Ne zaman Kanye Batı evli kim Kardashian 2014'te çiftin ilişkisi, magazin dergileri tarafından hemen mercek altına alındı. Özellikle West, yanlış hikayelere konu oldu ve karısını aldatmakla suçlandı. Dedikoducu Polis rapçi hakkında pek çok sahte iddiayı bozdu. İşte West'in karısını aldatması konusunda magazin dergilerinin dört kez yanılıyorlar.Listedeki ilk baskımız, bir tabloid'in haksız yere iddia edildiği Temmuz 2018'den. Kardashian, Teyana Taylor'a kızdı . Ayna West’in şarkıcıya yakınlığı nedeniyle gerçeklik yıldızının 'giderek daha fazla dışlanmış hissettiğini' ve 'kocasının Taylor ile arkadaşlığından endişe duyduğunu' iddia etti. Hikâyenin anlatımı temelden çok uzaktı. Öncelikle Kardashian ve Taylor arkadaş. Kardashian, Taylor’un albüm çıkış partisine katıldı. sahte makale çıkmadan sadece bir ay önce. İkincisi, Taylor West’in etiketi altında, bu da ikisinin neden birlikte çok zaman geçirdiğini açıklıyor. Dedikoducu Polis o sırada sahte hikayeyi reddetti.Önümüzdeki ay, Yaşam tarzı , yanlış belirtilmiş Kardashian, West'in onu Erica Jardim için terk edeceğinden endişeliydi . Çıkış, Kardashian'ın korkulu olduğunu iddia etti West, Yeezy Sezon 6 kampanyasında yer alan model hakkında “güzel, karanlık, çarpık fanteziler” yaşıyordu. West'in sözde bir kaynak, Jardim'in vücudu 'takıntılı' hale geldi. Kabataslak kaynak, Kardashian'ın avukatlarla boşanma konusunda 'görüşmelerde' olduğunu ileri sürdü. Makale eklenmedi, önce West'in Kardashian'dan ayrıldığını iddia etti, sonra Kardashian'ın Batı'dan ayrıldığını söyledi. Ek olarak, Jardim'in modellediği kampanya, sahte hikayeyi uydurmadan altı ay önce çıktı. Dedikoducu Polis ortaya çıktığında aptal hikayeyi düzeltmek için zaman kaybetmedi ve açıkçası boşanma da olmadı.

Birkaç hafta sonra, bir çıkış yanlış bir şekilde belirtildiğinde rapçi tekrar ateş altına girdi. Kardashian, West'e kız kardeşleriyle flört etmeyi bırakmasını söyledi . Daha yakın West'in Kardashian'ın dört kız kardeşiyle yatmak için 'arzularını ortaya çıkardığını' iddia etti. Sözde bir 'arkadaş' çıkışa, 'Kim, en zayıf ve en ateşli olanı aramaya geldiğinde kız kardeşleriyle ünlü bir rekabet içinde' dedi. Makale, West'in rapçinin kayınbiraderi hakkında tartışmalı bir satır içeren “XTCY” adlı şarkısını yayınladıktan sonra yayınlandı. Ancak ortaya çıktı West, sözlerini karısıyla paylaşıyor, ve ne realite yıldızı ne de kız kardeşleri onlar hakkında huzursuzdu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi bozdu.Caitlyn will Bruce sein

Birkaç gün sonra, başka bir dergi benzer bir sahte hesap oluşturmaya çalıştı. Kardashian, West’in Kourtney Kardashian’a olan aşkını 'öfkelendiriyordu' . KB West’in küfür sözlerinin ardından, “Ye’nin dikkatini çeken bir kız kardeşin olduğunu - Kourtney! Ve söylemeye gerek yok, Kim onun ürkütücü aşkından korkuyor. ' Sahte makale aynı anlatıya dayanıyordu Dedikoducu Polis birkaç gün önce zaten düzeltilmişti. Dahası, West'in Kourtney'e 'ezildiğine' veya onu takip etmeye çalıştığına dair hiçbir kanıt yoktu. Yanıltıcı hikayeyi ifşa etmek zor olmadı.

Gazete gazetelerinin iletmeye çalıştıklarına rağmen, West karısına çok bağlı. Bu güvenilmez kuruluşların ne onun ne de evliliği hakkında hiçbir fikri yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.