Katie Holmes ve Nicole Kidman birbirini tanımıyor gibi görünüyor, ancak bu, magazinlerin onları birbirine bağlamasını engellemedi. İkisini içeren yanlış makaleler, her iki aktris de evli olduğu için ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Tom Cruise . İşte birkaç yanlış söylenti Dedikoducu Polis ilişkileri veya eksikliği hakkında düzeltti.

Geçen Kasım, Zarafet iddia eden sahte bir rapor yayınladı Holmes ve Kidman birlikte çalışmayı planlıyordu bir 'Hollywood prodüksiyonu' nda. Çıkış, projenin neyi gerektirdiğini, hatta bunun bir film mi yoksa bir dizi mi olacağını açıklama zahmetine girmedi. Dedikoducu Polis projeyle ilgili tüm ayrıntı eksikliğinin şüpheli olduğuna işaret etti ve Holmes için bir temsilciye danışarak, ikisinin işlerinde herhangi bir işbirliği olduğunu açıkça inkar etti.Dedikoducu Polis paçayı ele vermek KB Temmuz ayında bir hikaye uydurduğu için Kidman ve Holmes, Cruise hakkında dedikodu yapmak için gizlice Paris'te buluşuyor . Dergi, isimsiz bir 'kaynak' dan alıntı yaparak, ikilinin Kidman’ın otelinde buluştuğunu ve karşılıklı eski kocaları hakkında konuştuktan sonra 'birlikte kalmayı kabul ettiklerini' söyledi. Hikayenin tek gerçek yanı, her iki aktrisin de yaz boyunca aynı saatlerde Paris'te olmasıydı. Holmes'un sözcüsü, Cruise'u veya bu konudaki başka bir şeyi tartışmak için asla bir araya gelmediklerini doğruladı.

Ağustosda, Yeni fikir benzer şekilde yanlış bir anlatı ile geldi Holmes ve Kidman bir Broadway şovunda gizlice buluşuyor Cruise'u tartışmak için. Hikayeyi Paris'ten New York'a taşımanın yanı sıra, magazin dergisi Scientology ile ilgili bir açı da oynadı. Çıkış, Kidman'ın Holmes'dan Cruise'lu iki çocuğunu dinden uzaklaştırma konusunda tavsiye istediğini iddia etti, tıpkı Holmes'un kızı Suri'ye yaptığı gibi.

Ancak hikayede büyük bir boşluk vardı. Dergi, bu toplantının bir prodüksiyonla kapatılmasında ısrar etti. Red Mill! Broadway'de, ancak iki aktris neredeyse bir hafta arayla gösteriyi izlerken fotoğraflandı. Aynı performansta değillerdi ve Broadway şovunda hiç karşılaşmadılar.

Ve bu ayın başlarında, Kadınlar Günü yanlış bildirildi Holmes, Suri'yi Scientology'den kurtarması için Kidman'a yalvarıyordu. . Gazeteci, Kidman'ın Holmes'dan yardım isteyen kişi olduğu hakkındaki önceki anlatıyı tersine çevirdi. Hikaye eşit derecede yanlıştı ve aynı zamanda pek de mantıklı değildi.

Holmes, hala reşit olmayan Suri'nin tam velayetine sahipken, Kidman’ın Cruise'lu çocukları kendi kararlarını veren yetişkinlerdir. İki durum arasında çok az ortak nokta var. Kidman ve Holmes'un yer aldığı bu devam eden destan, aynı ünlüyle evli olan ancak birbirini hiç tanımayan iki yıldızı birbirine bağlamak için icat edildi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.