Katie Holmes New York City'den ayrılmıyor ve daha sessiz bir yaşam için kırsal bölgelere taşınmıyor. Bunun yanlış olduğunu iddia eden çevrimiçi bir tabloid raporu. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Dedikodu sitesindeki sahte bir rapora göre Radar Çevrimiçi Holmes, “bonafide hippi” oldu ve yıllarca evi olan New York City'den taşınmayı ve ülkede bir yer bulmayı planlıyor. Şüpheli bir 'kaynak', siteye aktrisin ve genç kızı Suri'nin sağlık konusunda daha bilinçli hale geldiğini ve 'Los Angeles veya New York gibi yoğun, hareketli bir metropolde yaşamanın' sağlıklı olmadığına inandığını söylüyor. Bu nedenle, içeriden bilinmeyen kişiye göre Holmes, 'küçük bir kasaba hayatı ya da onun bir versiyonunu yaşamanın en iyi hareket tarzı olduğunu' düşünüyor.Güvenilmez çıkışa göre, Holmes fikri eski eşinin karısından aldı. Dawson's Creek başrol oyuncusu James Van Der Beek. Site, Kimberly Van Der Beek'in Holmes'u bir şehrin gürültüsü, kirliliği ve stresinin insanları halsiz ve sağlıksız bırakabileceğine ikna ettiğini iddia ediyor. Tuhaf bir şekilde, bu noktada, aptal makale tam anlamıyla Dawson's Creek çıkış noktası olarak yeniden birleşme, Michelle Williams'ın “Brooklyn'in tam zamanlı sınırlarından Upstate New York'un ücra bir köşesinde yaşam boyu kaçmaktan yararlanan” bir başka kişi olarak söz ediyor. Anonim kaynak nihayet şunu ekliyor: 'Bunlar Dawson's Creek Çocuklar artık hepsi kendi çocuklarıyla büyüdükleri için bu tür bir yaşam tarzını tercih ediyorlar! '

oj simpsons tochter sydney 2016

Tüm öncül saçma. Holmes, New York City'den ayrılmıyor. Oyuncu belli ki orada yaşamayı seviyor. Hatta Instagram kullanıcı adı, şehrin alan kodu olan “212” ile ismine eklendiğini bile yansıtıyor. İle bir röportajda İnsanlar açık neden ilk etapta New York'a taşındı Holmes, “Mahallemdeki tiyatroyu, galerileri seviyorum. Bu gibi şeyler, bu şehri sevmeme neden olan şeylerin çoğu. Knicks'i seviyorum. Asansörde komşularımla konuşmayı seviyorum. Büyük bir şeyin parçası hissetmeyi seviyorum. ' Ek olarak, magazin gazetesi gibi isimsiz bir haberciye güvenmek yerine, Dedikoducu Polis Holmes'un onun adına konuşma yetkisi olan temsilcisiyle görüştü. Aktrisin sözcüsü bize hikayenin yanlış olduğunu söylüyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu RadarOnline'ın Holmes'un yaşam durumu hakkında ilk kez yanlış yaptığı şey değil. Eylül 2018'de web sitesinde, Holmes ve Jamie Foxx 'birlikte güneye doğru hareket ediyorlardı.' Bu sahte rapor Holmes'un o sırada çıktığı Foxx'u görmek için Atlanta'ya yaptığı ziyaretten kaynaklanıyordu. Online magazin dergisi oradayken çiftin “ev avı” hakkında bir hikaye uydurma fırsatını yakaladı. Hikaye, Holmes New York'ta ve Foxx Los Angeles'ta yaşadığı için biraz mantıklıydı, ancak blog, Atlanta'ya taşınmaları hakkında bir hikaye uydurmaktan çok mutluydu. Dedikoducu Polis O sırada hikayeyi bozdu ve eski çift Gürcistan'a hiç taşınmadı.

ist katie holmes schwanger mit jamie foxx

RadarOnline, oyuncunun kişisel hayatının hiçbir kısmına dair hiçbir kavrayışa sahip değil. Çıkış, daha geçen ay iddia etti Holmes, Foxx ve Tom Cruise ile olan başarısız aşklarının ardından 'lanetlenmiş' hissetti . Bu hikaye, aşk hayatının 'birbiri ardına hayal kırıklığı' olduğunu ve devam etmek için mücadele ettiğini iddia ediyordu. Dedikoducu Polis iddianın yanlış olduğundan şüphelendikten sonra Holmes'un temsilcisiyle görüştü. Sözcüsü, “Radar'daki hikaye yanlış. Katie’nin hiçbir gerçek arkadaşı Radar ile konuşmuyor. ' İşte aldın.