Jennifer aniston asla arasına gelmedi Katy Perry ve Orlando Bloom herhangi bir şekilde, ancak aktris hakkında çiftin romantizmini olumsuz yönde etkileyen birçok saçma hikaye var. Dedikoducu Polis konuyla ilgili birçok farklı görüşü çürüttü. İşte düzelttiğimiz birkaç yanlış söylenti.

Mart 2018'de, Dedikoducu Polis Bozuk RadarOnline yanlış iddia Aniston, Bloom konusunda Perry ile savaşmaya hazırlanıyordu . Tamamen isimsiz bir kaynağa atıfta bulunan site, aktrisin o zamanlar Justin Theroux'dan ayrılmasının ardından erkekler için 'sinsi sinsi' olduğunu iddia etti. Sözde içeriden biri çıkış noktasına 'Jen, flört sahnesine çıkmak istemeye çok açık ve Orlando aşk listesinin en başında' dedi. 'Katy için işler pek iyi gitmeyecek, bu yüzden işler karışırsa şaşırmayın.'Dedikoducu Polis Söylentiyi Aniston'ın sözcüsünün yayınladığı ve bize daha önce (ve hala yanlış bir şekilde) Aniston'ı bir önceki ay Gerard Butler ile ilişkilendiren siteden 'daha saçma' olduğunu söyledi. Bloom hikayesinden bir hafta önce, blog ayrıca Aniston'ın eski kocası Brad Pitt'i 'bebek babası' olmaya ikna etmeye çalıştığını iddia etti. Bloom ve diğer erkekler için 'sinsi sinsi' olmak yerine, Aniston arkadaşlarıyla zaman geçiriyor ve kariyerine odaklanıyordu.

Geçtiğimiz Ocak ayında National Enquirer, Aniston ve Bloom 'gizli bir duygusal ilişki' yaşıyordu. Tabloid, Bloom'un Perry'ye fiziksel olarak sadık kaldığını, ancak onun hala Aniston'la 'arkadaştan fazlası' olduğunu söyledi. İsimsiz bir kaynak yayına, 'Yıllar önce bir ilişkisi olmuştu, inkar etmeye çalıştıkları bir şey olsa da,' ve aralarındaki kıvılcım hiç sönmedi. İddiaya göre, Bloom, 'o zamandan beri Jen'e aşık. Arkadaşlar . '

Enquirer tamamen yanlıştı. Bloom ve Aniston'ın bir 'ilişkisi' ya da benzer bir şey yaşadığına dair hiçbir kanıt yok. İkisi, bir yöneticiyi paylaşan arkadaşlar ve meslektaşlardır. Bloom, 2015'te Aniston'ın düğününe bile katıldı.

Temmuzda, Yaşam tarzı hakkında sahte bir makale yayınladı Perry, Aniston'ı Bloom'dan 'uzak durması' konusunda uyarıyor . Çıkış, Perry'yi Bloom ve Aniston'ın 'arkadaştan fazlası' olduğundan 'endişeli' olarak tanımlarken tanıdık bir dil kullandı. Dergi ayrıca şarkıcının nişanlısının telefonunda Aniston'dan gelen kısa mesajlar bulduğunu iddia etti. İsimsiz bir içeriden, 'Katy, Jen'in geri çekilmesini diliyor,' dedi.

Bir kez daha, üçü arasındaki sözde aşk üçgeni tam bir kurgu eseriydi. Makale, Perry'nin metinleri nasıl bulduğunu veya bu gizli mesajların ne dediğini asla açıklamadı. Dedikoducu Polis Bize hikayenin saçma olduğunu söyleyen Aniston'ın temsilcisiyle görüştü. Perry’nin sözcüsü de hikayeyi 'çöp' olarak nitelendirerek reddetti. Sahte senaryo, dedikodu medyasının üç yıldız hakkında ne kadar az şey bildiğinin bir başka örneğiydi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.