Kalbi kırık ve ailesinin yanına mı taşınıyor?

Bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce başlayan bu sahte anlatı, magazin medyasında yaygınlaştı ve o zamandan beri rahatlamadı. Mart 2019'da, Kadınlar Günü Holmes'un 'kalbi kırık', 'beş parasız' ve 'ailesinin yanına taşınması' olduğunu iddia etti. Hikaye, Holmes'un erkek arkadaşı Jamie Foxx tarafından terk edildi ve o kadar harap olmuştu ki “çantalarını topladı” ve ailesinden destek arıyordu. Tabloid, Holmes'un Manhattan'daki apartman binasının önünde bir valizle paparazzi fotoğrafını yayınladı.Bütün hikaye saçmaydı. Başlangıç ​​olarak, kızı Suri Cruise ile birlikte Yunanistan'a Suriyeli mültecileri ziyaret etmek için ailesiyle birlikte yaşamamak için çantalarını toplamıştı. Yine de Dedikoducu Polis Hikayenin aslında sahte olduğu konusunda bize güvence veren Holmes'un resmi sözcüsünü kontrol etti. Bu magazin gazetesinin uzun bir kötü haberciliğinin sonuncusuydu. Holmes ve kızı .

Katie Holmes Maaş Çeki İçin Yaşamıyor

Yedi ay sonra, Kasım 2019'da, Star yanlış bildirildi Katie Holmes'un 'maaş çeki için canlı maaş çeki' olduğunu. Sahte rapor, Holmes'un New York'taki evinin kirasının ne kadar olduğu ve kızının şehirdeki özel okulu için ne kadar ödediği gibi harcamalarını anladığını iddia ediyordu. Gazetenin sözde 'kaynağı' nın Holmes'un mali durumu hakkında nasıl bu kadar çok şey bildiği bir sır olarak kaldı, ama kesin olan bir şey var: Şüpheli içeriden biri muhtemelen tamamen tahmin ediyordu. Holmes'un temsilcisi, hikayenin sahte olduğunu doğruladı.

Paraya İhtiyacı Olduğu İçin Evini Satmadı

Mart 2020'de KB Katie Holmes’un para durumuyla ilgili uzun bir hikaye uydurma sırası. Parasız kaldığını iddia eden bir makalede, magazin gazetesi Holmes'un California'daki evini sattı çünkü nakite ihtiyacı vardı. Gerçek şu ki, kendisi ve Suri New York'ta yaşadığı ve Suri'nin okulu gibi işlerinin çoğu orada olduğu için evi nadiren kullanıyordu.

Tabloid ayrıca, işlerinde birden fazla projeye sahip olmasına rağmen, oyuncunun kariyerindeki bir gerilemeyi telafi etmek için çeşitli ürünler için 'şilini' yaptığını vurguluyor. Sonunda ve en aşağılayıcı şekilde, şüpheli bir dergi bir 'kaynağın' kendisine söylediğini iddia ediyor: 'Kızının annesinden öylesine utanması ki, banka bakiyesi için babasına koşarak geri dönüyor.'

Wie viele Brüder hat Alec Baldwin?

Tabii ki bunların hiçbiri doğru değildi. Dedikoducu Polis diğerlerine sahip olduğumuz için hikayeyi çürüttü. Bir kez daha, Holmes'un resmi sözcüsüne ulaştık, kimliği belirsiz bir 'kaynağa' değil. Batman Başlıyor aktris maddi olarak iyiden daha fazlasıdır. Eski kocası Tom Cruise'un karışıma dahil edileceği son sefer değildi.

Katie Holmes, Coronavirüs Nedeniyle Parasız Kalmıyor

İki ay sonra, Temasta Katie Holmes olduğunu iddia eden bir kapak hikayesi yayınladı boşandığı için pişmanlık duymak para bittikten sonra. Her zamanki gibi, magazin dergisi, sözde söyleyen isimsiz bir kaynağın sözünü alıyor: “Katie, Tom'dan ağır bir mali anlaşma sağlamadan uzaklaşmaktan gurur duyuyordu. Ancak geriye dönüp baktığımızda, bu çok büyük bir hata olabilir. ' Holmes ve Cruise’un boşanmasıyla ilgili ayrıntıların gizli olduğu gerçeğini bir kenara bırakırsak, hikaye doğru değil. Sahte raporu koronavirüs açısından döndürmeye çalışmasına rağmen, gerçek şu ki, oyuncu hala gayet iyi gidiyordu. Dergi, Katie Holmes’un özel hayatına dair gerçek bir kavrayışa sahip değildi. Gazete gazetelerinin hiçbiri Dedikoducu Polis tekrar tekrar işaret ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.