John Krasinski ve Emily Blunt's evlilik, magazin medyası tarafından parçalara ayrıldı. Hatta bazı kuruluşlar, çılgınca popüler korku-gerilim filminin arkasındaki güçlü çiftin Sessiz Bir Yer hatta ayrılabilir. Dedikoducu Polis Blunt ve Krasinski’nin evliliğinin bugün nerede olduğunu daha iyi anlamak için arşivlerimize bir göz attık.Emily Blunt, John Krasinski 'Çekişmek mi?'

Sonbahar, TAMAM MI! 'John ve Emily: Cennette Sorun mu?' başlıklı bir hikaye yayınladı. İki aktör görünüşe göre evlilik sorunları ile karşı karşıya . Çıkış, 'Zor bir dönemden geçiyorlar' konusunda ısrar eden bir kaynaktan alıntı yaptı ve çift ya sürekli olarak 'çekişiyor ya da hiç konuşmuyordu.' Görünüşe göre Krasinski’nin yükselen ünü karısıyla arasında gerilime neden oluyordu.Şüpheli kaynak, 'Başlangıçta Emily daha büyük bir yıldızdı ve John, programına geldiğinde son derece yardımseverdi,' diye itiraf etti. Ama bu günlerde o kadar yıldız gücü var ve çok meşgul. Omuzlarında çok şey var ve şu anda başka bir vuruş yapma baskısı çok büyük. ' Çıkış, Krasinski'nin başarısını gösterdi Sessiz Bir Yer oyuncunun yükselen yıldız gücünün kanıtı olarak, ancak Jim Halpert rolüyle çoktan büyük bir popülerlik kazanmıştı. Ofis . Dedikoducu Polis Ayrıca söylentiyi 'gülünç' olarak nitelendiren Blunt ve Krasinski sözcüsü ile görüştü. Açıkçası, bu sadece kötü niyetli bir yanlış habercilikti.

Krasinski 'Tuhaf mı?'

Sadece bir ay sonra, aynı çıkış bunu iddia etti Blunt sadece kocasını istiyordu devam filmi üzerinde çalışırken 'tuhaf' davranmayı bırakmak Sessiz Bir Yer . Görünüşe göre Blunt, film için yerleri araştırırken ve yerlilere uyum sağlamaya çalışırken kocasının davranışlarından biraz utanmıştı. İsimsiz bir 'içeriden' çıkışa 'O sadece çok uğraşıyor' dedi. 'Nereye giderse gitsin insanların ellerini sıkıp' Naber 'demek gibi tuhaf şeyler yapıyor. Sığması için oduncu gömleği giyecek ve kanatları ve birayı yemek için barlara gidecek. Oldukça obur hale geliyor. 'Krasinski'nin meslektaşları, Blunt'un çekime başlamak için şehre geldiğinde Krasinski'ye bir 'uyandırma çağrısı' vermesini istediler. Kaynak, 'Umarım, kendisini gerçekten utandırmadan önce John'u biraz sakinleştirebilir,' diye sonuçlandırdı. Hikaye inanılamayacak kadar saçma geliyordu, bu yüzden Dedikoducu Polis çiftin sözcüsüne bir kez daha ulaştı ve hikayenin 'tamamen doğru olmadığı' söylendi, bu da bizim önsezimizi doğruladı. Utanması gereken tek varlık, bu sahte anlatıyı iten yayın, ancak TAMAM MI! hatalarından öğrenilecek türden değildir.

Her zamankinden daha yakın?

Dergi, yalan söylentilerle dolu yılını tamamlamak için bu baharda bir makale yayınladı. Emily Blunt ve John Krasinski Üretimi ve merakla beklenen salgını durduran koronavirüs salgınına katlandıktan sonra 'her zamankinden daha güçlüydü' Sessiz Bir Yer II . Bu utanmaz tabloid, geçen yılı evliliği yırtarak geçirmişti, ancak daha sonra çift için her şeyin harika olduğunu iddia etmek için neredeyse kesinlikle sahte kaynaklardan 'Mutlulukla mutlular ve her zaman gülüyorlar. Yarattıkları hayatı seviyorlar. ' Bu, gazetecilerin her zaman izlerini kapattığından emin olmaları için başka bir yoldur.

Bob Ross, wie ist er gestorben?

Bunun gibi boktan süpermarket dedikodu paçavraları, bir çiftin boşanmanın eşiğinde olduğunu ya da sürekli kavga ettiğini iddia ederek bir yıl geçirecek, ardından evliliklerini kurtardıklarını ya da 'her zamankinden daha mutlu' olduklarını iddia ederek bunu takip edecekler. Bu satış noktalarının bu evliliklerde neler olup bittiğine dair gerçek bir fikri yok, bu yüzden tüm temellerini örtmek zorundalar. Dedikoducu Polis her zaman kötü oyuncuları arıyor ve gerçeği kurgudan ayırmak için her zaman burada olacak.