Bir yıl önce, Dedikoducu Polis iddia eden bir tabloid makalesini araştırdı Justin Theroux 'çok yaklaşıyordu' Jennifer Connelly, kiminle evli Paul Bettany . Teori, bazı kabataslak kanıtlara dayanıyordu. On iki ay sonra, gerçekleri tekrar kontrol etmek için söylentilere dönüp bakıyoruz.Haziran 2019 sayısına göre Star , Connelly ve Theroux 'kaşlarını kaldırıyordu' moda etkinliklerinde birbirleriyle biraz fazla rahat olduktan sonra. İsimsiz bir 'kaynak', çıkışa, oyuncuların 'toplantılarda her zaman birbirlerini kestirdiklerini' ve Theroux'un her zaman yan yana oturduğundan emin olduğunu söyledi. Snowpiercer mümkün olduğunda oyuncu. Gazeteci, Jennifer Connelly'nin o noktada on altı yıldır Bettany ile evli olduğu ve zaten onunla iki çocuğu paylaştığı için bu sözde yakınlığı 'rahatlık için çok yakın' olarak kınadı.Gülünç rapor tamamen temelsizdi. Theroux ve Connelly, Louis Vuitton tarafından imzalanmıştır ve genellikle o markayla ilişkili etkinliklere katılırlar, bu yüzden kesinlikle arkadaşlardır. Fakat Dedikoducu Polis Justin Theroux'un sözcüsü, ilişkilerinin bir şekilde uygunsuz olduğunu gösteren herhangi bir iddianın tamamen yanlış olduğuna dair güvence aldı. Theroux'nun da Paul Bettany ile arkadaş olduğunu ve etkinliklerde yan yana otururken görüldüklerini kaydettik. Bu, Theroux ve Bettany'nin flört ettiği anlamına mı geliyordu? Tabii ki değil.

Bir yıl sonra bunların hiçbiri değişmedi. Paul Bettany ve Jennifer Connelly hala mutlu bir şekilde evliler ve Theroux onları ayırmaya çalışmıyor. Çoğu zaman olduğu gibi, bu makale bir tabloid'in kadın ve erkeklerin platonik arkadaşlar veya iş arkadaşı olamayacakları şeklindeki yanlış anlatıyı ileri sürmeye yönelik zayıf bir girişimiydi.Tabii Theroux hakkındaki saçma dedikodular bu yazı ile ne başladı ne de bitti. Jennifer Aniston'ın eski kocası, belki de talep edilmeyen tabloid gevezeliğin şu anki en önemli alıcısı olan Theroux, genellikle kişisel hayatı hakkında sahte dedikodulara konu oluyor.

Geçen Kasım, Star belli ki karar verdi Mulholland Drive aktör Jennifer Connelly ile ilişki kurma girişimlerinden vazgeçerdi ve şimdi onun yerine Katie Holmes'la çıkıyordu . Neden soruyorsun? Görünüşe göre, hem Holmes hem de Theroux, eski sevgilileri Jamie Foxx ve Jennifer Aniston'a geri dönmek için bir 'intikam aşkı' başlatmak istiyorlardı. Bu hikaye komplo delikleriyle doluydu ama Dedikoducu Polis ayrıca hem Theroux hem de Holmes kamplarından temsilciler tarafından ikisinin çıkmadığı konusunda bilgilendirildi. Birbirlerini tanımıyorlar bile.

Her nasılsa daha da gülünç olan, Ocak ayında yayınlanan bir makaleydi. Yıldızlar kardeş yayın Yaşam tarzı. Bu hikaye, Theroux'nun sadece Angelina Jolie ile ilişkisi olmadığını, aynı zamanda şu noktaya kadar ilerlediğini iddia etti: çocuklarıyla tanışmıştı . Doğal olarak, bu tabloid aynı zamanda 'çiftin' eski sevgilileri Brad Pitt ve Jennifer Aniston'a (elbette geri dönmediler) rağmen bir romantizm başlattıklarını bildirdi. Görünüşe göre, tüm bu başarılı aktörlerin oturup birbirlerine karşı intikam almaktan başka yapacak daha iyi bir şeyleri yok. Dedikoducu Polis hikayeyi tamamen sahte olduğu gerekçesiyle reddetti: Theroux'nun temsilcisi çıkmadıklarına dair bize güvence verdi.Neueste Nachrichten Ellen Degeneres und Portia de Rossi

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.