Onunla ayrıldığından beri Jamie foxx geçen mayıs Katie Holmes flört hayatıyla ilgili birçok spekülasyon konusu olmuştur. Bu sözde ilişkilerden herhangi biri için çok az kafiye ya da sebep olmuştur. Dedikoducu Polis kanıtlanmıştır. İşte, hakkında kaçırdığımız öykülerden bir örnek. Batman Başlıyor yıldız ve potansiyel beaus çeşitleri.

Katie Holmes, Bradley Cooper ile Gizlice Çıkıyor mu?

İlk sahte söylentimiz nereden geliyor? KB rekor için birlikte bir filmde hiç yer almayan Holmes ve Cooper'ın çikmaya basladik coğrafi yakınlıkları nedeniyle. İsimsiz bir içeriden 'Birbirlerinden sadece birkaç blok uzakta yaşıyorlar' dedi. New York City bloklarında yüz binlerce insan yürüyor, bu yüzden bu, bu hikayenin dayanması için son derece dayanıksız bir anlatı. Dedikoducu Polis Bu hikayeyi çürüttü, çünkü Cooper, Irina Shayk'tan ayrıldığından beri flört etmekle ilgilenmiyordu.Lenny Kravitz Holmes'un Gözünün Elması mı?

Bu söylenti, Hollywood flört tarihinde bir derece gerektirir. Nicole Kidman, Tom Cruise ile evliydi ve boşandıktan sonra Lenny Kravitz ile çıktı. Katie Holmes, Tom Cruise ile de evliydi. Kadınlar Günü Holmes'un Kidman'ın bir başka eski sevgilisiyle çıktığını iddia ediyor. İsimsiz bir ihbarcı dergiye şunları söyledi: Kravitz ve Holmes bağlandı Hikayeyi tekrar yayınlamadan önce bir Moda Haftası partisinde, ilişkinin muhtemelen gerçekleştiğini söylemek için, tabloid bile sahte hikayeyi doğru tutamazdı. Dedikoducu Polis Holmes'un bu hikayeye gülüp geçen temsilcisi ile konuştu.

Justin Theroux Holmes ile Çıkabilir mi?

Ünlü boşanmışları ilişkiye sokmak için kullanılan taktik magazin dergilerini görebilirsiniz. Kadınlar Günü Suçlular bir kez daha söylediğin için Holmes gizlice çıkıyordu Jennifer Aniston’un eski kocası Justin Theroux. Görünüşe göre iki “memleketleri New York'un sevgilisi” ilişkilerini tırmandırmıştı. Neden bütün New Yorklular birden bire çıkıyor? Holmes'un temsilcisi söyledi Dedikoducu Polis 'Katie, Justin'i tanımıyor.' Orada kıpır kıpır yer yok ve bu hikaye tamamen uydurma.

Katie Holmes 'İlk Aşk' Chris Klein'a Döndü mü?

Cruise ile evlenmeden önce Holmes çıktı Amerikan Pastası yıldız Chris Klein. Göre Yeni fikir Holmes, Klein'ın şovunu izlemeye başladı Tatlı Manolyalar . Doğal olarak onun gerçek aşkı olduğunu fark etti, bu yüzden arkadaşça iletişime başladı. Holmes delicesine aşık mı yoksa sadece arkadaşça mesajlar mı gönderiyor? Tabloid karar veremez, bu yüzden Dedikoducu Polis mutlu bir şekilde hikayeyi bozdu. Oyuncuların filmlerde ve şovlarda eski alevlerini gördükleri ve kendini gerçekleştirmeyi deneyimledikleri bir fantezi dünyasında yaşamak güzel, ama bu asla olmadı.