Dır-dir John Cena nişanlı Shay Shariatzadeh ? Bir tabloid, aktörle mühendisin aylar önce nişanlandığını iddia etti, ancak Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.Göre TAMAM MI! , Şubat ayında Shariatzadeh'in düğün parmağında gümüş bir yüzük taktığı görüldüğünde aktör nişan dedikodularını ateşledi. Çıkış, Cena'nın 'mutlu bir evliliğe' atıfta bulunan bir gönderi yaptıktan sonra ikisinin evleneceğini doğruladığını iddia etti. Sözde arkadaşlar çıkışa, yakında resmi bir duyurunun yapılacağından emin olduklarını söylediler.'O çok zeki, bu da John'u hemen etkiledi. Sözde bir kaynak çıkışa verdiği demeçte, daha önce bir kadınla hiç bu kadar derin entelektüel sohbetler yapmamıştı. İsimsiz kaynak şöyle devam etti: 'Anlatma şekli, ilk görüşte aşktı. Sadece bildiği durumlardan biriydi. ' İkisinin gelecekte nişanlanma şansı olsa da, hikayenin yayınlanmasının üzerinden beş ay geçti ve çiftin nişanlandığına dair herhangi bir duyuru yapılmadı.

Ayrıca, magazin dergileri geçmişte Cena’nın kişisel hayatı hakkında başka yanlışlar yaptılar. Bu yılın başlarında, tutuklandık Yaşam tarzı yanlış ifade ettiği için John Cena’nın eski nişanlısı Nikkie Bella onu sunağa doğru yarışıyordu. . Hikaye, Bella'nın Cena'dan önce evlenmeye kararlı olduğunu iddia etti. Sözde bir kaynak çıkışa 'Nikki önemsiz olmaya çalışmıyor, ancak düğümü John yapmadan önce bağlamak istiyor' dedi. Çıkış ayrıca, Cena'nın Şeriatzadeh'e Bella'nın eski ortağından önce evlenmek istemesine neden olan teklifte bulunduğunu iddia etti. Bir kez daha Cena'nın Shariatzadeh'e ve Dedikoducu Polis Hikayenin yanlış olduğunu onaylayan Bella'nın sözcüsü ile görüştü. Hiç kimse, hiçbir yerde kimseyle 'yarışmıyordu'Sadece iki gün önce Yaşam tarzı bir kez daha yanlış iddia ettiğimiz için tarafımızdan çürütüldü Cena, Shariatzadeh'e düğünü için bir ada kiralıyordu. . Hikaye, Cena ve Shariatzadeh'ten hiçbir onay almamasına rağmen, nişanlandıklarını ve Cena'nın Şeriatzadeh'in büyük gününü onun için olabildiğince mükemmel hale getirmek için bir ada kiralamak da dahil olmak üzere ne gerekiyorsa yapmaya istekli olduğunu iddia etti ... Tam olarak nerede olduğunu bilmiyor gibi görünüyor. Çıkış daha sonra eski güreşçinin kıskançlıkla 'kaynadığını' çünkü Cena'nın onunla 'ucuz' olduğunu iddia ederek Bella'yı fırlattı. Gülünç hikaye tarafından reddedildi Dedikoducu Polis Hikayeyi araştırıp yanlış bulduktan sonra.

Cena ve Bella’nın ilişkisi açısından magazin dergileri de her yerde yer aldı. Temmuz 2017'de çıkış, HollywoodLife , tarafından teşhir edildi Dedikoducu Polis takla atmak için John Cena, Nikki Bella ile çocuk istiyor . İlk olarak, güvenilmez web sitesi, Cena ve Bella'nın çocuk sahibi olmayı dört gözle beklediklerini iddia etti, ancak daha sonra çıkış, eski çiftin çocuk sahibi olmak istemediğini iddia etti. Dedikoducu Polis kendi doğruluk kontrolümüzü yaparak hikayeyi açıklığa kavuşturduk ve sahte hikayeyi reddettik. Genel olarak, John Cena söz konusu olduğunda magazin dergilerine güvenilmemelidir ve eğer oyuncu nişanlanırsa, iddiada bulunulduğunda çıkışları göreve götürmeye devam edeceğiz.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.