Kaia Gerbe r çıkmaya başladı Öfori star , Jacob Elordi Ağustos ayında, ancak çift halka açılmadan önce, bazı gazeteciler modelin diğer erkeklere romantik bir şekilde bağlandığını iddia etti. Bu yıl, Dedikoducu Polis Gerber’in şahsiyet hayatına dair fikir sahibi olduğu iddia edilen birkaç raporu araştırdı. İşte araştırdığımız birkaç hikayeye ve bu söylentilerden herhangi birinin doğru olup olmadığına bir göz atın.

Pete Davidson Kaia Gerber'ı Geri Kazanmaya mı Çalıştı?

Şubatta, Temasta Pete Davidson bildirdi Kaia Gerber'i geri kazanmaya çalıştı . SNL yıldızı Ekim 2019'da Gerber ile çıktı, ancak iki şey koptu bu yılın Ocak ayında. Yine de tabloid, Davidson'un rehabilitasyondaki tedavisini bitirdikten sonra modelle ikinci bir şans istediğini ileri sürdü. Bir kaynak, çizgi romanın Gerber ile evlenmeye bile çalıştığını iddia ederek, “Akıl sağlığı için yardım istedi ve bu onun için çok yol kat ediyor. Gerçekten ona aşık oldu. Ama kafası karışık çünkü bir kısmı bir şeyi hissediyor ve diğer bir kısmı ebeveynlerinin ona geri dönmemesini söylediğini duyuyor. ' Dedikoducu Polis ortaya çıktığında sahte hikayeyi bozdu. Charlamagne Tha God ile röportaj sırasında, Davidson Gerber'den ayrılması hakkında konuştu ve ayrıca sorunlarıyla ilgilenmesini istemediği için ondan ayrıldığını belirtti.Welche Kardashian Schwestern sind schwanger

Kaia, Lili Reinhart ve Cole Sprouse Arasında mı Geldi?

Bir ay sonra, Star Gerber açıklandı Cole Sprouse ve Lili Reinhart ile bir aşk üçgenine karışmış . Dergi, eski çiftin Reinhart'la çıkarken Sprouse'un modelle takıldığı 'yakalandıktan' sonra Gerber için kavga ettiğini iddia etti. Bir kaynağa göre, Sprouse, kendisi ile Gerber arasında hiçbir şey olmadığına 'aşağı yukarı yemin etti'. Ancak içeriden biri, aynı zamanda Riverdale Aktör Kaia'ya büyük bir aşık olmuştu ve birlikte olduklarında işler flörtleşiyor, ama her şey bitti. ' Cole Sprouse aslında bu hikayeyi bizim için bozdu. Oyuncu Instagram'a gitti yanlış söylentilere karşı koymak Reinhart ile olan ilişkisi hakkında. Çifti rağmen ayrıldı Bölünmenin Gerber ve Sprouse ile hiçbir ilgisi yoktu ve Reinhart, hit CW dizisinin bir sonraki sezonunu çekmeye hazırlanırken iyi şartlarda kalıyor.

Cara Delevingne ve Kaia Gerber'in Yaz Aşkı

Yazın, Sıcaklık Kaia Gerber'in başka bir model olan Cara Delevingne ile aşk bulmuş olabileceğini iddia etti. Gazeteci, ikisinin arkadaşlardan daha fazlası Los Angeles'ta Black Lives Matter mitingine katılırken görüldükten sonra. Bir casus, Delevingne dergisine ve Gerber'in el ele tutuştukları etkinlik sırasında 'birbirlerinin şirketlerine döndükleri için mutlu olduklarını' söyledi. Tahmin yapmak yerine, Dedikoducu Polis raporu, Delevingne için bir temsilcinin yayınladığı ve bize şunu söyledi: 'Bunda hiçbir şekilde gerçek yok.' Magazin adına konuşamayız, ama bizim için bu, hikayenin yanlış olduğunu bilmek için fazlasıyla yeterliydi.

Kaia’nın Jacob Elordi ile Romantizminin Ardındaki Gerçek

Kaia Gerber’in Jacob Elordi ile ilişkisi kamuoyunun bilgisine ulaştığında, magazin dergileri çift hakkında yanlış hikayeler uydurmaya çoktan başlamıştı. Örneğin, Ekim ayında, TAMAM MI! modelin arkadaşlarının ona söylediğini iddia etti romantizmini yavaşlat aktör ile. İsimsiz bir içeriden biri, Gerber'in Elordi’nin 'kötü çocuk' ünü yüzünden kalp kırıklığına gideceğinden emin olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis Ancak bu ucuz taktiği satın almadı. Çıkış, geçen yıl başka bir dergiden yakaladığımız benzerini geri dönüştürdü. Yaşam tarzı , Gerber’in arkadaşlarını iddia eden Pete Davidson'la çok hızlı hareket ettiğinden korkuyordu . Ayrıca, bu yıl düzelttiğimiz diğer raporlar göz önüne alındığında Gerber, Elordi ile çıkmadan önce bir süredir bekar olduğu için çok hızlı hareket etmiyordu.

Sonuç olarak, modelin aşk hayatını yargılamak kimsenin yeri değildir ve eğer birisi bunu rapor edecekse, en iyisi tüm gerçeklere sahip olmaktır.

Was ist Lebrons Vermögen

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence Yeni Film Setinde 'Felaketle Flört Etmek'?

Wo ist Pablo Escobar Frau

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki Gerçek

Rapor: Hoda Kotb 'Zorbalığa Uğramış Bugün Gösterisi', Savannah Guthrie, Jenna Bush Hager

George Clooney '60 Yaşında Yine Baba' Olacağını Açıklıyor mu?

Rapor: Paul McCartney Kariyerine Son Verebilecek Hafıza Kaybı Yaşıyor