Gwen Stefani hamile kalma çabasıyla kasıtlı olarak kilo almadı Blake Shelton Yanlış bir rapora rağmen 'nin bebeği. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Tamamen uydurma.

Son sayısında bir makale National Enquirer , daha sonra yazan Radar Çevrimiçi , şarkıcı daha ağır kadının gebe kalma olasılığının daha yüksek olduğunu duyduğu için kilo aldığını söylüyor. Sözde bir kaynak, satış noktasına Stefani'nin sağlıksız yeme alışkanlıklarının 'belini genişleteceği' umuduyla 'yüzünü abur cuburla doldurduğunu' söyledi.Görünüşte sahte olan kaynak, No Doubt şarkıcısının IVF tedavisi gördüğünü ve 'kendine ve Blake'e bir bebek vermek için neredeyse her şeyi deneyeceğini' söylüyor. Şüpheli ihbarcı şu sonuca varıyor: 'Bir süre yaramaz yemek ona ve Blake'e ebeveyn olma şansı veriyorsa, ödenmesi gereken en düşük fiyatlar olacak!'

Tabloid, hikayesini satmak için anonim ve görünüşte hayali bir 'kaynağın' arkasına saklanır, ancak Dedikoducu Polis Stefani’nin sözcüsüne ulaştı ve kayıtta bize bunun saçma olduğunu söyledi. Piyasanın tanımlanamayan 'içeriden' iddialarına rağmen, şarkıcı adına konuşma yetkisine sahip bir temsilci, bize onun kilo almaya veya hamile kalmaya çalışmadığı konusunda güvence veriyor.

Elbette, derginin sahte haberi bizi şaşırtmadı. The Enquirer sık sık ünlü çift hakkında kurgu pazarlıyor. Martta, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Stefani ve Shelton, Oklahoma çiftliğinde evlendi ve bir taşıyıcı anneden bebek sahibi oluyorlardı. Hatta o makale çiftin çocuklarını taşımak için çoktan genç bir kadın seçtiğini bile söyledi. Bu son makale bu hayali senaryodan hiç bahsetmiyor.

Aralık ayında, Dedikoducu Polis yanlış bildirdiği için yayını çağırdı Stefani ve Shelton'ın Nevada'da gizli bir düğünleri vardı. . Bundan sadece bir ay önce, güvenilmez çıkış, Stefani ve Shelton aşklarını kurtarmak için bir bebek sahibi oluyorlardı. . Ayrıca belirtmek gerekir ki, magazin dergisini Ekim ayında basmıştık. Stefani ve Shelton 'ayrıldı'.

Magazin gazetesinin çift hakkındaki hikayeleri arasındaki tutarsızlık seviyesi hayret verici. Tarafından yaratılan fantezi dünyasında Enquirer , Stefani ve Shelton birçok kez evlendiler, birden fazla bebekleri oldu ve aynı zamanda yol boyunca bir şekilde ayrıldılar. Açıkça görülüyor ki, güvenilmez çıkış, daha önce bildirilenlere aldırış etmeden, bir hevesle yeni hikayeler ortaya koyuyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.