Julia Roberts sağlık, magazin dergileri için büyük bir endişe kaynağıdır. Mükemmel durumda görünmesine rağmen, dedikodu medyası düzenli olarak aktris hakkında korkunç manşetlere sahip sahte haberler yayınlıyor. Bunlar sadece birkaç tanesi Dedikoducu Polis Roberts’ın sağlığı hakkındaki yanlış hikayeleri çürüttü.

Geçen yıl, TAMAM MI! iddia edilen Roberts evlilik sorunları nedeniyle kilo veriyordu . Tabloid, çerçevesinin 'küçüldüğünü' ve kocası Danny Moder ile olan ilişkisini vurguladığını iddia etti. Çıkış, çiftin 'aşktan düştüğünü' ve 'arkadaşların yakında boşanabileceklerini düşündüklerini' iddia etti. Magazin dergileri sık sık Moder ile evliliğinin başı dertte olduğunu iddia ediyor, ama öyle değil. Bu bir söylenti Dedikoducu Polis neredeyse her hafta debunks. O zamanlar belirttiğimiz gibi, bunda da hiçbir gerçek yoktu.Nisan ayında National Enquirer cesur bir başlıkla ilan eden oyuncuyu kapağına koy Roberts bir sağlık krizinin ortasında kör oluyordu . Derginin sayfalarında, Roberts'ın onlarca yıl önce kaptığı spinal menenjitin kalıcı etkilerinden muzdarip olduğu iddia ediliyordu. Neyse ki, Dedikoducu Polis İlk başta bildirdiğimiz gibi, A-lister'in şu anda olmadığını ve hiç kör olmadığını bildirebilir.

Geçen ay, Temasta kardeş yayınından bir hikayeyi yeniden canlandırarak sahneye sıçradı, TAMAM MI! Dergi, Roberts'ın evlilik sorunları nedeniyle sağlık krizi yaşadığını da ileri sürdü. Önceki sahte makale gibi, bu son makale de benzer şekilde yanlıştı. The Eve dönüş yıldız gayet iyi. Moder ile evliliği krizde değil ve herhangi bir sağlık sorunu yaşamadı. Dedikoducu Polis Kendi kaynağımızla kontrol ettikten sonra bu hikayeyi çürüttü, kim ise hikayenin yanlış olduğunu doğruladı.

Son olarak, sadece bu hafta, KB iddia eden bir makale yayınladığında aynı sahte anlatıyı geri dönüştürdü Roberts, evliliği 'ipten' saklandığı için 'boşa gidiyordu' . ' Tabloid ısrar etti Güzel kadın aktris 'aşırı derecede zayıf ve zayıftı.' Sözde içeriden birinin, 'Danny ile karışan işlerin stresi yüzünden olabilir veya onun dikkatini çekmek olabilir - belki de ikisinden de biraz.' İçeriden biri, Roberts'ın Moder'ın 'boşanma davası açıp parasının yarısını alacağından' ve ardından 'çocuklarıyla Hawaii'ye gidip asla geri dönmeyeceğinden' endişelendiğini iddia etti.

Dedikoducu Polis bu hikayeyi bozduk ve aktrisin yoğun programına ilişkin kanıtlarla raporumuzu destekledik. Buna, eski First Lady Michelle Obama ile yaptığı Güneydoğu Asya turu da dahildir. İkisi Vietnam'daki okulları geziyor. ve Malezya, Obama Vakfı'nın Girls Opportunity Alliance programını tanıtıyor. Sağlık krizi geçiren bir kişinin yapabileceği türden bir yolculuk pek yoktur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.