Katie Holmes ayrılmasının ardından birçok ünlü erkekle bağlantılıydı. Jamie foxx geçen yıl. Aktrisin aşk hayatını çevreleyen bu hikayelerin hepsi yanlıştı. İşte son zamanlarda çıkan bazı söylentiler Dedikoducu Polis bozuldu.Geçen Eylül, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yeni fikir oluşturmaya çalışmak için Holmes ve Liam Hemsworth arasındaki romantizm Miley Cyrus'tan kısa süre önce ayrılmış olan. Makale, Dawson's Creek star, 2019 McHappy Günü Büyükelçisi olarak hizmet etmek için Avustralya'ya seyahat edecek. Onu o zamanlar yeni bekar olan Avustralyalı aktörle ilişkilendirmek için gereken tüm çıkış yolu buydu. Holmes'un temsilcisi saçma önermeye güldü. Hemsworth, o zamandan beri iki ilişki içindedir - Maddison Brown ve şu anki kız arkadaşı Gabriella Brooks ile. Holmes ve Hemsworth asla bir şey olmadı.O ayın ilerleyen saatlerinde, KB yanlış rapor etti Holmes, Josh Lucas'la çıkıyordu , yaklaşan filmdeki rol arkadaşı Sır . Bilinmeyen bir kaynağa göre, oyuncu Foxx ile ayrılmasından kısa bir süre sonra rol arkadaşı ile bir 'intikam aşkı' başlatmıştı. İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, çiftin gelecekte evlilik ve çocukların olabileceği konusunda bile spekülasyon yaptı. Holmes'un sözcüsü, yine de güvence verdi Dedikoducu Polis hikayenin tamamen 'uydurma' olduğunu. O zamanlar belirttiğimiz gibi, aktris, sürekli olarak paparazziler tarafından takip edilmesine rağmen, Lucas ile hiçbir gezide görülmedi. Çünkü asla çift olmadılar.

Warum hat sich Jake von der staatlichen Farm verändert?

Kasım'da, Dedikoducu Polis debunked a Star hakkında kapak hikayesi Holmes, Justin Theroux ile gizlice çıkıyor . İsimsiz bir ihbarcı, çıkışa iki yıldızın New York'ta, her ikisinin de yaşadığı gizli tarihlerde gittiğini söyledi. Doğal olarak, bunu destekleyecek sıfır fotoğrafik kanıt vardı. Jennifer Aniston sahte bir hikayeye sürüklendi, magazin gazetesi eski kocasının Holmes ile aşk yaşadığı için öfkelendiğinde ısrar etti. Ancak aktrisin temsilcisi bize belirsiz bir şekilde 'Katie, Justin'i tanımıyor' dedi. Theroux'nun sözcüsü hikayeyi kurgu olarak da reddetti.Kasım ayının sonlarında, Dedikoducu Polis seslendi Kadınlar Günü haksız yere iddia etmek için Holmes, Jennifer Lawrence’ın eski erkek arkadaşıyla çıkmak istedi , yönetmen Darren Aronofsky. Gazeteci, aktrisin film yapımcısına büyük bir 'aşık' olduğunu, sosyal medya paylaşımlarını 'takıntı haline getirdiğini' ve bir toplantı ayarlamaya çalıştığını söyledi. Holmes'un temsilcisi önermeye tamamen güldü. Hikaye tamamen rastgele ve temelsizdi. Tıpkı Theroux gibi, dergi sahte romantizmi icat etmiş gibi görünüyordu çünkü Aronofsky New York'ta yaşayan bir erkek ünlü.

Ve bu ayın başlarında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB yanlış bildirmek için Holmes, Bradley Cooper ile aylardır gizlice çıkıyor. . Aktör, tahmin edebileceğiniz gibi, New York'ta da yaşıyor. Şüpheli bir kaynak yayına, 'Birbirlerinden sadece birkaç blok uzakta yaşıyorlar ve bir gün yerel kafelerinde birbirlerine çarptılar' dedi. 'İçeriden', ikilinin karşılaşmalarından sonra çıkmaya başladığını, ancak ilişkilerini 'çok düşük seviyeli' tuttuklarını ileri sürdü. Yukarıdaki bazı hikayelerde belirttiğimiz gibi, kendi çaplarında iki yıldızın New York City'de çıkıp kimse tarafından fotoğraflanmaması neredeyse imkansız. Hikayeyi ayrıca bize açık bir şekilde 'Birbirlerini tanımıyorlar' diyen Holmes'un temsilcisinin de yayınladık.

wer gewann Staffel 1 Tintenmeister

Kaynaklar

  • Shuster, Andrew. 'Katie Holmes, Liam Hemsworth Romance In The Works?' Gossip Cop, 16 Eylül 2019.  • Shuster, Andrew. 'Katie Holmes,‘ The Secret ’başrolü paylaşan Josh Lucas'la mı çıkıyor?' Gossip Cop, 23 Eylül 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Katie Holmes gizlice Justin Theroux ile mi çıkıyor?' Gossip Cop, 7 Kasım 2019.

  • Scott, Hugh. 'Katie Holmes, Jennifer Lawrence’ın Eski Darren Aronofsky'yle Çıkmak İstiyor mu?' Gossip Cop, 26 Kasım 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Bradley Cooper, Katie Holmes Gizlice Çıkıyor mu?' Gossip Cop, 3 Şubat 2020.

    Original neue Kinder auf dem Block

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.