Hakkında birçok yanlış tabloid hikayesi var George Clooney karısını boşamak Amal Beş yıllık eşlere rağmen mutlu bir şekilde evli kaldılar. Dedikoducu Polis konuyla ilgili birçok sahte yorumu çürüttü. İşte düzelttiğimiz birkaç yanlış söylenti.

Haziranda, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer haksız yere iddia etmek için George, Amal'a saldırdı ve ikizlerini güvenli bir eve götürdü. çünkü siyasi çalışmaları, ailelerini terörist tehditlerle tehlikeye atmıştı. Dergiye göre, aktör, insani yardım çabaları nedeniyle ailesini riske attığı için karısıyla “öfkeliydi” ve IŞİD'e karşı davasını üstlenirken Sardinya'da bebekleriyle birlikte saklanıyordu. Çıkış ayrıca, durumun 'stresi ve gerginliğinin' çiftin evliliğini mahvettiğini iddia etti.Sahte rapor, George'un bir röportajda söylediği The Hollywood Reporter ailesinin eşinin IŞİD'e karşı açtığı davanın bir sonucu olarak 'gerçek güvenlik sorunları' ile uğraştığını söyledi. Bununla birlikte, oyuncu Amal'ı suçlamadı ve bir politik aktivist olarak kariyerini tam olarak destekliyor. Oyuncu, aynı röportajda, “Hayatımızı yaşıyoruz. Köşelerde saklanmayız. ' Ek olarak, George’un kendi sözcüsü bize makalenin tamamen saçma olduğunu söyledi. Hikaye de aynı hafta kötü bir zamandı, Clooneys hayranlarına Como Gölü'ndeki evlerinde onlarla akşam yemeği yeme şansı veren bir yardım yarışması başlattı.

Şubatta, Dedikoducu Polis seslendi Yaşam tarzı yanlış bildirmek için George, Amal ile evliliğini bitiriyordu ve ikisi 500 milyon dolarlık boşanma ve velayet savaşına gidiyordu. Gazeteci, eşlerin 'çatışan kişilikleri' nedeniyle sürekli kavga ettiklerini ve George nihayet karısına 'ilişkilerinin bittiğini' söylemişti. Çıkışa göre ana sorunlardan biri, aktörün Los Angeles'ta yaşamak ve Hollywood arkadaşlarıyla takılmak isterken, insan hakları avukatı Avrupa'da kalmak ve kocasının daha politik düşünceli olmasını sağlamaktı.

Sahte hikaye ortaya çıkmadan sadece bir hafta önce George ve Amal, Jennifer Aniston’un 50. doğum günü partisine katıldı. Bundan kısa bir süre sonra, Hollywood'daki Sunset Tower Hotel'de romantik bir randevu gecesinde görüldüler. Amal'ın, tıpkı karısının insani çabalarını desteklemekte herhangi bir sorunu olmadığı gibi, kocasının Hollywood çevresiyle takılma sorunu olmadığı açıkça ortadadır. Eşlerin farklı sektörlerde çalıştıkları için anlaşamadıkları fikri doğru değil.

Ve Ekim 2018'de Küre iddia eden bir makale yayınladı George, üçüncü çocuğuna hamileyken Amal'dan boşanıyordu. . Magazin gazetesi, aktörün karısının 'talepkar davranışına' dayanamayacağını ve 'zekası ve üstün konuşma tarzı tarafından dövülmekten' yorulduğunu iddia etti. Çıkış ayrıca, George'un karısının servetiyle uzaklaşıp çocuklarının velayetini almaya çalışmamasını sağlamak için avukatlara gizlice danıştığını iddia etti.

Gazetenin makalesi hakkında hiçbir şey gerçekçi değildi. Başlangıç ​​olarak, George ve Amal birçok kez üçüncü bir çocuk sahibi olmadıklarını söylediler. Zamanın kanıtladığı gibi, insan hakları avukatı hamile değildi. Ve derginin hikayesini yayınlamasından sadece birkaç hafta önce, aktör şaka yollu kendisinden “Mr. 'Amal Clooney' Çeşitlilik Yıllık Kadınların Gücü öğle yemeği. Aktörün karısı tarafından asla 'dayak yediğini' hissetmediği ve bunun yerine sıkı çalışmasına saygı duyduğu oldukça açık. George ve Amal, boşanmanın aksine, geçen ay beşinci evlilik yıl dönümlerini kutladılar.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.