Gazete ve dedikodu sitelerine inanılacaksa, Jared Leto ve Brad Pitt kadınlarda aynı tada sahip. Leto'nun Pitt'in eski sevgilileriyle çıktığı söylentilerinin neden magazin dergilerinde bolca yer aldığını açıklayabilecek tek açıklama buydu. Dedikoducu Polis eğilimi fark etti ve izleme zevkiniz için burada en lezzetli hikayeleri derledim.

Pitt’in en son eski karısı olan Angelina Jolie, genellikle hem magazin dergilerinde hem de dedikodu sitelerinde Leto ile bağlantılıdır. HollywoodLife bunu bildirdi Jolie ve Pitt, ilişkileri sırasında sık sık Leto konusunda kavga ettiler. . Jolie'nin ona aşık olduğu iddia ediliyor Kız, Kesildi ve İskender onunla Pitt arasında gerginliğe yol açan ortak yıldız. 'Angelina, Jared'in Brad'le ilgili hassas bir nokta olduğunu biliyordu, bu yüzden ne zaman düğmelerine basmak isterse Jared'i getirir ve onunla çalışmayı ne kadar sevdiğini ve ne kadar yetenekli olduğunu anlatırdı.' çıkış.Kaynak, 'Brad'in gerçekten tehdit ettiği biriydi,' diye devam etti kaynak, 'Brad her zaman konu Jared'a geldiğinde Angelina'ya güvenemeyecekmiş gibi hissetti.' Kaynak ifşa ettiği üzere Pitt ve Jolie’nin evliliği sarsıldıktan sonra Leto ve Jolie'nin karşılıklı duygularına göre hareket etmeleri uzun sürmedi. Leto, 'boşanma evraklarını doldurduktan sonra Angie'ye ulaştı' ve ikisi 'mümkün olduğunca birbirlerini görmeye' başladı.

Dedikoducu Polis bu söylentilere baktı ve yüzde 100 yanlış olduklarına karar verdi. Üç yıldıza da yakın olan kendi kusursuz kaynaklarımıza ulaştık ve Jolie ve Leto'nun hiç çıkmadıklarından ve Pitt'in eski karısıyla Leto ile olan ilişkisi konusunda asla kavga etmediğinden emin olduk.

Bu tür iddialara karşı tüm delillere rağmen, HollywoodLife Jolie’nin Leto ile sözde geçmiş ilişkisi hakkında haber yapmaya devam etti. Webloid, şu iddiayı içeren bir makale yayınladı: Leto ve Jolie yıllar önce çıkmıştı. , Pitt ve Jolie bir eşya olmadan önce. Sözde bir 'kaynak' çıkışına şunları söyledi: 'Jared ve Angelina yıllar önce çok rahat bir ilişki yaşadı, bu bir 'faydaları olan arkadaşlar' durumuydu. 'Daha fazlasına dönüşebilirdi ama Jared o zamanlar fazla tarafsızdı, sadece bir kadınla olmaya hazır değildi, Angelina bile,' diye devam etti neredeyse kesin olarak sahte ihbarcı. Sonra Brad sahneye çıktı ve o aşık oldu ve hepsi bu. Jared'in elinden kaçmasına izin verdiği için her zaman pişman olduğunu biliyorum. '

Elbette bu iddiaların hiçbiri o zamanlar hakkında yazılmamıştı, bu yüzden HollywoodLies gibi bir dedikodu sitesinin sözde gündelik bir ilişki sürdüren iki A listesindeki aktör hakkında bu kadar büyük bir bilgi alacağına inanmamız gerekiyor mu? Bu hiç mantıklı gelmedi Dedikoducu Polis başlangıçta bu hikayeyi çürüttüğümüzde ve şimdi hiçbir anlam ifade etmiyor. Bu hikaye gülünç derecede yanlış.

Barack Obama und Michelle Scheidung

Star Leto'yu Jolie ile eşleştirme trendine atlayan en son tabloid Jolie, Pitt'den boşanmasının ortasında Leto ile gizlice çıkmaya başladı. “Jared birkaç hafta önce, başrolünü oynamasını istediği ve başrolünü yazdığı bir film hakkında Angie'ye ulaştı ve ikili, başlangıçta arkadaş olarak birlikte zaman geçirmeye başladı, ancak Angie'nin bunu fark ettikten sonra işler romantik bir hal aldı. güçlü duygular, 'sözde bir' içeriden 'dedikodu yaptı. Leto, boşanma sırasında Jolie için dayanması gereken bir omuz haline geldi ve ekliyor: 'Jared, Angie’nin evine neredeyse taşındı ve son birkaç aydır ara sıra orada kalıyor.'

Neredeyse hiç iş yoktu Dedikoducu Polis tabloid’in baştan savma yazıları onları ayaklarından vurmak için geri geldiğinden, bu hikayeyi çürütmek zorunda kaldı. Kaynak, Leto'nun ilk olarak Jolie'ye 'birkaç hafta önce' ulaştığını iddia etti, ancak aynı zamanda onun evinde 'son birkaç aydır' kaldığını belirtti. Bu zaman çizelgesi basitçe eklenmez ve bu hikayenin göründüğü gibi olmadığına dair ilk kırmızı bayrak görevi görür. Şundan çok daha itibarlı birkaç kaynak Star , ayrıca Jolie'nin'Çıkmaya ilgi yok've oldu altı çocuğunu büyütmeye daha çok odaklandı .

Jolie, Pitt’in Leto ile romantik bir bağ kuran tek eski sevgilisi değil. Pitt’in eski karısı, Jennifer Aniston'ın da Leto ile ilgilendiği söylendi . TAMAM MI! bildirdi Arkadaşlar aktris, Justin Theroux'dan ayrıldıktan kısa bir süre sonra tekrar “Hollywood flört sahnesine” çıktı. Çıkış, Aniston'ın gözünün üzerinde olduğu iddia edilen bazı uygun bekarları bile listeledi. Bunların arasında Chris Evans, Orlando Bloom ve tabii ki Leto da vardı. Şüpheli bir kaynağa göre Aniston'ın Arkadaşları, sözde ikisinin iyi bir eşleşme olacağını düşünüyordu çünkü Aniston ve Leto 'daha önce takıldılar ve Jen onun çok havalı olduğunu düşünüyor'. 'İşkence görmüş bir sanatçı gibi görünüyor ama gerçekten çok hoş,' diye devam etti ihbarcı.

Dedikoducu Polis Bu çıkışın doğruyu söylediğinden çok kuşkuluydu, özellikle de bilgileri için isimsiz bir kaynağın arkasına saklandıkları için. Aniston'ın sözcüsüne ulaştık ve magazin gazetesinin okurlarını zorlamaya çalıştığı sahte anlatıyı reddettik. Bu yayınlar gerçeği bildirmekle ilgilenmiyor, sadece mümkün olduğunca çok insanın sahte hikayelerini okumasını istiyorlar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.