Mıydı Sofia Richie ve Jaden Smith 'özel' olmanın eşiğinde? Bir tabloid, süper modelin devam etti eski Scott Disick'ten ve uzun zamandır arkadaşıyla 'yaşa uygun' yeni bir kaçışa başlıyordu. Dedikoducu Polis araştırıldı ve hikayeyi güncelleyecek bilgilere sahip.Sofia Richie, Jaden Smith İçin Yeni Çift Uyarısı?

Star kısa süre önce plajda 'cilveli' bir günün ardından Jaden Smith ve Sofia Richie'nin çiftliğe doğru yol aldıklarını iddia eden bir rapor yayınladılar. Magazin gazetesi, 'mükemmel resim çiftinin' LA'deki ünlülerin gözde restoranı Nobu'da 'çifte randevuya çıkmadan' önce sahilde arkadaşlarıyla günü geçirdiğini kaydetti. Bir kaynak fısıldadı, 'Çok takılıyorlar ve işler oldukça cilveli bir hal aldı.'Henüz münhasır değiller ve Sofia seçeneklerini açık tutuyor, ancak işler bu yönde ilerliyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Trippy Yaz İçin Dalgalı Bebek MSFTSrep.comTarafından paylaşılan bir yayın Jaden Smith (@ c.syresmith) 28 Tem 2020, 11:38 PDT tarihinde

Kaynak, bu yeni romantizmin tam olarak doktorun Richie için emrettiği şeydi. Scott Disick ile yıllarca süren tekrar tekrar ilişkisini bitirdikten sonra, Richie'nin yeni bir ilişkiye zaman ayırma şansına ihtiyacı vardı. Kaynak, 'Sofia yeniden doğduğunu hissediyor ve Scott'ı yıllar önce terk etmesini diliyor' dedi. 'Ama fazla oturmamaya çalışıyor.'Smith ve Richie 'Uygun' - Kaynak

Sofia Richie'nin dağılmasının üstesinden gelmesine yardımcı olmak, Jaden Smith ile büyüyen ilişkisidir. Kaynak, 'Jaden onun için iyi bir arkadaştı,' dedi ve ikisinin kısmen ünlü ebeveynleri nedeniyle 'çok uygun' olduklarını ekledi. Elbette Smith, Jada Pinkett Smith ve Will Smith'in oğluyken Richie, Lionel Richie'nin kızıdır. Sonuç olarak, 'dost' Smith’in erdemlerini övdü ve çıkış noktasına şunu söyledi:

Sadece yaşına uygun değil, aynı zamanda Sofia'yı tekrar gülümsetiyor.

raucht sarah jessica parker

Uzatmadan konuya girelim. Jaden Smith ve Sofia Richie, sonunda 2013'te ayrıldığını söylese de, 2012'de geri döndüler. Ayrılmalarından bu yana geçen uzun yıllar boyunca, ikisi yakın arkadaş kaldılar ve daha fazlası değil. Smith, Ryan Seacrest ile onun hakkında ortaya çıkan romantizm söylentilerinden bahsetti. Amerikan İdolü sunucunun radyo programı, Ryan Seacrest ile Yayında .

Biliyor musun, aslında internete bakmıyorum, bu yüzden görmedim. Ama ben ve Sofia 10 yıldır arkadaşız. Biz de 10 yıldır oldukça tutarlı bir şekilde plaja gidiyoruz. Ama evet, biz sadece kankayız ve birbirimizi seviyoruz ve eğlenceliydi.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

günlük yeşillikler

Tarafından paylaşılan bir yayın Sofia Richie (@sofiarichie) 6 Eki 2020, 09:42 PDT

Magazin dergisinden gelen imalara ve neredeyse kesin olarak uydurulmuş kaynaklarına rağmen, Smith ve Richie sadece iyi arkadaşlar. Ayrıca geçtiğimiz günlerde Richie'nin başka birini görmek , Cha Cha Matcha kurucu ortağı Matthew Morton. Bu şekilde yargılamada utanç verici hatalardan kaçınmak, bu yüzden spekülasyon yapmak için asla para ödemiyor ve neden Dedikoducu Polis bizim varsayımlarımıza değil gerçeklere adanmıştır.

Star Gazeteci Sofia Richie hakkında, özellikle de Scott Disick ile olan ilişkisi hakkında yazdığı her seferinde hikayeyi yanlış anladı. Çıkış Şubat ayında iddia etti çift ​​gizlice ayrıldı ama aslında o baharın sonuna kadar ayrılmadılar. Geçen Ekim ayında dergi ısrar etti Richie, Yılbaşına kadar Disick ile evlenmek için bastırıyordu. ve hemen bebek sahibi olmaya başlayın. Bu da yanlıştı. Bu çıkışı ciddiye almanın neden bu kadar zor olduğunu anladın mı?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.