Kate Middleton ve Meghan Markle aralarında dört çocuk var ama hiçbiri ikiz değil. En son sayısı Yeni fikir Hatta Middleton'ın şu anda ikizlere hamile olduğu hakkında bir hikayesi var. Dedikoducu Polis Kensington Sarayı'ndan resmi bir söz duymadı, ancak dedikodu medyasının bu konudaki utanç verici kötü habercilik geçmişi göz önüne alındığında, bu son iddiadan çok şüpheliyiz. İşte son birkaç yılda sadece birkaç kez Dedikoducu Polis kraliyet ikiz hikayelerini magazin dergilerinden çürüttü.

Ekim 2017'de, Middleton ve Prens William'ın üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıklamasından kısa bir süre sonra, Yaşam tarzı kapağında 'İkizler Yaşıyor!' yazan bir manşete sıçradı. Middleton'ın ikizleri yoktu . Kensington Palace, yalnızca bir çocuğu olduğunu doğruladı. Prens Louis, Nisan 2018'de doğdu. Dedikoducu Polis tüm zaman boyunca haberinin arkasında durdu ve her zamanki gibi haklıydık.Kraliyet ailesinin bu hamilelikle ilgili resmi açıklamalarına rağmen, magazin dergileri pes etmedi. Aralık 2017'de, TAMAM MI! iddia etti 'Bebek sürprizi: ikiz kızlar!' Middleton için . Bir öncekine benzer bir makaleydi ve benzer şekilde yanlıştı, bunun '700 yıldır ilk kraliyet ikizleri grubu' olduğunu söylemek de dahil. Çıkış, Kensington Sarayı'nda bir kaynağa sahip olduğunu iddia etti, ancak Dedikoducu Polis Yayını standart altı haberciliği için çağırdı, kaynağın yanlış bilgilendirilmiş olup olmadığı veya öykünün basitçe havadan yaratılıp yaratılmadığı sorgulanmalıdır.

Şubat 2018'de, Prens Louis doğmadan sadece birkaç ay önce, Yaşam tarzı hakkında sahte anlatıya yapışıyordu Middleton ikizlere sahip . Bu kez, tabloid 'Evet, 2 Kızım Var!' Yazan çok aldatıcı bir manşetle gitti. Başlık, Middleton'ın kendisinin, kuruluşun sahte haberciliğini doğruladığını ima ediyordu. Cambridge Düşesi hala sadece bir çocuğa hamileydi ve o bir erkek çocuktu, Louis - iki kız değil. Dedikoducu Polis yanlış iddiaları nedeniyle dergiye seslenmeye devam etti.

Prens Louis doğduğunda, magazin gazetesinin dikkati Middleton’ın yeni baldızı Meghan Markle ve kocası Prens Harry’ye odaklandı. Sahte hikayeler neredeyse çift evlenir evlenmez başladı. Kraliyet düğünden sadece haftalar sonra, National Enquirer iddia edilen Markle hamileydi “588 yılındaki ilk kraliyet ikizleri” ile, bir prizin bir İngiliz kraliyet ailesinden doğan son ikiz setiyle çıkmaya çalıştığı son zamandan 112 yıllık fark. '588' in aslında doğru olduğunu belirtmekte fayda var, 700 TAMAM MI! iddia edildi. Yine de rapor çok yanlıştı ve Markle hamile bile değildi. Dedikoducu Polis o sırada rapor edildi.

15 Ekim 2018'de resmi bir kraliyet açıklaması, Sussex Düşesi'nin bir bebeğe hamile olduğunu duyurdu. 'Bir bebek. Ancak bir hafta sonra, Kadınlar Günü yanlış bir şekilde kapağında ilan etti Prens Harry ve Markle ikiz bekliyorlardı . Tıpkı saat gibi, magazin dergileri de hemen ikizlerin iddialarını uydurmaya başladı. Dedikoducu Polis Gelecek daha pek çok şeyin olacağını çok iyi bildiğimiz için şüpheli haberciliği için çıkışını bozdu.

Yeterince kesin, Aralık ayında, eski dostlarımız Yaşam tarzı daha fazla sahte iddiayla geri döndük Markle ikizlere hamile tıpkı yayının kayınbiraderi ile yaptığı gibi. Hikaye her türlü ayrıntıyla doluydu, Prens Harry'nin 'erkek çocuk olduğunu ima etmesi' gibi. İkiz oğlanlar değildi. 6 Mayıs 2019'da doğmuş Archie adında bir çocuktu. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltmek için devreye girdi. Bu, konuyla ilgili en az dokuz hikayeden sadece biriydi Dedikoducu Polis debunked. Aslında bu yılın başlarında, Markle'ın ikizleri olduğu hakkında yanlış hikayeler .

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.