Gwen Stefani ve Blake Shelton 2015'ten beri flört ediyor ve pop yıldızı ile country müzisyeninin beklenmedik eşleşmesi, onları magazin dergileri için popüler bir hedef haline getirdi. Bu sahte anlatıların çoğu, Stefani'nin erkek arkadaşını kilo vermeye zorlamasını içeriyor. İşte konuyla ilgili birkaç yanlış söylenti Dedikoducu Polis bozuldu.

Mart 2017'de, National Enquirer yanlış iddia edildi Stefani, Shelton'ın alkol almasını yasaklamıştı kilo vermesini sağlamak, onunla flört etmek veya 'içen bira, rom ve tekila rejimine' devam etmek için bir ültimatom vermek. Dedikoducu Polis Öneriyi Stefani’nin sözcüsü yürüttü ve bize bunun 'doğru olmadığını' söyledi. Makaleyi düzelttiğimizden bu yana, çiftin birçok kez birlikte kokteyl içtiği görüldü ve Shelton'ın bir votka markası bile var.Suri Cruise und Tom Cruise 2020

Aralık 2017'de aynı tabloid, hakkında çok benzer bir hikaye yayınladı. Stefani Shelton'a kilo vermesini emrediyor ya da onu kaybetme riski. Shelton, 2015'te Miranda Lambert'ten boşandıktan sonra birkaç kilo verdi, ancak Enquirer Stefani ile çıktığı süre boyunca hepsini geri kazandığını iddia etti.

İddia edilen bir kaynak, Shelton'ın ilişkide fazla rahat hissettiğini ve 'tekrar tıknaz' olmasına neden olduğunu iddia etti. Çıkış ayrıca, başlangıçta ağırlık konusunda şakalaşarak Stefani’nin endişelerini sildiğini iddia etti, ancak arkasından yağlı yiyecekler yemeye başladıktan sonra, Stefani ayağını yere koydu. Gerçekte, Stefani’nin sözcüsü rapora güldü ve bize bunun 'saçma' olduğunu kaydetti.

Ocak ayında Enquirer bu hikayeyi bir kez daha ileri sürmeyi denedim. Stefani, Shelton'ın formda kalmasını veya terk edilmesini talep ediyor . Bu kez tabloid, Stefani’nin erkek arkadaşının kilosuyla ilgili endişesinin, kendisiyle bir çocuk yapmak istediğini anladığında ortaya çıktığını belirtti. Çıkış, No Doubt şarkıcısının Shelton’ın biftek, kızarmış tavuk, mac ve peynir ve alkol diyetinin onu 'çocuklarının büyüdüğünü görecek kadar' uzun yaşamasına engel olacağından korktuğunu söyledi.

Bir kez daha yayın tamamen yanlıştı. Aslında, Stefani röportajlarda Shelton'ın spor salonunda olduğundan daha aktif olduğunu ve ikisinin çocuk sahibi olmayı planladığına dair hiçbir gösterge olmadığını belirtti. Stefani’nin sözcüsü de şunları söyledi: Dedikoducu Polis söylentilerin 'gerçek olmadığı' zaman.

İki haftadan daha kısa bir süre önce Enquirer Kardeş yayını, Küre hakkında bir hikaye buldu Stefani, Shelton'ı et yemeyi bırakmaya zorluyor sağlığı için. Dergi, Stefani'nin Shelton'ın en az 20 kilo verene kadar “et ve kötü karbonhidrat” tüketmesini yasakladığını iddia etti. Makalede ayrıca Stefani’nin egzersiz yapma tutkusu ve vejeteryanlığın Shelton’ın ona ayak uydurmakta zorlandığı belirtiliyordu.

Dedikoducu Polis Stefani'nin Shelton'a Haziran'daki doğum günü için biberli pizza yaptığını belirttikten sonra hikayeyi bozdu. Ve önceki büstlerde de bahsettiğimiz gibi, Stefani kendini egzersiz ve zindelik konusunda ne kadar kararlı olduğu için sık sık kişisel antrenörü Shelton'dan bahsediyor. Stefani ve Shelton’ın farklı geçmişleri ve yaşam tarzları, onları bu tür hikayeler için kolay bir hedef haline getiriyor, ancak onlar için hiçbir gerçek yok.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.