Joaquin Phoenix'in ve Rooney Mara 2016'dan beri çıkıyorlar. Ünlü özel bir çift olan aktörler evli değiller ve herhangi bir nişan açıklamadılar. Ancak tamamen kanıt eksikliği, bazı gazetecilerin ilişkilerinin ilerleyişi hakkında çılgınca spekülasyonlar yapmasını engellemedi. İşte birkaç söylenti Dedikoducu Polis Phoenix ve Mara hakkında baskın çıktı.

Çift hakkındaki yanlış söylentiler yıllar öncesine uzanır. Aralık 2018'de, TAMAM MI! Mara'nın, Phoenix’in yeni kötü adam rolünden 'korktuğunu' hissettiğini iddia etti. Mara, Phoenix’in yeni kötü adam rolünden “korktuğunu” hissetti. Joker . Gölgeli, isimsiz bir kaynağa göre, Phoenix’in oyunculuk yöntemi Mara’yı Los Angeles’taki ziyaretleri sırasında rahatsız ediyordu. Kaynak gazeteye verdiği demeçte, 'Rooney bunun kendi zanaatı olduğunu anlıyor, ama tuhaflıkları onu korkutuyor' dedi. Mara'nın Phoenix'e “çekimleri bitirene kadar ya kesmesini ya da New York'ta kalmasını” söylediği bildirildi. Dedikoducu Polis Öte yandan, kaynağımız iddianın yanlış olduğunu söyledi. Unutulmamalıdır ki üretim Joker O ayın başlarında paketlenmişti, bu yüzden magazin dergisinin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığı anlaşılıyordu.Geçen yıl, magazin dergileri çiftin geleceği hakkında spekülasyon yapmaya başladı. Şubat 2019, Star iddia eden bir hikaye yayınladı Mara ve Phoenix evlenip çocuk sahibi olup olmama konusunda kavga ediyorlardı. . Gazete, Mara'nın evlenmek ve bir aile kurmak için 'istekli' olduğunu iddia ederken, Phoenix'in 'bırakın baba olmak bir yana çamaşırlarını bile toplayamayacak kadar işine meraklı' olduğunu iddia etti. Şüpheli bir ihbarcı 'onları parçalayan şey bu olabilir' dedi. Dedikoducu Polis Çifte yakın olan kaynağımıza tekrar ulaştı, bize hikayenin tamamen yanlış olduğunu söyledi. Mara ve Phoenix, diğer kuruluşların da bildirdiği gibi, evliliğin kendileri için 'fazla ana akım' olduğu konusunda hemfikirdi.

Wann ist der Gewinn Baby fällig

Bu sözde sorunlara rağmen, TAMAM MI! Bu yılın Mart ayında Phoenix ve Mara'nın nihayet evleneceği konusunda ısrar eden başka bir hikayeyle geri döndü. Keanu Reeves en iyi adam olacaktı . Reeves, Phoenix'in 1993'te vefat eden ağabeyi River ile yakın arkadaştı. 'Joaquin ve Keanu arasında büyük bir saygı var' dedi başka bir şüpheli kaynak, Reeves'i en iyi adam olarak görmenin 'onurlandırmanın harika bir yolu olacağını' ekledi. Nehir.'

Dedikoducu Polis 'In kaynağı, Reeves’in River Phoenix ile olan dostluğu dışında hikayedeki hiçbir şeyin doğru olmadığına bir kez daha güvence verdi. Mara ve Phoenix hâlâ evlenmeyi planlamıyorlardı ve Reeves ile Phoenix'in kendilerine özellikle yakın olduklarına dair herhangi bir kanıt yoktu. Bu açıkça, magazin gazetesinin okuyucularına River'ın trajik ölümünü hatırlatarak onların kalplerini çekmeye yönelik sınıfsız bir girişimdi.

Ayrıca, magazin dergilerinin Mara / Phoenix anlatısını başka bir yöne götürerek ve çiftin ayrılmak üzere olduğunu iddia ederek epey mesafe katettiğini de not etmeliyiz. Dedikoducu Polis yapılmış sadece bu söylentilerin başka bir listesi . Açıkça görülüyor ki, bu magazin dergilerinin hiçbirinin çiftin ilişkisine dair herhangi bir kavrayışı yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.