Senatör Bernie Sanders'ın başkanlık kampanyasını bitirmesi ve Joe Biden'i onaylamasıyla birlikte, eski başkan yardımcısı şimdi 2020 yarışı için fiilen Demokrat cumhurbaşkanlığı adayı oldu. Ancak son birkaç yılda bir tabloid, Başkan Trump'a başka bir potansiyel meydan okuyucu önerdi: George Clooney . Dedikoducu Polis gülünç iddiayı bir değil iki kez çürüttü.

2018 Mart ayında, Kadınlar Günü bunu bildirdi Clooney başkanlık için bir teklif düşünüyordu . Geçtiğimiz ay George ve eşi Amal, silahlı şiddete karşı düzenlenen “Hayatlarımız İçin Yürüyüş” mitingine 500.000 dolar bağışlamış ve Mart sonunda gösteriye katılacaklarını duyurmuşlardı. Sözde içeriden biri dergiye, 'Trump'ın başkanlığının, George'a başkan seçilmek için siyasette deneyime sahip olmanıza gerek olmadığını öğrettiğini' söyledi ve yaklaşan kampanya için programını temizlemek için 'son zamanlarda tüm film tekliflerini geri çevirdiğini' sözlerine ekledi. mevsim.Dedikoducu Polis aptal hikayeyi reddetti. Oyuncuya yakın bir kaynak bize bunun doğru olmadığına dair güvence verdi ve Clooney geçmişte söylentiyi kendisi bile düşürmüştü, 'Oyuncuların başkan olması gerektiğini sanmıyorum' ve ABD'nin asla 'birine sahip olmaması gerektiğini' ekledi ofiste ünlü ”dedi. Clooney, ünlü bir aktivist ve sık sık Trump eleştirmeni olarak bilinir, ancak bu, pozisyonu kendisinin devralmak istediği anlamına gelmez.

Bu makale ne kadar çok saçma olsa da, Kadınlar Günü Haziran 2019'da geri getirdi. Bu sefer, magazin gazetesi şunu iddia etti: Barack Obama, Clooney'i başkanlığa aday olmaya teşvik ediyordu Sanki bu bir şekilde bu saçma söylentiye daha fazla inanılırlık kazandırabilirmiş gibi. Eski İlk Aile yakın zamanda Clooney'leri İtalya'daki villalarında ziyaret etmişti ve dergi bunun yalnızca Clooney'nin şapkasını ringe atmayı planladığının bir işareti olabileceğine karar verdi. İsimsiz başka bir kaynak, 'George ikizlerinin geleceğini değiştirmek istiyor' dedi.

Dedikoducu Polis Bir kez daha yıldıza yakın olan kaynağımızla söylentinin sahte olduğu doğrulandı. Ama yine, bizden almanıza gerek yok. Clooney geçmişte bu hikayeyi defalarca reddetti ve Oval Ofis'te bir ünlü yerine 'politika yapmayı bilen biri' olmasını tercih ettiğini söyledi. 'Neredeyse 20 yıldır bu soruluyor ve cevap sadece hayır,' dedi başka bir zaman ve 'dışarıdan dahil olmaya her türlü ilgisi olduğunu' ekledi. Clooney'nin siyasi dünyaya deneyimsiz bir yabancı olarak Trump'ın izinden gitmeye çalışmadığı aşikar.

Magazin dergilerinin neden beş yıldır mutlu bir şekilde evli olan ve güvenilir haber kaynakları tarafından bildirildiği gibi herhangi bir gerçek dramın konusu olmayan çok özel bir çift olan George Clooney ve eşi Amal'a bu kadar odaklandığı tam olarak belli değil. Ama yine de buradayız. Dedikoducu Polis genellikle eşler hakkındaki sahte hikayeleri çürütmek zorunda kalır. yakında bölüneceklerini tahmin etmek . Spoiler uyarısı: değiller.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.