George Clooney bir efsane, buna hiç şüphe yok. Peki oyuncu sektörden uzaklaşmaya hazır mı? Hollywood'un en sevdiği başrol oyuncusunun emekli olmak istediğine dair söylentiler var. Dedikoducu Polis bu anlatı hakkında araştırdığımız ve doğruysa birkaç öykü topladık. İşte George Clooney'nin emekliye ayrılmasıyla ilgili keşfettiğimiz şey.George Clooney Tiyatro Oyuncusu mu Olacak?

2018 yılında Star Clooney oyunculuktan tamamen vazgeçmediğini, daha çok farklı bir yöne gittiğini bildirdi. Magazin haberine göre, aktör sahne çalışması yapmaya çalıştı Hollywood filmleri yerine 'kendini her zaman klasik eğitimli bir Shakespeare aktörü olarak hayal etti.' İçeriden biri, bunu takip etmenin her zaman bir oyuncunun hayali olduğunu iddia etti. Oradan, isimsiz muhbir, Clooney'nin karısı Amal'ı ailenin Londra'ya taşınması gerektiğine ikna edeceğini söyledi. Kaynak Clooney, 'gişe zehri haline geldiğini ve kendisini ciddi bir aktör olarak yeniden keşfetmesi gerektiğini biliyordu. İngiliz sahnesinin bunu yapmak için mükemmel bir yer olduğunu düşünüyor. ' Dedikoducu Polis Ancak, bir temsilci tarafından temin edildi. DIR-DİR hikayenin gerçek olmadığını yıldız.George Clooney Başkan Adayı

Çok geçmeden, George Clooney'nin başkanlık için koşardı . Kadınlar Günü Aktörün başkanlık için 2020 alanına katılmayı planladığını ima eden bir hesap yürüttü. Dergi, Ocean's Eleven aktör ilham aldı Stoneman Douglas Lisesi'nde çekim silah yasalarını değiştirmeye çalıştı. İsimsiz bir kaynak, Clooney'nin 'dünyada gerçek bir fark yaratmak istediğini' iddia etti. Amal'ın kocasının harika bir başkan olacağından hiç şüphesi yok. Arkadaşlar zaten onlara JFK ve Jackie adını veriyor! ' Dedikoducu Polis raporu basitçe George ve Amal Clooney olduğu için ortaya çıktığını belirterek açıklığa kavuşturdu. önemli miktarda para bağışladı Okulda yaşanan çatışmalardan sağ kurtulanların oluşturduğu Mart İçin Hayatımız için organizasyona.

George 'Mr. Annemin Clooney?

2018 yazında Dedikoducu Polis Bunun bir örneği olarak HollywoodLife'tan daha önce aldığımız bir rapora bir göz attık. Çoğu zaman yanlış olan web sitesi, oyuncuyu savundu tam zamanlı bir baba olmuştu . Clooney çeşitli rollerde oynamaya devam ettiği için bu kesinlikle doğru değildi. Ek olarak, oyuncunun bir temsilcisi emekli olmadığını doğruladı.George Clooney, Ciddi Beyin Hasarına Uğradı mı?

George Clooney’nin ardından Sardunya'da motosiklet kazası , National Enquirer aktörü iddia eden bir rapor yayınladı beyin hasarı yaşadı . Kaza mahallinde olmayan bir kaynak, Clooney'nin 'beyin sarsıntısının klasik belirtilerini sergilediğini' iddia etti. Başı dönüyor ve kafası karışmış. ' İçeriden biri, 'bir uzmanın George'un hayatını değiştirebilecek bir beyin sarsıntısı geçirdiği sonucuna vardığını' ve 'kariyerini bile bitirdiğini' ekledi. Bunların hiçbiri uzaktan doğru değildi. Aslında, tıbbi olarak temizlendikten sonra George Clooney işe geri döndü ve daha güvenilir kuruluşlar tarafından kazayla 'çarpıldığı' bildirildi, ancak yine de iyi.

George Clooney Zanaatına Çok Adanmıştır

Oyuncu eskisi kadar çok rol almasa da, George Clooney yine de her rolü çok ciddiye alıyor. Clooney eşitti son zamanlarda çok kilo verdiği için hastaneye kaldırıldı bir film için. Oyuncunun yakın zamanda emekli olmak istemediğini söylemenin güvenli olduğunu düşünüyoruz.