Gwen Stefani terk etti Blake Shelton magazinlerin yarattığı fantezi dünyasında birçok kez. Gerçekte, mutlu çift hala birliktedir. İşte aksini iddia eden birkaç yanlış söylenti.Şubatta, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Temasta yanlış bildirmek için Stefani, Shelton'a onunla evlenmesi için bir ültimatom vermişti. yoksa onu terk ederdi. Dergi, No Doubt şarkıcısının bir teklif için daha fazla beklemeyi reddettiğini, ancak bir ültimatom yayınladığında bunun 'büyük bir çirkin kavga' ile sonuçlandığını iddia etti.Stefani'nin sözcüsü bize hikayenin saçma olduğunu söylemedi, aynı zamanda yayınlanmadan kısa bir süre önce şarkıcı, 'Today' programında erkek arkadaşıyla evlenmek için 'hiçbir baskı' hissetmediğini ve 'o anda olmaya çalıştığını' söyledi. Elimizden geldiğince.' Yaklaşık altı ay sonra, Shelton soruyu sormadı ve çift hala mutlu bir şekilde birlikte kalıyor.

Dedikoducu Polis çağırdı National Enquirer Ocak ayında saçma bir hikaye uydurduğu için Stefani, Shelton'a formda kalmasını yoksa onu terk edeceğini söylüyor . Çıkışa göre, şarkıcı erkek arkadaşının kilo vermesinden bıkmıştı ve şekle girmezse ilişkilerini sona erdirmekle tehdit ediyordu. Stefani'nin daha önce 'Bu Gece Eğlenceye' Shelton'ın onu spor salonuna gitmeye teşvik eden kişi olduğunu söylediği düşünüldüğünde, hikaye pek mantıklı gelmiyordu. Ek olarak, şarkıcının temsilcisi bize öncülün uydurulmuş olduğuna dair güvence verdi.Ayrıca Ocak ayında Dedikoducu Polis debunked bir TAMAM MI! hakkında hikaye Stefani hamile olmasına rağmen düğününü Shelton'a çağırıyor bebeği ile. Çıkış, şarkıcının bir dizi IVF tedavisinin ardından hamile kaldığını, ancak erkek arkadaşının 'mesafeli ve tarafsız davranmaya başladığını' ileri sürerek, evlenme planlarını iptal etmesini sağladı. Makale hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değildi. Stefani, var olmayan bir hamileliğin ortasında planlanmamış bir düğünü iptal etmedi. O sırada belirttiğimiz gibi, şarkıcı şu anda bir Las Vegas'ta ikamet ediyor.

Ve Nisan 2017'ye geri dönersek, Yaşam tarzı yanlış rapor etti Stefani Shelton'ı terk etmişti. çünkü 'çocuklar ve nerede yaşayacağı gibi büyük konularda bir anlaşmaya varabileceklerinden emin değildi.' Magazin dergisi, No Doubt şarkıcısının, erkek arkadaşı sözde onu görmezden gelmeye başladığında ilişkideki 'kırılma noktasına' ulaştığını iddia etti. Stefani’nin kendi temsilcisi söyledi Dedikoducu Polis İki yıldan fazla bir süre önce hikayenin saçma olduğunu ve mutlu çiftin hala birlikte olduğunu.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.