Jennifer aniston ayrıldıktan sonra kimseyle çıkmadı Justin Theroux Geçen yıl, ancak magazin dergileri 'Arkadaşlar' yıldızını dağılmasından bu yana pek çok ünlü erkekle keyfi olarak ilişkilendirdi. Dedikoducu Polis aktrisin var olmayan aşklarının birçoğunu diğer yıldızlarla çürüttü. İşte konuyla ilgili beş yanlış söylenti.

Tabii ki, Aniston'ın Theroux'dan boşanmasının ortasında Brad Pitt ile yeniden bir aşk yaşadığına dair sayısız hikaye var. Eski eşler bir araya gelmezler, ama Mart ayında, TAMAM MI! iddia edecek kadar ileri gitti Aniston hem Pitt hem de eski erkek arkadaşı John Mayer ile çıkıyordu. aynı zamanda. İki adam Şubat ayında 50. doğum günü partisine katıldı ve magazin gazetesine her ikisiyle de romantizm yaptığını iddia etmesine ilham verdi. Aniston'ın kendi sözcüsü kayıtta bize eski sevgilileriyle ilişkisini yeniden alevlendirmediğini söyledi.Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Yaşam tarzı Ocak ayında haksız yere iddia ettiği için Aniston, Jason Bateman'a aşıktı , uzun zamandır arkadaşı ve sık sık rol arkadaşı. Dergi, aktrisin Theroux'dan ayrılmasının ardından Bateman için duygular geliştirdiğini iddia etti ve birlikte özel bir anda nasıl hissettiğini anlattı. Bateman, 2001'den beri iki kızını paylaştığı Amanda Anka ile mutlu bir şekilde evlendi.

Aniston'ın sözcüsünün hikayeyi saçma olduğu için reddetmesine ek olarak, çıkış, Aniston'ın aslında Bateman'ın karısıyla yakın arkadaş olduğundan bahsetmeye zahmet etmedi. İki kadın, sahte makalenin ortaya çıkmasından kısa bir süre önce New York ve Los Angeles'ta alışveriş gezilerinde görüldü. Ve sadece birkaç hafta önce, Aniston ve Anka, Courteney Cox’un 55. doğum gününü kutlamak için Cabo San Lucas, Meksika’ya gittiler. Oyuncu, arkadaşının kocasına gizlice aşık değildir.

Geçen Kasım, Dedikoducu Polis seslendi KB iddia etmek için Aniston, Leonardo DiCaprio ile gizlice çıkıyordu Aylarca. Yayına göre, eski karısını Pitt ile tanıştıran kişi oldu. Bir Zamanlar Hollywood'da ortak yıldız. Hikayenin icat edilmesinin tek nedeni, Aniston'ın o ayın başlarında Los Angeles'taki DiCaprio'nun 44. doğum günü partisine katılmış olmasıydı. Gerçekte, Titanik star, bir yıldan fazla bir süredir model Camila Morrone ile çıkıyor.

Dedikoducu Polis ayrıca baskın Küre Yanlış çekişmeler için geçen Kasım Aniston Johnny Depp ile çıkmak istedi . Magazin dergisi, Depp ile aşk peşinde koştuğunu ve 'ilgilenirse akşam yemeğine katılacağını ortak arkadaşları aracılığıyla duyurduğunu' ileri sürdü. Aniston'ın sözcüsü kayıtta bize raporun 'uydurma' olduğunu söyledi. Yaklaşık aynı zamanda, İnsanlar dergisi, aktrisin 'flört konusunda endişelenmediğini' ve 'işe odaklanmaktan mutlu olduğunu' belirtti. Aniston kısa süre önce bunu bir röportajda doğruladı Harper’s Bazaar .

Ve sonunda, Dedikoducu Polis seslendi Zarafet geçen yıl yanlış bir şekilde iddia ettiği için Aniston ve Will Arnett arasında romantizm gelişiyordu . Sözde bir 'kaynak', 'Jen ve Will yıllardır arkadaştı, ancak Justin'den ayrıldığından beri ona dayanıyor.' Ancak, 'Tutuklanan Kalkınma' yıldızının bir sözcüsü, bize kendisinin ve Aniston'ın 'sadece tomurcuklar' olduğuna dair güvence verdi. Aktrisin temsilcisi de durumun böyle olduğunu doğruladı. Aniston hala bekar kalıyor ve Theroux'dan ayrılmasının ardından bir grup erkek ünlüyle çıkmıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.