İddia eden birçok yanlış söylenti var. Katie Holmes bir çocuğu evlat edinmek. Pek çok magazin dergisi, Suri Cruise'un annesi olan aktrisin ailesini genişletmek istediğini iddia etti. Hikayelerin hiçbiri doğru değil. Dedikoducu Polis Holmes'un başka bir çocuk sahibi olmak istediği anlatısını evlat edinerek veya başka bir şekilde düzelttiğimiz birkaç zamanı toparladı.

Katie ve Jamie İçin Bir New Orleans Bebeği?

Aralık 2018'de, Kadınlar Günü sözde Katie Holmes ve erkek arkadaşı Jamie Foxx, New Orleans'tan bir bebek evlat edinmek istedim . Tabloid, ikisi Louisiana'da ayrı projeler çekerken, eski çiftin küçük bir kızı evlat edinmek için 'ilham' aldığını iddia etti. İddiaya göre bir kaynak, 'Jamie etrafındayken Katie'nin fragmanına pek çok resmi görünümlü ziyaretler oldu ve herkes evlat edinme belgelerinde onlara yardımcı olmanın avukatlar olabileceğini düşünüyor' dedi. Dedikoducu Polis ancak, hikayenin tam bir kurgu işi olduğunu öğrendi. Foxx'a yakın ve makalenin yanlış olduğunu onaylayan bir kaynakla görüştük.Suri Cruise’un Yeni Kardeşi mi?

Beş ay sonra, Kadınlar Günü iddia ettiğimiz için yine tarafımızdan tutuklandı Holmes, Suri için bir erkek kardeş evlat edinecekti. . Sözde bir kaynak, Holmes'un Yunanistan ziyareti sırasında “gizli bir gündemi” olduğunu ve “yedi yaşında yetim bir çocuğun” gelişine hazırlandığını iddia ediyordu. Dergi, Holmes'un kağıtları hazırladığını ancak evlat edinme tamamlanana kadar her şeyi gizli tuttuğunu iddia etti. Oyuncu her şeyi gizli tutuyorsa, bu görünen 'kaynak' Holmes'un planlarını nasıl biliyordu? Ayrıca, aktrisin bir çocuğu evlat edinmesi konusunda yanlış olduğu için aylar önce çıkış tarafımızdan çürütüldü ve bu sefer de farklı değildi.

Katie Holmes Gizli Oğlu

Son zamanlarda, iddia ettiği için yayını çürüttük Holmes gizlice bir erkek bebek evlat edindi . Tabloid'in anlamını ifade etmek için neden Holmes temasını 'sinsi' olarak kullandığından emin değiliz, ancak hikaye doğru değildi. Holmes bir bebek arabasının etrafında dolaşırken görüldüğü için, Kadınlar Günü Holmes'un bir erkek çocuğu evlat edindiğini açıkladı. Sözde içeriden biri çıkışa şunları söyledi: 'Jamie Foxx ile işler darmadağın olduğundan beri bir çocuğu evlat edinmek onun ve Suri için masadaydı.' Bununla birlikte, derginin önermesi sahteydi. Holmes'un gördüğü bebek arabası ona ait değildi. Holmes o gün bir arkadaşıyla buluşmuştu ve o bebek arabasındaki arkadaşının çocuğuydu.

Bu yeterince şok edici değilse, magazin dergileri de Holmes'un kendi başına bir bebek sahibi olmaya çalıştığı konusunda ısrar etti. İki ay önce iflas ettik KB iddia etmek için Katie Holmes ve Justin Theroux birlikte bir çocuk sahibi oluyorlardı. . Gölgeli ve düzmece hikaye, Holmes'un sadece Theroux ile çıkmadığını, aynı zamanda 'çoktan çalışan biyolojik saatinin aşırı hızlanmaya gönderildiğini' iddia ediyordu. Dedikoducu Polis zaten onaylamıştı iki kişi çıkmıyordu bile ve bu hikayeyi bozmak kolaydı.