Goldie Hawn ve Kurt Russell romantizmini kurtarmak için çaresiz mi? Bu haftanın magazin dergilerinden birinde, 36 yıllık çiftin 'birlikte kalmak için savaştığını' söyleyen yanlış iddia bu. Dedikoducu Polis sahte anlatıyı çürütebilir.

Bu ayın başlarında, uzun süredir ortaklar Amalfi Sahili'nde bir yatta görüldü. Küre gezi, ilişkilerini kurtarmak için bir “son çare, telafi ya da ara tatil” idi. Sözde bir kaynak çıkış noktasına şöyle der: 'Bir süredir durmaksızın çekişiyorlardı ve ilişkileri cansız hale gelmişti. Hâlâ sevgi olduğunu ve işleri devam ettirecek kadar eğlenceli olduğunu kanıtlamak için bu molaya ihtiyaçları vardı. 'İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, “Tatil tamamen Goldie ve Kurt hakkındaydı. Kurt, Goldie'yi tekrar kazanmak için büyük çaba sarf ediyor. Elini tutuyor, iltifat ediyor ve kendisini gerçekten özel hissetmesini sağlıyor. ' Şüpheli bahşişçi ekliyor: 'Kavga ettikleri her şey aniden önemsiz göründü. Eve döndüklerinde balayını durdurmamaya söz verdiler. '

Tabloid’in sahte makalesi birkaç düzeyde yanlıştır. Yeni başlayanlar için, Hawn ve Russell aileleriyle birlikte İtalya'da tatil yaptı . Aktrisin kızı Kate Hudson ve ortağı Danny Fujikawa yattaki çifte katıldı. Eğer ikisi gerçekten 'her şeyi' içeren bir kaçışa ihtiyaç duysalar ve romantizmini kurtarmak için tasarlandıysa, aile üyelerini yanlarında davet etme olasılıkları düşüktür.

Howie Mandel mit Haarbild

Ne olursa olsun, otuz yılı aşkın süredir sorunlar yaşamıyor. İşte gerçekte olan şey. Geçen ay, Dedikoducu Polis bozuldu Küre haksız yere iddia etmek için Russell, Hawn'ı 'terk etti' . Hikayeyi ortaya çıkar çıkmaz düzelttik ve bu ay hala birlikte oldukları çok açık bir şekilde ortaya çıktı. Dergi, hikayenin yanlış olduğunu kabul etmek yerine, çiftin ilişkilerini 'kurtarmak' için İtalya'ya gittiğini iddia ederek geri adım atıyor.

Belirtilmelidir, Hawn ayrıca Instagram'da Russell'a tatlı bir mesaj yayınladı Bu ay Babalar Günü şerefine. Aktris, ikisinin bir fotoğrafının yanı sıra, 'İşte sana bebeğim !!! Şimdiye kadarki en iyi baba !! ' Uzun zamandır bu çift zor bir dönemden geçmedi.

Ne yazık ki, Dedikoducu Polis bir süredir bu anlatıyı çürütüyor. 2017'de Küre Kardeş yayını, National Enquirer , iddia eden bir kapak haberi yayınladı Hawn ve Russell 'ayrıldı' ve servetleri tehlikedeydi. Geçen Kasım, aradık Star yanlış bildirmek için Hawn ve Russell 'ayrı hayatlar yaşıyorlardı.' Gazeteciler mutlu çifti kaç kez ayırmaya çalışsa da, bu bir gerçek değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.