Johnny depp kariyeri boyunca bazı ünlü bayanlarla çıktı. Oyuncu Winona Ryder, Kate Moss ile ilişki içindeydi ve tabii ki Amber Heard ile rezil bir şekilde evliydi. Heard'den sertçe boşanmasının ardından çirkinleşen , aktörün diğer A listesindeki aktrislerle çıktığı veya ilgilendiği söylendi. Dedikoducu Polis magazin dergileri tarafından etrafta dolaşan bu iddialara baktı ve onları çürüttü. Bazı hikayeleri toparladık Dedikoducu Polis Depp ve kişisel hayatı hakkında düzeltildi.

Siyah elbiseli Jennifer Lawrence.

(Tinseltown / Shutterstock.com)Maschinengewehr Kelly Tochter Geschichte

Johnny Depp Umutsuzca Jennifer Lawrence'ı mı Aradı?

Kaptan Jack Sparrow'u Katniss Everdeen ile hayal edebiliyor musunuz? Şubat 2018'de tabloid KB iddia edilen Johnny Depp, Jennifer Lawrence ile çıkmak istedi . Çıkış iddia etti Karayip Korsanları yıldız 'umutsuzca' Lawrence'ı takip etmeye çalışıyordu ve arayışlarının 'onu kazanacağından' 'emindi'. Saçma hikaye tam da bu, saçma bir hikayeydi. Dedikoducu Polis Depp'in Lawrence'la ilgilenmediğini bize garanti eden duruma yakın bir kaynak tarafından anlatıyı yayınladı. Ek olarak, iki eğlencenin onları birbirine bağlayan hiçbir şeyi yoktu, bu yüzden ikisinin arkadaş olmadığını varsaymak güvenliydi.

Angelina Jolie ve Johnny Depp galasında birlikte

(vipflash / Shutterstock.com)

ist Katie Holmes, die ein Baby hat

Angelina Jolie 'Kurtarıldı' Johnny Depp mi?

Bir kaç ay sonra, KB iddiasıyla Depp'in aşk hayatına daldı Angelina Jolie, Depp'ten onunla yaşamasını istedi . Magazin dergisi Jolie'nin yasal sorunları sırasında Depp'e yardım etmek için 'devreye girdiğini' ima etti ve oyuncuya onunla İngiltere'deki evinde yaşama fırsatı sundu. Yayın, sözde bir 'kaynağın' bu bilgiyi sızdırdığını iddia etti ve ayrıca Jolie'nin Depp'e 'arkasında olduğunu' söylediğini iddia etti. Kulağa asil gelse de doğru değildi. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi araştırdı ve bunun magazin dergisinin hayal gücünün bir ürünü olduğunu keşfetti.

Beyaz elbiseli Jennifer Aniston.

(Getty Images)

Jennifer Aniston Johnny Depp'i Çok mu Aradı?

2018'in sonlarına doğru Küre iddia edilen Jennifer Aniston Depp'i eziyordu . Depp'in ısrarla Lawrence'ı kovalamasıyla ilgili yayınladığımız önceki hikayeye benzer şekilde, bu makale Aniston'ın aktörle aşk yaşamak istediğini 'duyurduğunu' ileri sürdü. Sözde bir kaynak yayına, 'Onu her zaman sevimli buldu. Jen, Johnny’nin çok kötü şansa sahip olduğunu hissediyor ve kendisi gibi, uzun vadeli partnerlerini son derece kötü bir şekilde seçti. ' Hikaye doğru olmasa da, Depp'i çekici bulduğu için kimse Aniston'ı suçlayamazdı. Her şeye rağmen, Dedikoducu Polis Hikayenin uydurma olduğunu doğrulayan Aniston'ın sözcüsü daha güvenilir bir kaynakla kontrol edildi.

Siyah elbiseli Winona Ryder.

(JNAM / Shutterstock.com)

frank fritz von amerikanischen pickern

Johnny Depp ve Winona Ryder: Birlikte Yeniden

Ağustos 2019'da, KB Depp’in Winona Ryder ile olan aşkının hayranlarını yanılttı. Çıkış, herhangi bir gerçek kanıt olmaksızın, Depp ve Ryder tekrar birlikteydiler . İkisi kısa bir süre 90'larda nişanlandı ve Depp bile aldı Yabancı Şeyler yıldızın adı kolunda dövme . Ancak dergi, Depp'in Ryder'ın hayatıyla ilgili güncellemeler için 'yapabildiği herhangi biriyle konuştuğunu' iddia etti. Aralarında pek çok kalıcı aşk ve bitmemiş iş var. Sözde bir ihbarcı yayına verdiği demeçte, Johnny aralarındaki şaşırtıcı bağlantıyı yeniden keşfetmeye kararlı. Kabul etmeliyiz ki, Depp / Ryder yeniden birleşmesi bir rüyanın gerçekleşmesi olurdu, ama ne yazık ki bu sadece bir rüya. Ryder, 2011'den beri Scott Mackinlay Hahn ile ilişki içindedir.

Michelle Pfeiffer, her ikisi de sola bakarken kolunu Johnny Depp

(Getty Images)

Michelle Pfeiffer Depp ve Jolie'yi Bağlamaya Çalıştı mı?

Çok geçmeden çok geçmeden Kadınlar Günü iddia ederek Depp / Jolie romantizmini geri dönüştürdü Michelle Pfeiffer, eski başrol oyuncularının dikkatini çekmeye çalışıyordu. . Dergi, Pfeiffer'in Depp ve Jolie'nin birlikte “mükemmel” olacağını düşündüğünü ve Depp'in Jolie için “her zaman yumuşak bir noktaya sahip olduğunu” belirtti, özellikle de ikisi de eski önemli diğerlerinden acı dolu boşanmalar yaşadıkları için. Depp ve Jolie filmi çektikten sonra yakın kalırken Turist , hikayenin uzaktan doğru olduğuna dair hiçbir kanıt yoktu. Dedikoducu Polis Jolie'ye yakın ve makalenin yanlış olduğunu söyleyen bir kaynakla görüştükten sonra 'nın şüpheleri doğrulandı.

Yani bayanlar, Kaptan Sparrow hala bekar bir adam. Havada daha ne kadar kaldı, ama yakında aşkı yeniden bulacağını umuyorum.