Julia Roberts ve onun kocası, Danny Moder , gazetelerin iddia ettiğine rağmen boşanmıyorlar. Sahte çıkışlar, aktrisin ve kocasının istifa ettiğini defalarca iddia etti, ancak bu iddialar yanlıştı. Dedikoducu Polis bu anlatılardan birkaçını düzeltti. İşte Roberts'ın Moder'dan boşanmasıyla ilgili rekoru kırdığımız zamanlar.Kasım 2019'da tabloid, KB , haksız yere iddia edildi Roberts ve Moder 200 milyon dolarlık boşanma davası açtı . Dergi, aktrisin doğum gününde iddia edilen bir kavga ve çift arasındaki diğer sözde kavgaların ardından, '200 milyon dolarlık bir boşanma' için yola çıktıklarını ileri sürdü. Hayali hikaye, çiftin boşandığına dair herhangi bir kanıtı, belgeleme veya hatta Moder veya Roberts'tan onaylama gibi kanıtlayamadı. Ayrıca, bir 'kaynağın' boşanmanın eşlere mal olacağı kesin miktarı bilmesi biraz şüphelidir. Dedikoducu Polis o zamanki sahte hikayeyi çürüttü.Was ist mit Ron White Comedian passiert?

On bir gün sonra National Enquirer aynı hikayeyi yeniden canlandırdı, Roberts ve Moder, aktrisin 52. doğum gününde 'patlayıcı' bir kavga sonrasında boşanıyorlardı. . Şüpheli dergi, Roberts ve Moder'in evliliğinin 'eşikte' olduğunu ve ikisinin 200 milyon dolarlık boşanmaya gittiğini yineledi. “Danny, Julia'nın ilgilendiği kadarıyla topu tamamen düşürdü. İsimsiz bir kaynak çıkışa verdiği demeçte, doğum gününü aşırı bir sevgi gösterisiyle kutlayacağını kesin olarak düşündü. Bir kez daha, bunun gerçekleştiğine dair gerçek bir kanıt yoktu ve Enquirer sadece aynı hesabı geri dönüştürdü Dedikoducu Polis zaten düzeltildi.

Bu yılın başlarında, TAMAM MI ! iddia edilen Roberts, Moder ile olan evliliğini sürdürmek için 'savaşıyordu' . Yayın ısrar etti Güzel kadın aktris, evliliklerinde büyük sorunlar yaşayan çiftin kocasıyla çalışmasını sağlamaya çalışıyordu. Gazete, Roberts'ın kocasından haftada en az bir kez heyecan verici bir yere eşlik etmesini istediğini iddia etti. Bu iddialara rağmen, çiftin sorun yaşadığına dair hiçbir somut kanıt yoktu. Ayrıca, halka açık bir şekilde ortaya çıkan eşler, ikisinin evliliğinin tehlikede olduğunu veya olmadığını öne sürmek için yeterli değildir. Dedikoducu Polis düzmece hikaye çıktığında çökertildi.Geçen ay, Yeni fikir yanlış belirtilmiş Roberts, Moder'ı evden atıyordu. Yayın, Roberts'ın çiftin evini sattığını iddia ediyordu çünkü Moder ile kilit altında yaşamak ilişkileri için 'felaket' oldu. 'Evet, bir malikanede yaşıyorlar ama tartışmayı ve iğrenç hakaretleri durduracak kadar büyük değil,' dedi kabataslak bir içeriden biri dergiye. Sahte hikayeyi çürütmek zor değildi. Yine, çiftin birbirleriyle “tartıştığına” dair somut bir kanıt yoktu. Ek olarak, makale benzer bir hikayeye dayanıyordu Dedikoducu Polis daha önce görevden alındı.

Sonuç olarak, magazin dergileri Roberts’ın Moder ile evlenmesi konusunda yanılıyordu. İkisi gayet iyi gidiyor.

İyi bir kahkaha mı ihtiyacınız var? Ünlüler bile karantina sırasında bir arada tutmak için mücadele ediyor ve erimelerini paylaşmak için sosyal medyaya dönüyor. CinemaBlend'deki arkadaşlarımız en iyi ünlü gönderilerini tek bir komik videoda derlediler.Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.