Süre Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez’in uzun zamandır beklenen düğün ertelendi Küresel salgın nedeniyle, birçok kişi, iki bağımsız olarak başarılı (ve son derece zengin) yıldızın düğümü bağlamadan önce bir evlilik öncesi anlaşma imzalayıp imzalamayacaklarını merak ediyor. Olası bir ön anlaşmanın koşulları hakkında çok sayıda rapor çoktan ortaya çıktı, işte bildiklerimiz.

haben sich Olivia Newton John und John Travolta jemals verabredet?

Jennifer Lopez 250 Milyon Dolarlık Hile Maddesi İstiyor

Kadınlar Günü Lopez'in evlilik öncesi anlaşmasına 250 milyon dolarlık hile hükmü koymasıyla ilgili bir hikaye ile bu ay bir drama bombası attı. Çıkış, ikisinin düğünlerini ertelemek zorunda kaldı yeminlerini değiştirmeden önce sözleşmelerini ve anlaşmalarını düzenlemek. Kanıt olarak, Los Angeles'taki iki 'kızgın görünen' paparazzinin fotoğraflarına işaret ediyordu.İsimsiz bir muhbir, 'Prenup için her şey yolundan çıktı ve Jen, Alex’in blöfünü görmeye ve hatta imza atmazsa onu terk etmeye hazır,' dedi. 'Sorun şu ki, ikisi de nispeten bilinmeyen insanlarla evlenmeye alışkınlar ve diğer kişinin basitçe imzalamasını bekliyorlar.'

Dedikoducu Polis anlatıyı tamamen reddeden çifte yakın güvenilir kaynağımızla görüştük. Çift oldu sosyal medyada oldukça sevecen son zamanlarda, ilişki sorunları hakkında herhangi bir konuşma almadık.

Tim Mcgraw und Faith Hill Scheidung

A-Rod’un Sadakatsizliği Ona Mal Olabilir

Star Haziran 2019'da Rodriguez hakkında ciddi bir iddiayı içeren bir hikaye yayınladı. 'Jen, Alex'in onu aylarca aldattı , evlenme teklif edene kadar, ”diye açıkladı isimsiz bir ihbarcı. Karakteriyle ilgili ciddi şüpheleri var. Düğün beklemeye alındı ​​ve her şey havada. Alex, şartlarını kabul edene kadar Jennifer hiçbir şey taahhüt etmeyecek. ' Bu sefer, sözde 2 milyon dolarlık hile hükmüydü düğün planlamasında çatlaklara neden olmak .

Gerçekte, ancak, hile suçlamaları tamamen sahteydi. Biri, Rodriguez ile sözde değişimine dair hiçbir kanıt sunmayan bir modelden, diğeri ise tartışmalı Jose Canseco'nun eski karısıyla alay etme hilesindeydi. Canseco'nun eski sevgilisi, Rodriguez'i yıllardır görmediğini ve Jose'nin neden bahsettiği hakkında hiçbir fikri olmadığını söyleyerek söylentiyi çabucak reddetti. Bu, Lopez ve Rodriguez arasında zina üzerine patlayıcı bir tartışma olmadığı anlamına geliyor, bu yüzden bu da tamamen yanlıştı.

Rodriguez, Lopez’in Taleplerini Karşıladı

Nişanlandıklarından kısa bir süre sonra, Temasta Jennifer Lopez'den önce 'bir yakalama olduğunu' bildirdi eski Yankee ile evlenmeyi kabul etti . 'Evlenmeden önce Jennifer, kendisine ihanet ederse kendisini korumak için hile hükmü içeren demir kaplı bir anlaşma imzalamasını istiyor' dedi. 'Gelecekleri hakkında biraz güvence istiyor.'

Kaynak, geçmiş boşanmaları göz önüne alındığında, Lopez'in temkinli olduğunu açıkladı. Rodriguez, görünüşe göre şartlardan ve sözleşmeden nefret etmesine rağmen, “ona olan bağlılığını imzalayarak kanıtlamaya istekli olduğunu söyledi. Bunun evliliklerinin önüne geçmesine izin vermeyecek. '

Dedikoducu Polis Lopez ve Rodriguez’in kamplarındaki kusursuz kaynaklarımızı kontrol ettiler ve ikisi de çirkin rapora güldüler. Ek olarak, Lopez'in nişanlısıyla nasıl olduğunu halka açık olarak konuştuğunu belirttik. geçmiş ilişkileri veya anlaşmazlıkları tarafından tanımlanmıyor birbirleriyle, yani son birkaç ayrılığına gerçekten takıldığını iddia etmek aptalca. Bu makale yayınlandığından beri, dünya J.Lo ve A-Rod’un olası anlaşmasının gerçekliği hakkında bizim ilk nişanlandıklarında yaptığımız kadar çok şey biliyor. Kesin olarak bildiğimiz tek şey, ikilinin nişanlanmalarıyla ilgili tartışmalarının gerçek olmadığı.

Welcher Jenna Murmeln Hund bist du?