Kanye Batı ve Caitlyn Jenner her ikisi de Kardashian ailesiyle evlenen insanlar, bu yüzden magazin dergileri onları tuhaf, garip çift hikayelerinde eşleştirmeyi seviyor olabilir. Dedikoducu Polis Geçmişteki büstlerden geçerken eğilimi fark etti ve onlara ikinci kez bakmaya karar verdi. West ve Jenner hakkında bu tuhaf hikayelere ilham veren nedir?

Wie oft war Kat von D verheiratet?

West, rapçinin sosyal medyada yaptığı birkaç tartışmalı açıklamanın bir sonucu olarak tepkiyle karşı karşıya kalırken, Temasta iddia edildi Kim Kardashian'dan “boşanmasının” ortasında Jenner ile kalmaya gitti . Kardashian / Jenner ailesinin geri kalanı, hem çevrimiçi hem de röportajlarda sorunlu görülen bir dizi yorum yaptıktan sonra sözde Batı'dan “mesafelerini koruyorlardı”. Kaynağın şüpheli kaynağına göre, sadece Jenner rapçiyle arası iyi durumdaydı. Jenner'ı 'Kardashian klanında siyasi görüşlerini ifade ederken ona büyük sevgi gösteren tek kadın' olarak tanımlayan sözde 'içeriden', 'Kanye son birkaç gecedir Cait’de kalıyor' dedi.Dedikoducu Polis bu rapora baktı ve yanlış olduğuna karar verdi. West, Kim Kardashian'dan boşanmamakla kalmadı, Jenner'la kalmasının hiçbir yolu yoktu, buna ihtiyacı olmadığından değil. Batı aslında o sırada Wyoming'de Bu rapor, bir albüm üzerinde çalışıyor. Bu, Jenner'ın Malibu'da yaşadığı yerden binlerce mil uzakta, bu yüzden onun yanında kalamayacağı belliydi.

Dedikodu sitesi HollywoodLife kısa süre sonra izi aldı ve kendine özgü kıvrımlarını ekledi. Şimdi West, Jenner'da sözde 'beklenmedik bir arkadaş' bulmuştu ve ikisi yeniden bağlantı kuruyor ve Kim Kardashian’ın arkasından siyaset konuşuyorlardı . 'İçeriden' biri bloga 'Kanye, onu alan biriyle konuşmaktan mutlu ve Cait de aynı şekilde hissediyor' dedi. Ancak, Jenner ve eski karısı Kris tam olarak 'en iyi şartlarda' olmadığından ve Kardashian 'annesine sadık olduğundan ve onunla hiçbir şey yapmak istemediğinden, konuşmaların düşük tutulması gerekiyordu. Cait, 'West, karısının Jenner ile yeni arkadaşlığından habersiz olmasının en iyisi olacağını düşündü.

Burada bizim için tam anlamıyla imkansızdı. Dedikoducu Polis bu hikayeye inanmak için. Jenner'ın temsilcisi ile görüştük, bize eski Olympian'ın Kardashian ailesinin arkasından West ile gizli siyasi görüşmeler yürüttüğünün yüzde 100 'yanlış' olduğunu söyledi. Bu, tartışmalı sözlerinin ardından Kanye West'te artan ilgiden yararlanmaya çalışan bir başka çıkış noktasıydı.

Daha çirkin iddialardan biri, National Enquirer . Güvenilir olmayan tabloid bunu bildirdi West ve Jenner bir 'çift' oluyordu. West’in sosyal medyadaki sözleri bir kez daha West’in Jenner’a daha da yaklaşmasının nedeni oldu. Yayının iddia edilen bir kaynağı, Jenner ve West'in 'mesajlaşıp gece geç saatlerde birbirlerini arayacaklarını' iddia etti. Bu, bu uzun masalın çöküşüne neden olan satırdı.

Bu hikayenin orijinal olarak yayınlanmasından bir gün önce West, iki hafta önce telefonundan kurtulduğunu ve bu da onu ulaşılamaz hale getirdiğini tweetledi. Buna ekle, Dedikoducu Polis bu tabloid’in kardeş satışını çoktan bozmuştu. TAMAM MI! , yapmak için benzer bir iddia . Bu makalede, Jenner ve West'in gece geç saatlerde sohbet ettikleri iddia edildi. Jenner temsilcisine ulaştığımızda, bu söylentinin 'yanlış' olduğu konusunda bilgilendirildik.

The National Enquirer West veya Jenner hakkında hiçbir şey bilmediklerini bir kez daha kanıtladı. Sık sık çürütülmüş magazin iddia edildi Jenner, Sophia Hutchins ile düğününde en iyi adamı olması için West'e başvurmuştu. . Çıkış, West'in 'en savunmasız' olduğu sırada Jenner'ı desteklediğini iddia etti, bu yüzden rapçinin nezaketini geri ödüyordu ve 'onu 'en iyi adam' rolüyle onurlandırıyordu. yalanlar yuvarlanıyor.

Dedikoducu Polis ısrar eden sonsuz hikayeleri çürüttü Hutchins ve Jenner romantik bir ilişki içindedir. . Onlar değil. İki bayan, gazetecilerin insanların inandıracaklarına rağmen, arkadaşlardan ve iş ortaklarından başka bir şey değil. Romantik bir ilişki içinde olmadıkları için, ikisinin evlenme şansı yok, bu yüzden West sağdıç rolünü üstlenmeyecekti. Bu hikaye baştan sona saçmalıktı ve Jenner'ın temsilcisi bizim için bir kez daha doğruladı.

Görünüşe göre, hem Caitlyn Jenner hem de Kanye West'in magazin dergilerinde eşleştirilmiş olmasının tek nedeni, hem muhafazakar siyasi görüşleri ifade etmiş olmaları hem de aynı aile ile evlenmiş olmaları. Bu iki faktör dışında, West ve Jenner'ın pek ortak yanı yok. Bu süpermarket paçavraları, kâr elde etmek için bu yıldızların tanınabilir isimlerini kullanır.