Julia Roberts ' koca, Danny Moder , aksi iddia edilen sayısız tabloid hikayeye rağmen, erkek rol arkadaşlarıyla olan ilişkilerini kıskanmıyor. Dedikoducu Polis bu anlatının çeşitli varyasyonlarını çürüttü. İşte konuyla ilgili birkaç yanlış söylenti.

Nisan içinde, Dedikoducu Polis bozuldu Küre haksız yere iddia etmek için Moder, Roberts'ın Tom Hanks'e 'süper ateşli' demesinden rahatsızdı. Oyuncu onun hakkında yorum yaptı Larry Crowne Hollywood Ünlüler Kaldırımı töreninde eşi Rita Wilson'ı onurlandırırken başrolü paylaştı. Güvenilir olmayan çıkış, Roberts’ın konuşmasının çok önemli bir bölümünü uygun bir şekilde dışarıda bıraktı.Aktris kalabalığa, 'Ortak olduğumuz şeyleri öğrenecek kadar uzun süredir onu tanıyacak kadar şanslıydım: annelerimize bağlılık, ailelerimizin sonsuz sevinci, süper ateşli kocalar' demişti. Aktris aslında hem Hanks'i hem de kendi kocasını tanımlamak için sevgi terimini kullanmıştı, ancak tabloid iddia edilen Moder'ın Hanks ile alenen “flört ettiği” için kızdı. Makale tamamen gülünçtü.

Besetzung von State Farm Commercial

Ocak ayında, Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer yanlış bildirmek için Roberts kocasını bir süreliğine terk ediyordu. Ocean's Eleven ortak yıldız George Clooney . Yayın, aktris ve kocasının evlilik sorunları yaşadığını ve 'ilk kaçtığı kişinin' karısı Amal ile ayrılmaya gittiği söylenen Clooney olduğunu iddia etti. Gerçekte, her iki film yıldızının da güçlü evlilikleri var ve birbirleri için eşlerini asla terk etmediler.

Aslında, Roberts ve Moder, sahte makalenin ortaya çıktığı sırada Altın Küre'de bir ton PDA gösterdi. Mutlu eşlerin tören sırasında masalarında öpüştüğü görüldü ve etkinliğin ardından oyuncu, limuzininde öpüşen Moder ile Instagram fotoğrafını paylaştı.

Geçen aralık, Dedikoducu Polis benzer bir raporu çürüttü Kadınlar Günü , iddia edilen Roberts kocasını Brad Pitt için terk ediyordu. , filmdeki başrol oyuncusu Ocean's Eleven imtiyaz ve Meksikalı . Gazeteci, aktrisin 'boşanma ve potansiyel bir velayet savaşının yaklaştığını' iddia etti, ancak Pitt (var olmayan) çile boyunca 'hiç şüphesiz onun rock'ı olacak'.

Sahte makale basitçe, Roberts'ın 55. doğum günü şerefine rol arkadaşına Instagram bir övgü gönderdiği için hazırlandı. Ancak sadece bir ay önce, oyuncu Gwyneth Paltrow’un Goop podcast'inde kocasından fışkırarak Moder'ın hayatını 'en inanılmaz, tarif edilemez şekilde' değiştirdiğine dikkat çekti.

Dedikoducu Polis ayrıca tutuklandı Kadınlar Günü geçen Kasım ayında yanlış iddia ettiği için Moder, Roberts'ın Dermot Mulroney ile olan arkadaşlığına öfkeliydi , geçen yılki Amazon şovu 'Homecoming' ve filmlerinde başrolü paylaştı. En iyi arkadaşımın düğünü ve Ağustos: Osage County . Magazin haberine göre, aktrisin kocası, televizyon dizilerinin kırmızı halı galasında iki 'sarılma' nın fotoğraflarını gördükten sonra öfkelendi.

Bununla birlikte, Roberts ve Mulroney 20 yılı aşkın süredir arkadaşlardır ve kocası, uzun süreli arkadaşlıklarından aniden rahatsız olmadı. Ayrıca Mulroney, 10 yıllık eşi Tharita Cesaroni ile iki kızı paylaşıyor. Bu arada, Roberts’ın kocası Los Angeles’taki 2017 amfAR Gala’nda Mulroney ile sohbet ederken fotoğraflandı, bu yüzden karısının arkadaşı ve sık sık rol arkadaşı ile açıkça anlaşıyor.

Ve sonunda, Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer iddiaya göre 2017 yılında Roberts ve Moder, Richard Gere yüzünden boşanıyorlardı , onun başrol oyuncusu Güzel kadın ve Kaçak gelin . Gazeteci, aktrisin eski rol arkadaşı ile olan arkadaşlığının kendisiyle Moder arasında büyük bir hesaplaşmaya neden olduğunu iddia etti.

Şüpheli bir kaynak, 'Danny, Richard'a kızmıştı ve sorunlu evlilikleriyle ilgili tüm hayal kırıklıklarını vahşi bir rantta attı,' dedi şüpheli bir kaynak. Ancak Moder, eşinin yıllar içinde tanıdığı Gere ile arkadaşlığı konusunda hiçbir zaman kıskanç ya da huzursuz olmadı. Hikayenin her yönü sahteydi. 4 Temmuz'da 17. evlilik yıl dönümlerini kutlayan Roberts ve kocası güçleniyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.