Gwen Stefani ve Blake Shelton 'Nin ilişkisi magazin dergileri için sıcak bir konu oldu ve çoğu yanlış bir şekilde çiftin evli, hamile ya da parçalanmış olduğunu iddia ediyor. Gazetelerin öne sürdüğü bir başka söylenti de sette sorunlar olduğu idi. Ses . Dedikoducu Polis bu güvenilmez kuruluşların Stefani ve Shelton’ın ilişkisinin NBC şarkı yarışmasında sorunlara neden olduğunu iddia ettiği birkaç zamanı toparladı.

Gwen Stefani, Blake Shelton ile 'The Voice?' Arasında Bir Yırtığa Neden Oldu

Şubat 2018'de, Radar Çevrimiçi beyan Gwen Stefani, Blake Shelton ve Ses yöneticiler . Çıkış, No Doubt şarkıcısının Shelton’ın şovun yaratıcıları arasındaki kötü kanının nedeni olduğunu ileri sürdü. Hikaye, şov, Stefani'yi Miley Cyrus ile değiştirmek istediğinde olayların kızıştığını iddia etti ve bu, taşralı şarkıcının gösteriye 'çok kırgın' olmasına yol açtı. Dedikoducu Polis hikayenin yanlış olduğunu öğrendi. Çıkış, geçmişte ülke şarkıcısı ve pop yıldızı hakkında yanlış hikayeler yaratma konusunda bir üne sahiptir. Bu sefer farklı değildi.Shelton 'Sesi' Bırakmak İstiyor mu?

2018 yazında, Yaşam tarzı iddia edilen Stefani T'den ayrıldı o ses Shelton yüzünden . Yayın, Shelton'ın Stefani'den gösteriyi terk etmesini istediğini ve Stefani'nin 'ilişkinin iyiliği için' ayrılmaya karar verdiğini iddia etti. 'Gwen ve Blake evde pek kavga etmezler, ama onlar açıkken Ses isimsiz bir kaynak dergiye söyledi. Magazin gazetesinin önermesi kesinlikle hiçbir anlam ifade etmiyordu. Stefani şarkı yarışmasını Shelton yüzünden ya da ilişkilerini kurtarmak için terk etmedi. Aslında, ikisi şovda esprili şakalaşardı bu her zaman dostça ve biraz çapkıncaydı.

Blake Shelton Hala Aranıyor mu?

2019 başlarında, Radar Çevrimiçi yanlış iddia edildi Shelton ayrılmak istedi Ses çünkü Stefani artık gösterinin bir parçası değildi . Ülke yıldızı hala şovda olduğu için, hikayenin sahte olduğu apaçık ortada. Dedikoducu Polis , o sırada hala şüpheli çekime bakıyordu. Web sitesi bir kez daha country şarkıcısının NBC şarkı yarışmasının Stefani'yi geri davet etmediğine kızdığını iddia etti, ancak durum böyle değildi. Söylenti hakkında uzaktan doğru olan hiçbir şey yoktu ve bir yıl önce tarafımızdan düzeltilmişti.

Stefani’nin Sözde Gebelik ve Nişan?

Bunu takiben, bir tabloid, Shelton'ın Stefani'ye evlenme teklif edeceğini ima etmeye çalıştı. Ses . 2019'un sonlarında, Yaşam tarzı sadece iddia edilmedi Shelton, Stefani'den gelini olmasını istiyor, ama o da bir bebek bekliyordu. çok sayıda IVF tedavisi turu. Söylenti şu ki, Blake, Gwen'i şaşırtmak ve ona yaşamaya devam etmeyi teklif etmek istiyor. Ses , 'Adı açıklanmayan içeriden biri yayına döküldü. Gerçek sürpriz, birinin bu sahte hikayeye inanıp inanmamasıydı. Dedikoducu Polis hikayenin doğru olmadığını onaylayan duruma yakın bir kaynakla görüştü. Ayrıca, defalarca belirttiğimiz gibi, Stefani ve Shelton henüz bebek sahibi değil ya da evlenmiyordu.

Gazete gazetelerinin Blake Shelton ve Gwen Stefani hakkında haber yaparken beceriksizliklerini kanıtlamaya devam etmeleri biraz yorucu oluyor. Bu sahte hikayelerin ve söylentilerin dinlenmesini öneriyoruz.