Bir arkadaşın düğününden 'küçümsenmek' ten daha incitici herhangi bir şey olabilir mi? Geçen yıl, bir tabloid bunun olduğunu bildirdi Jennifer aniston . Dergi, Aniston'ın uzun süredir arkadaşlarından ayrı olmadığını belirtti. Courteney Cox , düğün Johnny McDaid . Şimdi, Dedikoducu Polis çıktığında hikayeyi araştırdı. Bugün, bu hikayeye ve ikisi arasında geçenlere bir göz atıyoruz.Courteney Cox, Jennifer Aniston'ı Red mi Etti?

Jennifer Aniston ve Courteney Cox, hit sitcom'da en iyi arkadaşları oynadılar. Arkadaşlar . İlgili karakterleri Rachel Greene ve Monica Gellar'a kalça eşlik etti. Ancak, Kadınlar Günü gerçekte durumun böyle olmadığını ortaya çıkardı. 365 gün önce, dergi açıklandı Aniston, Cox ve Johnny McDaid’ın Noel düğününe davet edilmedi . Gazeteye göre, Aniston ve diğeri Arkadaşlar Cox ve McDaid’in töreni için 'tarihleri ​​kurtarmaya' gönderilen şanslı konuklar arasında ortak yıldızlar yoktu.Jennifer’ın Kalp Kırıklığı

Yayının içerisinden biri, Aniston'ın düğünü 'ortak bir arkadaşından' öğrendiğinde 'gözyaşlarına boğulduğunu' belirtti. Kadınlar Günü isimsiz arkadaşın davetinin Aniston'ı 'harap eden' 'evlerinde bir rafta oturduğunu' yazdı. Courteney'yi kız kardeşi olarak görüyordu. Koridorda yürümesini izlemek için orada olmayacağını asla hayal etmemişti, 'diye ekledi kaynak.

shaquille o neal verheiratete Reifen

Kadınlar Günü ayrıca Cox'un Aniston'ı düğünden men etmesinin nedeninin, Cox'un Aniston'ın eski kocası Justin Theroux ile doğum günü için buluşmasının ardından kostarların kavgaya girmelerinden kaynaklandığını açıkladı. Çıkış, bu anlaşmazlığa bakılmaksızın, Aniston'ın, işler çözülemeden önce Cox ile 'uzlaşmak' istediğini sürdürdü.Courteney ve Jennifer Gerçek Hayatta Gerçekten Arkadaş

Yine de bu hikayede büyük bir sorun vardı. Courteney Cox ve Johnny McDaid nişanlanmamışlardı ve kesinlikle bir düğün planlamıyorlardı. İki 2015'teki nişanlarını iptal etti ama 2016'da uzlaştı ve sadece erkek ve kız arkadaş. Bu güne, Cox hala McDaid'i erkek arkadaşı olarak gösteriyor . Bu nedenle, sahte düğün anlatımı tamamen uydurma oldu. Cox ve Jennifer Aniston’un arkadaşlığına gelince, bu da yanlıştı. Rağmen Kadınlar Günü sahte rapor, eski oyuncu arkadaşları çok yakın. Uzun süredir arkadaşlar ve Lisa Kudrow, Emmy'ler için birlikte görüldüler.

O zaman, Dedikoducu Polis sahte hikayeyi bozdu ve hala yanlış kararımızın arkasında duruyoruz. Dahası, Kadınlar Günü Aniston'daki parçalara gelince çok zayıf bir sicile sahip. Örneğin, güvenilmez dergi bu yılın başında Jennifer Aniston ve Brad Pitt ikiz kız bekliyorlardı . Dedikoducu Polis okuyuculara Aniston ve Pitt'in birlikte olmadığını bir kez daha hatırlatarak anlatıyı düzeltti.Geçen hafta, gazeteyi iddia ettiği için tutukladık. Aniston, Pitt adına ifade veriyordu. Angelina Jolie ile yaptığı boşanma davası sırasında. Bu da doğru değildi. Aniston eski kocasıyla arkadaş olabilir ama Dedikoducu Polis aktrisin yasal savaşlarına dahil olacağından şüpheliydi.

Ellen Degeneres und Portia Scheidung

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.