90'larda, Jennifer aniston ve Courteney Cox televizyondaki en popüler altılıların üçte biriydi. Arkadaşlar kültürel bir fenomendi ve gerçekten de öyle. Bu nedenle, magazin dergilerinin sık sık iki oyuncuya çekim yapması pek şaşırtıcı değil. İşte birkaç kez Dedikoducu Polis aralarındaki kan davası fikrini çürüttü.

Aralık 2018'de National Enquirer iddia etti Cox, Aniston'ı İrlanda'daki düğününe davet etmemişti. . 'Courteney Jen'i Düğünden Yasaklıyor' başlığıyla, Cox'un uzun zamandır erkek arkadaşı Johnny McDaid için iki düğün planladığını iddia ediyordu. Biri Malibu'da, diğeri ise McDaid’in İrlanda’daki evinde gerçekleşecekti. Hatta güvenilmez bir haber kaynağı isimsiz bir içeriden 'Dışarı çıkmaya başladı. Bu küçümseme yüzünden derinden yaralandı ve bunu unutmaya hazır değil, ”sözüm ona Aniston'ın davetli listesinden çıkarılmasının ardından.Ancak hikaye tamamen sahteydi. Cox'a yakın bir kaynağı kontrol ettikten sonra, Dedikoducu Polis Cox'un işlerinde bir düğün yapmadığını doğruladı, iki daha az. 12 aydan fazla bir süre sonra, Cox ve McDaid evli değil ve Cox ve Aniston yakın arkadaş olarak kaldı.

Neredeyse bir yıl sonra, Eylül 2019'da, Kadınlar Günü benzer bir önermeye sahip bir hikaye icat etti. Magazin iddia etti Aniston, Cox’un yaklaşan düğününden alıkonulmasının ardından yıkılmıştı. . Bu kez tabloid, Aniston'ın eski sevgilisi Justin Theroux'un doğum günü partisine katılan Cox etrafında sahte bir drama yarattı. Bir kez daha, tabloid ayrıntılar için sözde 'içeriden' birine güveniyordu. Kaynak, 'Ortak bir arkadaşını ziyaret ettiğinde ve davetiyenin rafta oturduğunu gördüğünde gözyaşlarına boğuldu' dedi. Kalbine bir hançer gibi geldi.

Başlangıç ​​olarak, Cox hala evlenmiyor. 'Ortak bir arkadaşın evinde' davetiye olamazdı. Bunlara ek olarak, Dedikoducu Polis Hikayenin gerçek olduğunu inkar eden Aniston'a yakın kusursuz kaynağımızla görüştük. Aniston ve Cox'un hala yakın arkadaş olduklarını gösterdikten sonraki aylarda pek çok örnek var, bunlara Aniston'ın oyuncu kadrosunun şu anki kötü şöhretli Instagram fotoğrafı da dahil. Arkadaşlar birlikte.

Theroux'dan bahsetmişken Cox ile olan arkadaşlığı, eski yardımcı yıldızlar arasında bir sürtüşmeye neden olduğu hakkında magazin dergilerinde bir dizi sahte hikayeye yol açtı. Dedikoducu Polis vardır düzmece anlatısıyla sayısız hikayeyi bastı . Kadınlar Günü Ağustos 2019'da bir makale yayınladı. Aniston, Cox tarafından ihanete uğradığını hissetti Cox, Theroux’un doğum gününe gittiğinde. Daha önce açıkladığımız gibi, bu anlatı tamamen yanlıştır. Cox'a üzülmemiş olmasının yanı sıra, Aniston, Şükran Günü'nü bile Theroux ile geçirdi . Eski sevgililer birbirleriyle arası kötü değil. Aniston hala onunla arkadaşken, arkadaşının Theroux'un partisine katılmasından rahatsız olacağının hiçbir anlamı yok.

Cox partiye katıldıktan sonra ortaya çıkan tek uzun hikaye bu değildi. Aynı ay, TAMAM MI! iddiasıyla yanlış bir rapor yayınladı Cox, Theroux ile Aniston ve Reese Witherspoon'dan intikam alıyordu. . Cox'un iddia ettiği bu saçma makale, Aniston ve Witherspoon'un Apple'ın Sabah Gösterisi . Çıkış, Cox'un Aniston'a geri dönmek için birkaç ay önce Aniston’un 50.'sini planlamasına yardımcı olmadıktan sonra Theroux’un doğum günü partisini planladığını yazdı. Hepsi saçmalıktı, çünkü Dedikoducu Polis zaten açıkladı. Magazin dergileri iki yıldız arasında drama yapılmayacak şekilde drama üretmeye çalışıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.