Jennifer aniston magazinlerin yarattığı fantezi dünyasında birçok bebeği evlat edinmiştir. Gerçekte, elbette, oyuncunun hiç çocuğu yok. İşte aksini iddia eden birkaç yanlış söylenti.

Daha geçen ay Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Kadınlar Günü haksız yere iddia etmek için Aniston üvey kardeşi AJ’nin iki çocuğunu evlat ediniyordu. . Dergi, aktrisin birkaç yıldır iletişim kurmadığı küçük üvey kardeşinin 4 yaşındaki oğlunu ve 3 yaşındaki kızını 'terk ettiğini', bu nedenle Aniston'ın bakıma girmeye başladığını iddia etti. onları. Sadece, oyuncu on yıldan fazla bir süredir üvey kardeşinden uzaklaştı ve çocuklarıyla hiç tanışmadı. Ek olarak, iki küçük çocuk anneleri Adriane Hallek tarafından büyütüldü, bu yüzden magazin dergisinin önermesi pek mantıklı gelmiyordu. Her şeye rağmen, Aniston'ın kendi sözcüsü bize raporun tuhaf ve yanlış olduğunu söyledi.Russell Wilson heiratete Ashton Meem

Dedikoducu Polis çağırdı Küre Ocak ayında yanlış bildirdiği için Aniston, Meksikalı bir yetimhaneden bir kız çocuğu evlat ediniyordu. . Çıkışa göre, oyuncu hala Justin Theroux'la birlikteyken her zaman bir çocuğu evlat edinmek istemişti, ancak oyuncu ilgilenmedi ve bu yüzden tek başına yapmaya karar verdi. Aniston'ın temsilcisi bize hikayenin uydurma olduğunu söylemekle kalmadı, anlatının da orijinal olmadığını söyledi. Star 2010 ve 2011 yıllarında aktrisin Meksikalı bir yetimhaneden evlat edinmekte olduğunu iddia eden makaleler yayınlandı. RadarOnline, 2016'da benzer bir önermeyle geldi. Devam eden anlatı doğru değil.

Ayrıca Ocak ayında Dedikoducu Polis debunked bir KB hakkında hikaye Sandra Bullock, Aniston'ı bebek evlat edinmeye teşvik ediyor . Erkek arkadaşı Bryan Randall ile tanışmadan önce iki çocuğu bekar bir anne olarak evlat edinen Bullock, sözde oyuncuya yolunu takip etmesini söyledi. Sözde bir kaynak dergiye, “Sandra, Jen'i bunu bir an önce yapması için cesaretlendiriyor ve Jen de aynı fikirde” dedi. Aniston’ın kendisi adına konuşma yetkisine sahip sözcüsü, Bullock’un onu bir bebek evlat edinmeye ikna etmediğine dair bize güvence verdi.

Ve aktris 2017'de hala Theroux'la birlikteyken, Yeni fikir yanlış iddia edildi Aniston bir bebeğe hamileydi ve ayrıca Porto Riko'dan başka bir çocuğu evlat ediniyor. Maria Kasırgası'nın ardından. Zamanın kanıtladığı gibi, oyuncu asla eski sevgilisiyle bir çocuk beklemiyordu ve çift de asla birini evlat edinmedi. Bir temsilci Aniston söyledi Dedikoducu Polis o sırada 'Her şey bir uydurma.'

Aniston'ın kendi sözcüsü yukarıda bahsedilen her makaleyi reddetmek için kayda geçti. Tersine, sahte raporları yayınlayan kuruluşlar, anonim ve izlenemeyen 'içeriden' kişilerin arkasına saklandı. Zamanın geçişi, oyuncunun hiçbir bebeği evlat edinmediğini ve bunu yapmak gibi bir niyeti olmadığını da kesin olarak kanıtladı.

Hat Jennifer Aniston ein Baby?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.