Jessica Simpson ve Eric Johnson 2014'te evlendiklerinden beri sahte tabloid hikayeleriyle boğuşuyorlar. Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde ilişkilerinin belada olduğunu iddia eden birkaç raporu çürüttü. İşte birkaç örnek.

2017'de National Enquirer başlıklı saçma bir hikaye yayınladı 'Jessica Simpson, Evliliği Kurtarmaya Hamile!' Dergi, şarkıcının kocasına, içtiği için onu boşamaya hazır olduğu için 'içkiye tekme attığını' kanıtlamak için hamile kaldığını iddia etti.Çıkışa göre, şarkıcı bir bebek yumruğu gösteriyordu ve hamileliğe 'en az üç ay geçti'. Bu iddianın kaynağı, Simpson'ı hiç tedavi etmemiş ve sadece Enquirer sağlanan. Gazeteci, Simpson'ın önceki hafta moda imparatorluğunu “kurtarmak” için kilo vermeye çalıştığını iddia ettiğini de unuttu. Gibi Dedikoducu Polis işaret etti, kilosunun işini etkilemesinin bir anlamı yok, ancak hamileyken kilo vermeye çalışıyor olsaydı daha da mantıklı olmayacaktı.

Yeterince tuhaf bir şekilde, Simpson, derginin kurgusal hikayesini yayınlamasından sadece iki gün önce, üzerinde bir RİA implantı olduğunu söyledi. Ellen Degeneres Gösterisi . Eylül 2018'e kadar Simpson üçüncü çocuğuna hamile kalacaktı. Elbette bu Simpson ve Johnson’ın evliliği hakkındaki söylentileri durdurmadı.

Ağustos 2018'de, TAMAM MI! iddia etti Simpson ve Johnson 1 milyar dolar boşanıyordu . Çıkış, 'Jessica'nın partisinin ve Eric'in ilgisizliğinin' çifti birbirinden ayırdığını ve ikisi arasında sürekli çatışmalara neden olduğunu iddia eden isimsiz bir kaynağa atıfta bulundu.

Uydurma bir 'içeriden' birine danışmak yerine, Dedikoducu Polis Simpson'ın sözcüsü ile görüştü ve bize çiftin her zamankinden daha fazla zaman geçirdiğini ve hala aşık olduğunu söyledi. Paparazziler aslında o hafta birden fazla tarihte Simpson ve Johnson'ın birkaç fotoğrafını çekmişti ve caddede kol kola yürürken kesinlikle 'çarpışıyor' gibi görünmüyorlardı. Hem karı kocanın sosyal medya sayfaları, diğeri ve aileleri hakkında tatlı ve sevgi dolu mesajlarla doluydu.

Bu Şubat, Temasta yanlış iddia etti Simpson’ın üçüncü hamileliği evliliğinde ciddi sorunlara neden oluyordu . Prizin anonim kaynağı, çiftin 'durmaksızın çekiştiğini' iddia etti. Ayrıca, çiftin herhangi bir fotoğrafının birlikte 'perişan' göründüklerini ortaya çıkardığı iddia edildi.

Dedikoducu Polis Simpson'ın hamileliği sırasında karısını 'inanılmaz derecede desteklemek ve sevmekten' başka bir şey olmadığını söyleyen Simpson sözcüsü ile görüştü. Bronşit ve siyatik gibi bazı tıbbi sorunlar yaşamasına rağmen, şarkıcı her şeyi bir adım öne çıkardı ve kocasından çıkarmadı. Çiftin fotoğraflarına birlikte baktık ve herhangi bir mutsuzluk ya da evlilik anlaşmazlığı belirtisi bulamadık. Bu kurs için eşittir Temasta , bu hikayeden birkaç hafta önce, Johnson'ın Simpson'ın kilo vermesini sağlamaya çalıştığı hakkında başka bir uydurma parça yayınladı.

Temmuzda, TAMAM MI! hakkında bir hikaye ile geldi Johnson, Simpson'a 'sert' kilo verme planlarını değiştirmesi için 'yalvarıyor' . Prizin anonim kaynağı, Johnson'ın egzersiz için çok fazla zaman harcadığı için 'artık onu asla görmediğini' iddia etti. Daha fazla kilo vermek için randevu gecelerinden vazgeçmişti.

Simpson ile bir röportajda söylediği gibi, gerçekten çalışmasına rağmen İnsanlar bunun nedeni, kendisi ve Johnson’ın üçüncü çocuğunu yeni doğurmuş olmasıydı. Bununla birlikte, şarkıcı her zaman değil, daha iyi yiyerek ve daha fazla egzersiz yaparak tamamen sağlıklı ve normal bir yaklaşım benimsedi. Dedikoducu Polis Simpson'ın sözcüsü ile de görüştü ve bize kilo verme hedefleri için evliliğini ihmal etmediğini söyledi. Ayrıca Johnson'ın sık sık karısıyla da çalıştığı söylendi.

Tüm bu yayınlar aynı mülkiyet altında olduğundan, birbirlerinin hatalarından ders alacaklarını düşünürüz. Bunun yerine, magazin dergileri ünlüler hakkında hikayeler uydurmaya ve kişisel yaşamları hakkında acımasız söylentiler üretmeye devam ediyor. Dedikoducu Polis bu tür raporları çürütmeye devam edecek.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.