Gwen Stefani Eski kocası Gavin Rossdale evlenme yeteneğini engellemiyor Blake Shelton Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Tamamen uydurma.

Göre National Enquirer No Doubt şarkıcısı, eski sevgilisinin 13 yıllık evliliğinin feshedilmesini kabul etmesini istiyor, böylece Katolik Kilisesi'nde Shelton ile evlenebiliyor, ancak ona katılmayı reddediyor. Katolik Kilisesi, ilk evlilik geçersiz sayılmadıkça boşanmadan sonra bir evliliği resmileştirmez, ancak iddia edilen bir kaynak Rossdale'in 'evliliklerinin asla var olmadığını söylemeyi reddettiğini' söyler.Sözde kaynak, sallanan kişinin Stefani'nin iptal başvurusunda bulunduğunu öğrendiğinde 'balistik davrandığını' ve 'Gwen'in hayatını kolaylaştırdığı için evli değilmiş gibi davranmayacağını' iddia ediyor. Şüpheli habercisi, Rossdale'in tüm durumu 'yanlış ve aptal' bulduğunu, ancak şimdi eski çiftin üç oğlunun 'devam eden bu savaşın ortasında yakalandığını' söyleyerek devam ediyor. Radar Çevrimiçi ayrıca bu sahte hikayenin bir versiyonunu kendi web sitesinde yayınladı.

Bu sahte anlatı ilk olarak Mart ayında başladı. Enquirer iddia edildi Stefani, Papa Francis'e ilk evliliğini iptal etmesi için yalvarıyordu. böylece Katolik bir düğünü yapabilirdi. Makale anonim bir kaynağın sözlerine dayanıyordu, ancak şarkıcının kendi sözcüsü kayıtta bize bunun uydurma olduğunu söyledi. Stefani, Papa'dan ilk evliliğinin silinmesini asla istemedi.

Son makalesi ile magazin, Rossdale'in kavga çıkardığını iddia ederek varolmayan daha fazla dram uyandırmaya çalışıyor. Ancak Stefani iptal için başvurmadı ve eski kocası eyleme geçirilmemiş bir planla mücadele etmiyor. Bu sorun değil. Duruma yakın bir kişi, konuyla ilgili bu son görüşün daha saçma olduğunu bize garanti ediyor.

Belirtilmelidir, Dedikoducu Polis birkaç ay önce haksız yere iddia ettiği için dergiyi bozdu Stefani ve Shelton, Los Angeles'taki evinde evleniyorlardı. ve bir taşıyıcı anneden bebek sahibi olmak. Bu son makale, hiçbiri işe yaramayan senaryolardan bahsetmiyor.

Geçen aralık, Dedikoducu Polis Yanlış haber yapmak için yayını çağırdı Stefani ve Shelton'ın Nevada'da gizli bir düğünleri vardı. . Magazin dergisinin çift hakkındaki çeşitli yazıları çelişkili ve tutarsızdır. Güvenilmez çıkışın, ilişkilerine dair hiçbir fikre sahip olmadığı açıktır ve bir iptali içeren bu son öncül başka bir örnektir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.