Justin Theroux ve Jennifer aniston 2017'de ayrıldı ve o zamandan beri magazin dergileri, sözde kiminle ve neden çıktığı hakkında sahte hikayelerle dolu. A-listers ile dolu liste, etkileyici olduğu kadar yanlış da.

Justin Theroux ve Jennifer Aniston birlikte gülümsüyor.

HOLLYWOOD, CA - 24 Şubat: Aktörler Justin Theroux ve Jennifer Aniston, 24 Şubat 2013 tarihinde Hollywood, California'da Hollywood & Highland Center'daki Oscar'a geliyorlar. (Fotoğraf: Jason Merritt / Getty Images)Her Şey Jennifer Aniston'a Geri Dönüyor

Gazetelerin icat ettiği neredeyse her hikaye bir şekilde Justin Theroux’un eski karısı Jennifer Aniston’a bağlanıyor. İster Courteney Cox gibi eski bir arkadaşı, ister eski kocası Angelina Jolie'nin eski karısı olsun, hepsi bir şekilde birbirlerine bağlanıyorlar. Öyle ki National Enquirer , gerçek anlamda meta biçiminde, yakın zamanda iddia edilen Aniston, Theroux'u 'gözetliyordu' ve aşk hayatı.

Melissa McCarthy Gewichtsverlust Geheimnis

Süpermarket gazetesi, Aniston'ı 'meşgul insan' olarak nitelendiren şüpheli bir kaynağın aktardığına göre, 'Justin uzun bir dizi kadınla çıkıyor ve Jen, TÜMÜ hakkında neler yapabileceğini bulmaya çalışıyor!' Aptalca hikaye, Aniston’ın Brad Pitt’le sözde “yakınlaşma” nedeninin Justin Theroux'u kıskandırmak olduğunu iddia etti. Güvenilmez makale herhangi bir isimden bahsetmese de, çeşitli yayınlar tarafından pek çok şey atıldı.

Angelina Jolie kameraya bakmak için bir tarafa dönüyor.

(Getty Images)

Angelina Jolie, Justin Theroux'u Takip Etmedi

Dedikoducu Polis defalarca fikrini çürüttü Jennifer Aniston ve Brad Pitt tekrar bir araya geldi ama bu durmadı KB olduklarını iddia etmekten Aralık ayında nişanlandı 2018 ve ardından, bir ay sonra, kıskançlıkla, Angelina Jolie, Justin Theroux ile bir ilişki peşindeydi . Tabloid'e yaratıcılık için kredi verirken, dürüstlük için puan almaz.

Güvenilmez dergiye 'Ange, Justin'le yatmayı kendine görev edinmiştir' diye sözde 'içeriden' güvenilmez dergiye ekleyerek, 'Onun peşinde koşarken acımasızdı. Onu senaryo teklifleri ve cilveli metinlerle bombaladı. ' Elbette tüm önermeler gülünçtü. Gerçekten, dedikodu medyasının bu paçavralarla popüler bir spor olan Angelina Jolie'yi ezmesinin yeni bir yoluydu.

Courteney Cox ve Jennifer Aniston birlikte kırmızı halıda.

(Getty Images)

Courteney Cox da İntikam Almıyordu

Geçen Ağustos, TAMAM MI! iddia edilen Courteney Cox, Jennifer Aniston'a çok kızmıştı , Justin Theroux’un doğum günü partisini planlamaya yardım etmeye karar vermişti. Bir dakika ne? Bunu doğru okuduk mu? Bir doğum günü partisi planlayarak intikam almak mı? Bu magazin dergileri bu yıldızların hangi sınıfta olduğunu düşünüyor?

Evet, iddia konusu intikam partisi planlamasıydı. Şüpheli bir kaynağa göre, 'Courteney Sunset Tower'da Jen’in 50. yaşını düzenlemedi, bu yüzden Jen sözde en iyi arkadaşının Justin'le böyle bir çaba sarf etmek için neden arkasından gittiğini anlayamıyor.' Bu, 'içeriden' birine göre Aniston'ı 'gözyaşları içinde' bıraktı.

Cox’un bunun için motivasyonu, çoğu kez itibarını yitiren tabloid gazetesine göre, Reese Witherspoon ile birlikte çalıştığı için Aniston’dan intikam almaktı. Sabah Gösterisi. Dürüst olmak gerekirse, sanki TAMAM MI! yazarları arasında en aptal hikayeyi kimin icat edebileceğini görmek için bir yarışma düzenledi ve kazanan yayınlanacaktı. Dedikoducu Polis elbette o zamanki saçmalığı kolayca çürüttü.

Frozen II galasında Selena Gomez

(Getty Images)

Ya Selena Gomez?

Ara sıra, magazin dergileri intikam takılmalarıyla ilgili utanç verici derecede yanlış hikayelerden uzak durur ve Justin Theroux'un sözde dahil olduğu tamamen benzersiz, ancak aynı derecede sahte ilişkiler icat eder. şarkıcı Selena Gomez ile birlikteydi .

Theroux'nun Gomez'i etiketlediği bir köpekle yaptığı masum bir Instagram gönderisi olarak başlayan şey, her biri bir öncekinden daha saçma olan bir sürü sahte hikayeye dönüştü. KB Aniston'la ilgili bir makale de dahil olmak üzere bu açıyı özellikle zorladı. Bu aptal hikaye Gomez'in Aniston'ın hayranı olduğunu iddia etti, Arkadaşlar yıldızın eski sevgilisi ve hayatını 'çalıyor'. Instagram gönderisine dayanan ilk hikaye daha az çılgınca ama aynı derecede yanlış. Gazeteye göre Theroux Gomez'e 'sertçe vuruyordu' ama o değildi, ikisi sadece köpek sevgisini paylaşıyordu. Dedikoducu Polis bu uzun hikayelerin ikisini de bozdu.

Justin Theroux, Jennifer Connelly, Lea Seydoux ve Emma Stone, Louis Vuitton 2019 Cruise Colle

(Getty Images)

Justin Theroux ve Emma Stone?

Justin Theroux, 2018'in başlarında Paris'teki bir defilede Emma Stone'un yanına oturdu. Çoğu insan bunu yıldızlarla dolu bir etkinlikte yan yana koltukların olduğu iki yıldız olarak görse de, KB çok daha fazlasını gördü. Justin, Emma'yı çok seviyor gibiydi. Onunla konuşmak için eğilip durdu. Kendisiyle flört ettiği belliydi, ”diyen bir kişi sözde tabloid'e söyledi.

Ve evet, elbette, çıkış Jennifer Aniston'ın adını karışıma sürükledi ve görünüşte her şeyi bilen içeriden biri Aniston'ın durumdan 'soktuğunu' söyledi. Bu peri masallarının hiçbiri gerçek değildi Dedikoducu Polis o sırada hikayeyi çürüttüğümüzde dikkat çekti.

Yine de, o yıl daha sonra National Enquirer Theroux'un o sırada Stone ve Selena Gomez ile çıktığını iddia etti. Artı Sienna Miller ve Zoe Buckman da. En büyük hit rekoru gibiydi, çünkü tabloid dedikodu medyasının Theroux ile yanlış bir şekilde ilişkilendirdiği her ismi bir makalenin büyük bir yalanı .

Jennifer Connelly ve Justin Theroux Doğru Olmalı, değil mi?

Hayır, Jennifer Connelly geçen yıl Justin Theroux ile 'fazla yakınlaşmıyordu'. Star sahte bir raporda iddia edildi. Evet, o da Emma Stone ile aynı defilede Theroux'un yanında oturuyordu, ancak Stone gibi, Theroux da sonuç olarak hemen onunla çıkmaya başlamadı. Hikaye yalnızca Connelly ve 17 yıllık kocası Paul Bettany'ye hakaret etmekle kalmadı, tüm önermeler tamamen sahteydi.

Irina Shayk kahverengi paltolu, podyumda modellik yapıyor.

(Getty Images)

Irina Shayk ile Gizli Tarihlere Ne Dersiniz?

Evet, bu başka hiçbirinin başlatmadığı başka bir düzmece söylenti. KB geçen yaz. Derginin 'exes exchange' dediği yerde, şüpheli çıkış başka bir hikayeyi takip etti Dedikoducu Polis iddia ederek bir ay önce çürütüldü Jennifer Aniston ve Bradley Cooper 'yaklaşıyorlardı' bununla rekabet ediyor Justin Theroux ve Irina Shayk gizli randevulara çıkıyorlardı. Los Angeles'ta yanıt olarak.

Bir kez daha, tabloid yaratıcılığın övgüsünü alıyor, kulağa romantik bir komedinin konusu gibi geliyor. Ancak romantik komediler gibi, aynı zamanda saf bir kurguydu. Her iki hikaye de uzaktan gerçek değildi, hepsi sadece sıkılmış yazarların kafalarında hayal edildi. NW.

Katie Holmes gülümseyerek kapatın.

Sidney, Avustralya - 15 Kasım: Katie Holmes, 15 Kasım 2019'da Sidney, Avustralya'da Ronald McDonald House Westmead'i ziyareti sırasında ailelerle konuşuyor. (Brendon Thorne / Getty Images tarafından fotoğraf)

Son Yanlış Raporlar Katie Holmes'u İçeriyor

Dedikoducu Polis Hala bu sahte anlatının nereden geldiğinden emin değiliz, ancak bu yıl Justin Theroux ve Katie Holmes'un gizlice flört ettiklerini iddia eden çok sayıda hikaye yayınladık. O Kasım'da başladı içinde bir makale ile Star iddia etmek Dawson's Creek yıldızı ve Theroux sırasıyla eski sevgilileri Jamie Foxx ve Jennifer Aniston'dan 'intikam alıyordu'. Dürüst olmak gerekirse, bu dergiler Theroux ile intikam almaktan daha ilginç veya inandırıcı bir bakış açısına sahip olamaz mı?

Yine de sahte önermeler devam ediyor. İlk, Kadınlar Günü iddia edilen Holmes ve Theroux gizli randevulara çıkıyorlardı , tanıdık geliyor mu? Sonra KB Holmes'un sadece Theroux ile çıkmadığını iddia ederek parayı artırdı, ama şimdi birlikte yaşamak ve hamile kalmaya çalışmak . Dedikoducu Polis Hikaye yayınlandığında Holmes'un temsilcisine ulaştı ve sadece hikaye artık doğru değildi, ama görünüşe göre ikisi hiç tanışmamışlar ya da olmuşlarsa, sadece geçerken. Magazin gazeteleri, her ikisi de New York'ta yaşayan rastgele yıldızları aldı ve bir ilişki icat etti.

Peki Justin Theroux Kiminle Çıkıyor?

İşin özü bu ve gerçek şu ki, eğer Justin Theroux biriyle çıkıyorsa, kamuoyuna açıklama yapmıyor. Aslında Jennifer Aniston'dan boşandığından beri kimseye bağlanmadı ve bu yüzden tüm bu magazin dergileri bu uydurma hikayeleri ve çılgın söylentileri yayınlamaya devam ediyor olabilir. Ünlü haberlerinde boşluk olduğunda, süpermarket tabloidleri her şeyi ve her şeyi dolduracaktır. Bu dergilere bu yüzden güvenilemiyor.