Gazeteler iki haftada bir, sorunlar içinde Julia Roberts ve Danny Moder 'In evliliği. Neredeyse yirmi yıldır evli olan çift, birçok yanlış iddiaya maruz kaldı. Hatta bazı yayınlar, çiftin ayrı hayatlar yaşadığını iddia etti. Dedikoducu Polis Roberts ve Moder'ın ayrı hayatlar yaşaması hakkında araştırdığımız birkaç hikayeyi bir araya getirdi. İşte dedikodunun arkasındaki gerçek.

Julia Roberts, Danny Moder'dan Kaçmak İçin San Francisco'da Bir Ev mi Aldı?

Martta, Kadınlar Günü Julia Roberts'ın San Francisco'da bir ev satın aldığını iddia etti kaçmak Danny Moder. Bir ay önce, Roberts satın alındı Presidio Heights mahallesinde 8,3 milyon dolarlık bir satış yaptı ancak magazin, satışın kocasından ayrıldığının teyidi olduğunu iddia etti. İçeriden biri, 'Yıllardır ayrı hayatlar yaşıyorlar, ancak boşanma 300 milyon dolarlık servetlerini ve çocukların geleceklerini mahveder. Bu yüzden uzun zamandır mutlu aile oyununu oynuyorlar ve neden yaşam alanlarıyla bu tuhaf düzenlemeleri yapmak zorundalar ”diye ekledi kaynak. Dedikoducu Polis Roberts ve Moder'ın hala başka evleri olduğunu açıkladıktan sonra raporu reddetti. Eşlerin birbirlerine ara vermeleri gerekiyorsa gidebilecekleri başka yerler de vardır. Ayrıca Roberts'ın sadece Moder'dan uzaklaşmak için bir malikane satın alacak kadar ileri gideceğinden şüpheliydik.Julia, New Mexico'da Evlilik Sorunlarının Ortasında Karantinaya Alındı ​​mı?

Aylar sonra, aynı yayın Roberts'ın karantina altına almak New Mexico'daki Moder'dan. Dergi, Güzel kadın aktris, görüntü yönetmeni ile evliliğinde mücadele ederken, Taos'taki dağ tatilinde kalıyordu. Bir kaynak, Roberts’ın en büyük oğlu Finn’i, annesiyle buluşmak için Taos’a gitti ve bu durum 'daha şüpheli' oldu. Dedikoducu Polis Roberts'ın kısa bir süre için tatilde Taos'ta olduğunu belirterek hikayeyi açıklığa kavuşturdu. Kocasından “sakladığı” fikir sahteydi.

Julia ve Danny, Nerede Yaşayacakları Konusunda Anlaşamadılar mı?

Haziran ayının sonlarına doğru, TAMAM MI! çoğunluğa atladı ve Roberts ve Moder'ın nerede yaşamaları gerektiğini tartışmak . Gazeteye göre, Kaçak gelin Star, San Francisco'ya taşınmak isterken Moder Los Angeles'tan ayrılmayı reddetti. Danny birkaç nedenden dolayı savaşıyor. Öncelikle, tüm arkadaşları Güney Kaliforniya'da olan bir Los Angeles vatandaşı ve Julia'nın yaşamak istediği hippi-dalgın yaşam tarzına pek de düşkün değil ”diye ekledi bir kaynak. Dedikoducu Polis 'içeriden' birinin çiftin samimi kavgalarını ilk elden bileceği hikayesini tuhaf buldu. Büyük olasılıkla bu 'kaynak' bilgisizdi. O sırada sahte raporu bozduk.

Julia Roberts ve Danny Moder Deneme Ayrılığından Geçti mi?

En son, TAMAM MI! Julia Roberts ve Danny Moder'ın 'deneme ayrılığına' sahip olmak. Bu anlatıyı destekleyecek gerçek gerçekler olmadan, tabloid, Roberts ve Moder'ın 18. evlilik yıl dönümlerini kutlamalarına rağmen birbirleriyle 'anlaşmazlığa' düştüler. Çiftin San Francisco'daki mülkü, çiftin evliliğinde olayların güneye gittiğinin bir işareti olarak tekrar getirildi. Bir muhbir, Roberts ve Moder'ın 'bu konuda tartışmaktan yorulduklarını, ancak bir çıkmaza girdiklerini ve Julia'nın tek başına hareket edeceği ve Danny'nin kaldığı bir deneme ayrılığına gidebileceklerini' ekledi. Dedikoducu Polis bu anlatıyı o kadar çok düzeltti ki, bir daha yapmak gerekli bile görünmüyordu, biz yine de yaptık. Roberts ve Moder'in evliliği iyi.

Magazin dergilerinin Julia Roberts ve Danny Moder'dan gerçekten nefret edip etmediklerinden veya mutluluklarının katlanılamayacak kadar fazla olup olmadığından emin değiliz. Ancak ikisinin gerçek bir kanıt olmadan ayrı yaşadığını varsaymak, bunun sadece tatsız ve saçma olduğunu doğrulamak için.