Jennifer Lopez düğününü geciktirmedi Alex Rodriguez , magazinlerde devam eden bir anlatıya rağmen. Çift gelecek yıl evlenmeyi planlıyor, ancak bu dedikodu medyasının evlilik planlarının tehlikede olduğuna dair yanlış haberler yaymasını engellemedi. İşte birkaç kez Dedikoducu Polis Son aylarda Lopez'in düğününü ertelediği iddia edilen magazinlere seslendi.

Çiftin Mart ayında nişanlanmasından birkaç hafta sonra, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer haksız yere iddia etmek için Lopez, Rodriguez'le evlenmekle ilgili ikinci düşüncelere sahipti. . Dergi, şarkıcının 'gerçekten ayaklarını sürüklediğini' ve 'koridordan aşağı inmeyeceğini' iddia etti. Hikaye büyük ölçüde Lopez’in geçmişteki evliliklerinin boşanmayla da sonuçlanacağından korktuğu için eski Yankee ile evlenme konusunda onu endişelendirdiği fikrine dayanıyordu. Sahte makalenin yayınlanmasıyla aynı sıralarda Lopez, ikisinin birlikte olduğu birkaç Instagram fotoğrafını paylaştı, bunlardan biri New York'ta bir öpücüğü paylaştı.ist Tim Mcgraw Scheidung Glaubensberg

Ağustos ayında Enquirer hakkında bir hikaye uydurdu Lopez, Rodriguez'le evlenemeyecek kadar meşgul, düğünü geri püskürtmek için kasıtlı olarak yeni projeler üstlendiğini ve ilişkilerinde sürtüşmeye neden olduğunu iddia ediyor. Lopez tura çıktığı ve yeni bir film çekmeye hazırlandığı için çiftin çok meşgul olduğu doğru, Rodriguez ESPN için renkli yorumcu, ancak programları henüz yapılmamış bir düğünü 'geciktirmiyor' henüz planlandı. Meşgul herhangi bir çift gibi, düğünlerini telaşlı programları etrafında planlıyorlar. Şarkıcı kampındaki bir kişi güvence verdi Dedikoducu Polis çiftler arasında sürtüşmeye neden olan zamanlama sorunlarının 'hiçbir doğruluğu' yoktu.

Eylülde, Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı iddia etmek için Lopez, Rodriguez'le evlenmeden önce ter döküyordu . Bu sahte hikaye, Lopez'in 'düğün öncesi gerginlik vakasıyla düştüğü', çünkü evlilik dördüncü boşanmasına dönüşürse şarkıcının 'aşağılanacağı' şeklindeki önceki anlatıya geri döndü. Bütün hikaye saçmaydı. Lopez söyledi Bu gece eğlence Evlenmek için 'acelemiz yok', ekliyor, 'Bunu gerçekten sonsuza dek sürecek bir şey olarak görüyoruz ve sadece acele edip doğru şekilde yapacağız.' Şarkıcı, ilk etapta yakın olmayan bir düğünü ertelemedi.

Ve daha geçen hafta KB yanlış iddia edildi Lopez gelinlik için fazla kaslıydı , bu yüzden yeni bir elbise giydirmek için evliliklerini geri itiyordu. Saçma hikaye, Lopez'in Rodriguez'le ağırlık kaldırırken görülmesi nedeniyle yaratıldı. Gerçekte, nişanlı çift birlikte egzersiz yapmaktan hoşlanır ve hobileri düğün planlarını etkilememiştir. Başlangıç ​​olarak, gelinler genellikle düğün tarihinin belirlenmesinden önce elbiseler için uygun değildir. Şarkıcıya yakın bir kaynak hikayenin saçma olduğunu doğruladı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.