Justin Bieber ve Hailey Baldwin eski kız arkadaşı yüzünden hiç bölünmemişti, selena Gomez , magazin dergilerinin sık sık bu sahte hikayeyi bastırmasına rağmen. Dedikoducu Polis anlatının birçok varyasyonunu çürüttü. İşte sadece bu yıldan birkaç yanlış söylenti.

Dedikoducu Polis haksız yere hak iddia ettiği için Ocak ayında RadarOnline'ı aradı Bieber ve Baldwin’in düğünü Gomez yüzünden beklemeye alındı . Şarkıcı ve model, 2019'da daha büyük bir tören yapma niyetiyle Eylül 2018'de New York City adliyesinde evlendi. Çiftin düğün planlarını askıya aldığı doğru olsa da, gecikmenin Gomez'le hiçbir ilgisi yoktu.Ancak web sitesi, Gomez'in yorgunluk için hastaneye girmesi nedeniyle Bieber'ın düğününü iptal ettiğini iddia etti. Sözde bir kaynak çıkışa şunları söyledi: 'Justin, Selena’nın çöküşü için çok kötü hissediyor ve büyük bir birinci sınıf düğün yaparak onu uçurumdan atmak istemiyor.' Aynı 'muhbir' Baldwin'in buna kızdığını çünkü 'Justin'in önceliği olması gerektiğine' inandığını ve bir tören yapma konusunda 'ayağını yere indirdiğini' iddia etti.

Bieber'e yakın bir kaynak güvence verdi Dedikoducu Polis hikayenin tamamen yanlış olduğunu. Gerçek şu ki, çiftin 28 Şubat tarihi seçildi, ancak aile yükümlülükleri nedeniyle ertelemek zorunda kaldı. Eşler o zamandan beri, adliyedeki evliliklerinin 'birinci yıldönümünde' Kasım ayında törenlerini yapmaya karar verdiler. İnsanlar dergi.

Şubatta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! hakkında yanlış bir kapak haberi yayınlamak için Bieber ve Baldwin '139 gün sonra boşanıyor.' Hikaye, Baldwin'in Gomez'e sürünerek geri döndüğünü öğrendikten sonra Justin'le olan evliliğinin fişini çektiğini söyleyen bir 'kaynak' dan alıntı yaptı. 'İçeriden' Baldwin, Baldwin'in kocasını Gomez'le gizlice görüşürken 'yakaladığını' ve 'çok erken evliliğe koştuklarını ve işe yaramadığını fark ettiklerini' iddia etti. Bu yazı itibariyle, çift 333 gündür evli ve hala bu yılın ilerleyen dönemlerinde büyük düğün kutlamalarını planlıyorlar.

Dedikoducu Polis Mayıs ayında RadarOnline hakkında bir haber yayınladığı için tutuklandı Baldwin, Bieber mesaj atan Gomez'i yakalıyor . Blogun anonim kaynağına göre Bieber, karısının sıkıntısına kadar 'sürekli' Gomez hakkında konuştu. Bu sözde Baldwin'in telefonunda Gomez'den metinler bulduğunda Bieber'da 'patlaması' ile sonuçlandı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, bu hikayenin her yönü tamamen yanlıştı. Web sitesinin öyküsündeki göze çarpan ayrıntı eksikliği ne olursa olsun, yanlışlıkları gidermek için yine de Bieber'ın sözcüsüne danıştık. Şarkıcının temsilcisi, blogun raporunun tamamen saçma olduğunu doğruladı.

Ve daha geçen ay, Yaşam tarzı bunu iddia etmeye çalıştı Baldwin ve Bieber 'evlilik sorunları' yaşıyordu Şarkıcının Gomez'deki sözde takılmaları yüzünden. Dergiye göre, Bieber 'çöküşe' düşüyor ve eski sevgilisinin düşünceleriyle boğuşuyordu. Bieber’in sosyal medyadaki sayısız hayran yayını ve çiftin sürekli birlikte gezileri ve gezileriyle kanıtlandığı üzere, öncül tamamen yanlıştı. Dedikoducu Polis Bieber’in kampını iki kez kontrol ettik, bize eşlerin 'aşık' olduğunu ve Bieber'in artık Gomez'i romantik bir şekilde düşünmediğini söyledi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.