Jeffree Star büyük bir kişiliğe sahip ve sektöründeki diğerleri gibi Kat Von D ve James Charles her zaman umursamayın. Güzellik vloggerları, etkileyiciler ve hatta reality şov yıldızları, Star ile mecazi kılıçları aştı. Çatışma gittiği her yerde onu takip ediyor gibi görünüyor, ancak Star bundan hoşlanıyor gibi görünüyor.Kat Von D, Jeffree Star'ın onu geçtiğini düşündü

Kat Von D bir zamanlar Star’ın iyi bir arkadaşıydı. Aslında, en dikkat çekici dövmelerinden bazılarının arkasındaki dövme sanatçısı. Ancak bu bağlantı, ikisinin kopmasını engellemeye yetmedi. 2016 yılında, yaklaşık 10 yıllık dostluğun ardından, Von D aniden Star'ın bir fotoğrafını yayınladı. sosyal medya sayfalarında yüzü çarpı işareti ile. Başlıkta Star ile 'ilişkisini kesme' planını duyurdu ve nedenlerini açıklamak için daha sonra bir video yayınlayacağına söz verdi.O zamandan beri silinen bir videoda Von D, Star'la tanıştığı bir sanatçının Star'ın ruj serisi için bir logo oluşturduğunu, ancak çalışmaları için hiçbir zaman alacak veya ödeme yapılmadığını açıkladı. Star, sanatçıya eser için ödeme yaptığını iddia ederek Von D’nin iddialarını yalanladı. Henüz ikisi hala uzlaşmadı.

Jeffree Star, James Charles'ın kavgasına karıştı

Star devreye girdiğinde ve işleri daha da karmaşık hale getirdiğinde, James Charles, güzellik vloggerı Tati Westbrook ile olan kendi kavgasına karışmıştı. Charles’ın Westbrook ile arasındaki kan davası, geçmişte vitamin takviyelerini tanıtmayı reddetmiş olsa da, Charles’ın rakibinin bir vitamin markasını desteklediği gerçeği etrafında yoğunlaştı. Bu ihanetten acı çeken Westbrook, Charles'ın bir 'yırtıcı' olduğunu iddia eden ve saldırgan bir şekilde heteroseksüel erkeklerin peşinden koşan bir video yayınladı.Charles'ın 'yağmacı' davranışını duyduktan sonra, Star, Twitter'daki tartışmaya ağırlık verdi . Nathan'ın James Charles'ın bir daha evimize gelmesini yasaklamasının bir nedeni var. @ GlamLifeGuru’nun Şubat ayındaki doğum gününden beri onu görmemiş olmamın bir nedeni var. O toplum için bir tehlikedir. Tati'nin söylediği her şey% 100 doğru ”diye yazdı, ancak tweet o zamandan beri silindi. Bundan sonra, Star’ın ürün üretim şirketi, Charles’ın ürününü, Sisters Apparel’ı müşteri olarak bıraktı.

Star daha sonra yorumlarında geri yürüdü YouTube kanalında yayınlanan bir video . 'Kendimi alenen olmamam gereken bir şeye soktum,' diye itiraf etti. Star, çatışmayı ilerletmedeki rolü için Charles'tan tamamen özür diledi, 'Yani James, sana bu mesajları asla göndermemeliydim, daha iyi bir arkadaş olmam gerektiğini söylemek istiyorum, bunu şimdi biliyorum ve olmasak bile Artık arkadaşlarım yakınlaşmıyorum, bunu farklı şekilde halletmeliydim. ' Charles, 19 milyondan fazla izlenen özür videosuna kamuya açık bir şekilde yanıt vermemiş olsa da, bu kan davası en azından dinlendirilmiş gibi görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, bu hikayenin elimizden gelen en iyi şekilde doğru olduğunu belirledi.